Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Hrvatska traži zvijezdu....

Go down 
+2
Zlatko
Kikica
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 I_icon_minitime09.05.09 2:17

First topic message reminder :

što mislite, koji od ovih fantastičnih klinaca super glasa (koji je bolji od polovice hrvatske estrade) ima najviše izgleda za pobjedu?

ove subote ispao je duško, a u showu ostaju još zoran, barbara, matej, bojan, nikolina, carla i iva....
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 I_icon_minitime21.06.09 15:44

Tako su mi oboje bili fenomenalni, doslovce nisam znala za koga navijati. Svaki je u svome stilu fenomenalan - želim im da uspiju jer zbilja imaju odlične vokale.
Ovom pjesmom me Bojanče naježio https://www.youtube.com/watch?v=6nXJs7pJZn8
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 I_icon_minitime21.06.09 15:47

pjesma You raised me up pogodila me drito u srce prvi put kad sam ju čuo..pjevao ju je Josh Groban...ali Bojanova verzija...ufff...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 I_icon_minitime21.06.09 15:50

Da ...Josh Groban - fenomenalno ... ali Bojanu je isto savršeno 'sjela'
Zoky mi je bolje otpjevao ovu pjesmu https://www.youtube.com/watch?v=Re_NnxUFTZ4
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 I_icon_minitime21.06.09 15:51

zoky mi je preje*eno otpjevao gibonnijevu pjesmu ako me nosiš na duši... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 I_icon_minitime21.06.09 15:55

Je, da, slažem se Smile bilo je stvarno odličnih izvedbi :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 I_icon_minitime21.06.09 15:56

i na neki način, svi oni su pobjednici...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 I_icon_minitime21.06.09 16:06

Nekako mi je u ovom showu bilo puno više odličnih voklala nego u onim prijašnjim - Nikolina, Carla, Barbara, ovo dvoje , mala Iva ... Fakt se nadam da bude nešto od njih
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 I_icon_minitime21.06.09 16:07

prošlog se niti ne sjećam, nisam baš pratio (možda zato što nije bilo komada) Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 I_icon_minitime21.06.09 16:09

ma mislim na sve one story super coca cola nova i ine showove cerekalo: Bilo je komada, kako ne ... ček da se sjetim nekog Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 I_icon_minitime21.06.09 16:13

anja alavanja... dah
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 I_icon_minitime21.06.09 16:16

i ona Žanamari je komad ... nemoš reć Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 I_icon_minitime22.06.09 21:28

paaa... otkad sam čuo jednu informejšn... i nije mi baš... cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 I_icon_minitime22.06.09 23:13

korny je napisao/la:
paaa... otkad sam čuo jednu informejšn... i nije mi baš... cerekalo:
pssst adj podijeli s menom znatiželjnom, neću nikom reć cerekalo:
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 I_icon_minitime24.06.09 5:01

I što će sad taj klinjo što je pobjedio, popizditi kad mu instant slava udari u glavu, kao i još neki, poput recimo Katalenića, Kedže itd. Treba se dokazati kroz glazbeno obrazovanje i stvarni rad, a ne kroz ovakve reality debilane.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 I_icon_minitime21.07.09 0:25

no, no molim lijepo... kedžo se malo primirio, i vratio se sa par dobrih pjesama...
uglevnom nastupa po melodijama istre i kvarnera, dečko ima dobar glas i još bolje pjesme...

a katalenić je blijeda kopija onog iz boy benda....niti se ne sjećam neke njegove pjesme...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 I_icon_minitime21.07.09 1:20

Kedžo stječe glazbeno obrazovanje na studiju u Austriji. Mislim da dečko zbilja ima super glas i super pjeva. bravo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 I_icon_minitime21.07.09 1:20

zadnja dva mika ima super pjesme... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 I_icon_minitime21.07.09 1:28

kanet na vetru ... predobar bravo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 I_icon_minitime21.07.09 1:31

peza od zlata... respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska traži zvijezdu....   Hrvatska traži zvijezdu.... - Page 7 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hrvatska traži zvijezdu....
[Vrh] 
Stranica 7 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» "Hrvatska traži zvijezdu" moglo bi RTL stajati koncesije.
» Hrvatska traži zatvor za 50 bjegunaca u BiH
» Nogometni transferi
» Jaca traži posao
» Yahoo traži spas

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Estrada-
Forum(o)Bir: