Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Vjenčanje sa 20

Go down 
+5
Bonnie
Kikica
Blizanka
ajmeivana
Ary
9 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Vjenčanje sa 20 Empty
PostajNaslov: Vjenčanje sa 20   Vjenčanje sa 20 I_icon_minitime24.04.09 0:28

šta mislite po tom pitanju??
da li biste vi stupili u brak tako mladi i šta mislite o onima koji se tako vjenčavaju??
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Vjenčanje sa 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčanje sa 20   Vjenčanje sa 20 I_icon_minitime24.04.09 0:31

Hm ,ja sam se udala sa 21 godinu i nemogu reć da sam požalila i da nam je loše u braku..i da,nisam bila trudna...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vjenčanje sa 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčanje sa 20   Vjenčanje sa 20 I_icon_minitime24.04.09 9:18

Za moj ukus mi je to prerano,ali...nemam ništa protiv,jel Smile
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Vjenčanje sa 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčanje sa 20   Vjenčanje sa 20 I_icon_minitime24.04.09 9:24

ja osobno nebi a i nisam cerekalo:

ko voli nek izvoli, nemam ništa protiv
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vjenčanje sa 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčanje sa 20   Vjenčanje sa 20 I_icon_minitime24.04.09 14:10

Pa nekako sam mišljenja da to ne bi trebalo imati puno veze sa godinama nego osjećajima i odnosom. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vjenčanje sa 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčanje sa 20   Vjenčanje sa 20 I_icon_minitime24.04.09 16:22

O takvim osobama mislim sve najbolje iz razloga što očito su znali šta rade(izuzev pojedinaca),i to je za njih bilo to,godine za mene nisu bitne.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Vjenčanje sa 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčanje sa 20   Vjenčanje sa 20 I_icon_minitime24.04.09 17:06

ako se vole i znaju sta hoce...mislim ako su zrele osobe...zasto da ne...ljubav nema granice ..s koliko i s kim...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vjenčanje sa 20 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Vjenčanje sa 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčanje sa 20   Vjenčanje sa 20 I_icon_minitime27.04.09 14:21

Evo ja sam se udala s 19 godina... Nisam bila trudna cerekalo: Muž mi je jedini muškarac u životu, prije njega sam imala par vezica, ali ništa preozbiljno.... I nije mi žao što sam se udala tako mlada, ništa mi ne nedostaje, jer sam uvijek bila dosta ozbiljna, i povučena, nisam baš voljela izlaske... Pravi obiteljski tip, i tako sad i živim!!! Tako da mislim da to ima svoje prednosti, i da je ok
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Vjenčanje sa 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčanje sa 20   Vjenčanje sa 20 I_icon_minitime15.11.09 11:29

Boze ...svi zadovoljni ...ko se nije udao jos ...nek ne pomislja sa 20 ...kad se udate ...kad tad pozalite bez obzira mladi ili ne..bez obzira koja ljubav bila ...zato sto kasnije bolje ...barem to je moje misljenje...mada ni starija kad se udas niko ti ne garantuje da ce biti idealno...ali makar si nesto prozivila i dozivila u mladosti ..i mozda ces vise cijeniti brak....

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vjenčanje sa 20 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Vjenčanje sa 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčanje sa 20   Vjenčanje sa 20 I_icon_minitime16.11.09 12:33

..kada prođete 25u ... počnite razmišljati... kad smislite nek bude 30 Vjenčanje sa 20 816407 ..svugdje bili svašta vidJeli...školu završili da budete samostalni ljudi..tad se skrasite s nekim...I ONDA imate još više od polovice života da mislite i pjevate......ŠTA JE MENI OVO TREBALO... Vjenčanje sa 20 12363
[Vrh] Go down
Bonnie
Ljubitelj foruma
Bonnie


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3003
Godine : 38
Datum registracije : 25.11.2008

Vjenčanje sa 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčanje sa 20   Vjenčanje sa 20 I_icon_minitime16.11.09 20:22

ajde, ajde, bolje da se vjenčavaju iz ljubavi nego zato što im se dogodila ''nezgoda''
[Vrh] Go down
D_DoLL
Zagrijao tipkovnicu
D_DoLL


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 356
Godine : 34
Datum registracije : 18.11.2008

Vjenčanje sa 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčanje sa 20   Vjenčanje sa 20 I_icon_minitime16.11.09 20:50

Svakom je onak kak si sam zrikta.

Udala se s 20 ili 50, sasvim svejedno. Bitno je da nađeš pravu osobu s kojom se nećeš nakon nekoliko godina rastati ili će između vas nestati ljubav, te s kojom si spreman provesti cijeli život i dijeliti dobro i zlo, kak bi se reklo...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Vjenčanje sa 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčanje sa 20   Vjenčanje sa 20 I_icon_minitime01.10.10 16:39

Zaboravila sam reći da je to danas malo neuobičajeno...jer kako je netko izjavio ..Nisu nas roditelji naučili da živimo več da uživamo...jer su mladi ipak prije bili malo manje paženi i maženi..kao naši roditelji i brzo su morali odrasti. Danas ne moraju i večinom su sa 25 još svi djeca. Nezreli za neke veče odgovornosti ..dok ne naprave bebu..onda od jednom postanu zreli za sve. Laughing
Čast iznimkama respect
[Vrh] Go down
mexx
Zagrijao tipkovnicu
mexx


Female
Taurus Buffalo
Broj postova : 396
Godine : 39
Lokacija : tu i tamo
Datum registracije : 21.02.2011

Vjenčanje sa 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčanje sa 20   Vjenčanje sa 20 I_icon_minitime22.02.11 17:47

Ne!
U 20 godini nisam ni pomisljala na takvo nesto.Jednostavno volim da zivim,da se druzim, da izlazim,da idem na more bez ikakvih obaveza.ako je neka vezica tu,jos bolje,ako ne uvek imam lepo drustvo za zezanje.Moj limit je do 30.Jer ni ovako nam nije lose.Stalno smo zajedno,niti on zavisi od mene,niti ja od njega.Ponekad prespavam kod njega,ali smo oboje za to da treba da jos malo zivimo i uzivamo u 'slobodi".Jedan je zivot.
[Vrh] Go down
enigma_
Zagrijao tipkovnicu
enigma_


Leo Monkey
Broj postova : 119
Godine : 55
Datum registracije : 02.02.2011

Vjenčanje sa 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčanje sa 20   Vjenčanje sa 20 I_icon_minitime11.03.11 22:58

Iako sam se ja udala jedva punoletna, nikako ne bi posavetovala nekoj devojci da se uda sa 20 godina.
Rano je to.
Imam zensko dete, i uvek mu govorim nikakva udaja pre 25...na te moje reci dobijam uvek odgovor....zasto sam se ja udala mlada...i, sta mi fali, jer deca su odrasla, a ja u nekim godinama, koje su za zenu okic...
Ne fali nista, sem onih pet godina koje (recimo) gde nisam skitala, kao sve moje vrsjnakinje
cerekalo
[Vrh] Go down
Gracija...
Ljubitelj foruma
Gracija...


Female
Libra Cat
Broj postova : 5009
Godine : 36
Datum registracije : 10.08.2011

Vjenčanje sa 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčanje sa 20   Vjenčanje sa 20 I_icon_minitime10.09.11 21:32

Nebih i nisam.
Mislim da je to prerano..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vjenčanje sa 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčanje sa 20   Vjenčanje sa 20 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vjenčanje sa 20
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Svemirsko vjenčanje..
» Kako izbjeći vjenčanje?
» Tinejđer prisiljen na vjenčanje s kravom
» Preko Facebooka saznala za tajno vjenčanje supruga
» Lažno prijavila "bombu" da bi spriječila kćerkino vjenčanje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: