Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Cigaretom nagorena mjesta

Go down 
Autor/icaPoruka
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Cigaretom nagorena mjesta Empty
PostajNaslov: Cigaretom nagorena mjesta   Cigaretom nagorena mjesta I_icon_minitime25.04.09 23:03

Ako su na namještaju ili odjeći nastale rupe uzrokovane progorjevanjem cigarete, tu nema puno pomoći, jedino riješenje je mehaničko uklanjanje progorenog mjesta, ali ako su mjesta samo nagorjela evo nekoliko savjeta kako to popraviti i riješiti.

Nagorena mjesta na platnu
Nagorene tragove na platnu najlakše ćete maknuti ako ih natrljate komadom limuna (ploškom) i ostavite neko vrijeme na suncu.
Ako se radi o osvjetljivom materijalu, natopite ga otopinom boraksa i vode (1 žlica boraksa na ½ l mlake vode), isperite i nakon toga operite kako inače perete taj predmet.
Ako su progorena mjesta na vuni onda je njih vrlo teško, gotovo nemoguće ukloniti.

Nagorena mjesta na namještaju
Lakše nagorena mjesta na namještaju najjednostavnije se ukljanjaju kvalitetnim sredstvima za poliranje koja nanesete mekanom krpicom i utrljavate u smjeru vlakana drveta.


www.ureditesvojdom.com


Zadnja promjena: Ariela; 28.04.10 21:57; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Cigaretom nagorena mjesta Empty
PostajNaslov: Re: Cigaretom nagorena mjesta   Cigaretom nagorena mjesta I_icon_minitime25.04.09 23:05

Nepušač sam,pa si nespaljivam namještaj...odjeću itd... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Cigaretom nagorena mjesta Empty
PostajNaslov: Re: Cigaretom nagorena mjesta   Cigaretom nagorena mjesta I_icon_minitime25.04.09 23:06

...Ja malo palim,al kad spalim ide do sržiiiii.... Laughing
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Cigaretom nagorena mjesta Empty
PostajNaslov: Re: Cigaretom nagorena mjesta   Cigaretom nagorena mjesta I_icon_minitime25.04.09 23:07

I ja sam nepušač, (bila sam ali sam prestala pušit prije 6 godina)...
vjerovatno ima ovdje i pušača...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Cigaretom nagorena mjesta Empty
PostajNaslov: Re: Cigaretom nagorena mjesta   Cigaretom nagorena mjesta I_icon_minitime25.04.09 23:07

Anka piromanka... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Cigaretom nagorena mjesta Empty
PostajNaslov: Re: Cigaretom nagorena mjesta   Cigaretom nagorena mjesta I_icon_minitime25.04.09 23:09

Sad sam se sjetila imam jedan stoljnjak što sam samo malo pa ću probati ovo s limunom,pa vam javim. bravo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Cigaretom nagorena mjesta Empty
PostajNaslov: Re: Cigaretom nagorena mjesta   Cigaretom nagorena mjesta I_icon_minitime25.04.09 23:09

Kate,znaš kako piromani...daj samo da malo vidim kako gori.... Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Cigaretom nagorena mjesta Empty
PostajNaslov: Re: Cigaretom nagorena mjesta   Cigaretom nagorena mjesta I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Cigaretom nagorena mjesta
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» 10 najmisterioznijih mjesta na svijetu
» 10 najmisterioznijih mjesta na svijetu
» Nikako ne putujte na ova mjesta!
» Dojmovi posječenih mjesta, gradova
» Mjesta na Zemlji s vanzemaljskim izgledom

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Dom :: Mali savjeti i svaštara-
Forum(o)Bir: