Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Hrvatska traži zvijezdu....

Go down 
+2
Zlatko
Kikica
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 I_icon_minitime09.05.09 2:17

First topic message reminder :

što mislite, koji od ovih fantastičnih klinaca super glasa (koji je bolji od polovice hrvatske estrade) ima najviše izgleda za pobjedu?

ove subote ispao je duško, a u showu ostaju još zoran, barbara, matej, bojan, nikolina, carla i iva....
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Zlatko
Totalno relaxiran
Zlatko


Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 2586
Godine : 43
Lokacija : Sesvete
Datum registracije : 15.10.2008

Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 I_icon_minitime16.05.09 22:08

ma daj oni super svi pjevaju bar po meni al neki su losi tak da nemozete reci da iva bolja od mateje zato sto je mateja bolja od Ive barem p meni:lol:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 I_icon_minitime16.05.09 22:09

Kakva..Mateja...Matej..nije bolji sigurno... veseli lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 I_icon_minitime16.05.09 22:11

Zlajo jedno priča drugo govori... looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 I_icon_minitime16.05.09 22:12

looool lol! Zlajoooooo...šta bilo... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 I_icon_minitime17.05.09 9:30

Mateja je zakon Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 I_icon_minitime17.05.09 9:31

što se zlajo zajebao? Smile Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 I_icon_minitime17.05.09 9:32

ma nije ... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 I_icon_minitime17.05.09 9:44

nego zlatka? Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 I_icon_minitime17.05.09 9:49

Laughing Laughing to bi objasnilo puno toga affraid
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 I_icon_minitime17.05.09 9:54

očito nisam u toku...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 I_icon_minitime27.05.09 17:17

gledao sam neki petak ovo natjecanje i nešto su natjecatelji bili u klincu zbog zlobnih komentara po forumima....zašto neki forumaši (ne mislim na naše) toliko blate ove mlade pjevače koji će postati zvijezde jer je to samo pitanje dana? pjevaju bolje od polovice estrade...kad neki od njih pjevaju prolaze me trnci....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 I_icon_minitime27.05.09 17:58

Da,vidiš nisam to gledala ali dobro pitanje,svi koji su ostali svi zaslužuju postati zvjezde jer su odlični,mislim glas,izvedba,sve,šteta pa ima tako pojedinaca pa ne znaju jednu rečenicu normalnu spojiti pa blate one koji su uspješni.Sad netko mi je malo manje netko malo više od njuih da mi se sviđa a li istina je da jesu odlični.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 I_icon_minitime27.05.09 19:26

Meni se gade komentari na t - portalu. Ne mogu vjerovat da zbilja postoje toliko bolesni ljudi da svaki članak toliko bolesno mogu popljuvat. Valjda ne postoji osoba na ovom svijetu koju nisu popljuvali. Mogu samo zamislit kako je tim curama i dečkima koji se silno trude kad pročitaju takve zlobne komentare. Najbolje se manit takvih foruma i radit ono što rade zbilja fenomenalno - pjevat.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 I_icon_minitime27.05.09 22:11

ti ljudi koji tako komentiraju druge ljude su iskompleksirani i ljubomorni....
ne treba gledati na to toliko...iako, ni meni ne bi bilo svejedno da netko o meni tako priča...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 I_icon_minitime30.05.09 1:41

Iz showa ispala Carla, Matej Zokiju "za petama"......


Citat :
U PROŠLOJ emisiji Carla Belovari je osvojila potrebne glasove gledatelja unatoč lošoj izvedbi koja je bila posljedica njene bolesti. Večeras nije bila te sreće, jer gledatelji očito pamte. Uz Carlu je na pozornici tijekom odluke o tome koji kandidat napušta show stajao i Zoki, čije su izvedbe večeras bile daleko lošije od onog što je publika navikla od njega čuti, ali je njemu ipak dana prilika da u sljedećoj live emisiji pjeva rock hitove. Kandidati će idućeg petka po prvi put pjevati po tri pjesme.

koji su vaši favoriti? sve ih je manje....moji su zoki i barbara... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 I_icon_minitime30.05.09 14:20

Meni su bili Iva i Zoki,sad kad nje nema on mi je favorit. bravo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 I_icon_minitime30.05.09 14:31

Zoky od prvog dana je bravo ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 I_icon_minitime30.05.09 23:19

ma svi oni imaju super glas....mladi su..ima vremena da daleko doguraju...
treba svakome od njih držati fige...svatko od nas zna da niti jedan početak nije lagan...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 I_icon_minitime30.05.09 23:56

ovo mi je bila najlošija emisija do sada ... ali ide to njima, svaka čast respect nadam se da će ispast nešto kvalitetno od njih jer upravo gledam HRF i čini mi se da očajnički treba malo kvalitetnijih vokala ( a pogotovo pjesama) na našoj "estradi" Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 I_icon_minitime31.05.09 15:42

ma pola naše estrade došlo je do ovoga gdje je sad putem kreveta.... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 I_icon_minitime01.06.09 14:07

nije im baš ni to pomoglo Laughing ... baš neki dan razmišljam, ne pamtim kad je kod nas bio neki hit ... ali ono da je baš raspaljotka ... sve neš bezveze Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 I_icon_minitime05.06.09 21:11

i? što mislite tko večeras ispada? zoran, matej, barbara ili bojan? Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 I_icon_minitime05.06.09 21:20

Barbara ili Matej...nisam sigurna... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 I_icon_minitime05.06.09 21:21

ja bi u svakom slučaju volio da prođe barbara... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 I_icon_minitime05.06.09 21:22

I ja,onaj Matej stvor je već trebao ispasti... Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hrvatska traži zvijezdu....
[Vrh] 
Stranica 2 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» "Hrvatska traži zvijezdu" moglo bi RTL stajati koncesije.
» Hrvatska traži zatvor za 50 bjegunaca u BiH
» Nogometni transferi
» Jaca traži posao
» Yahoo traži spas

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Estrada-
Forum(o)Bir: