Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 >>Trudna sam<<

Go down 
+7
Zlatko
mala mazica
Lux
Nina
Blizanka
Kikica
Goran
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




>>Trudna sam<< - Page 2 Empty
PostajNaslov: >>Trudna sam<<   >>Trudna sam<< - Page 2 I_icon_minitime08.04.09 8:48

First topic message reminder :

aha..eto ga sad..uh..
ovdje necemo o onima koji imaju
situiran kako svoj tako i ljubavan zivot..
manje vise..to su i zeljeli.


>>Trudna sam<< - Page 2 7a597115e2

vec... dogodilo se..
kad ste se najmanje nadali...
skola,karijere,zivot u dvoje(kasnije u troje..)
kako dalje..sto uraditi..
mnogi kazu da nebi bilo problema..
kako bi pregrlio oboje(majku i dijete)
malo me to iznenadi...
buduci da u mojoj drzavi
gotovo 40% su samohrane majke..
(sto prije sto kasnije)
nekako mi ta ljubav mnogo "flaksa"
dakle sto dalje..
postoje nacini da se rijesi...
ona to ne zeli...
treba pomoc i podrsku..
hoce li "velike" kletve u ljubavi ostat...
ili ce ostati sama...

ja osobno da mi se to dogodi..SADA..
kao i da nije..
nebi mi stvaralo preveliki problem..
DAPACE..mislim da bi bila sretna..
ali da mi se to dogodilo prije 10 god...
uh..uh..
o tome pricam..
sto napraviti tada..
kad smo nezreli za zivot..
cak jos i pomalo zaigrani...
A TREBAMO POSTATI RODITELJI...
nekome to onako zvuci..mozda jednostavno..
mozda je netko od Vas to i dozivio..
bilo bi dobro cut od njih..
njihova iskustva..
ma uvjerena sam da bi nekome i pomoglo..


>>Trudna sam<< - Page 2 Cb52523771

vrijeme nepobitno istjece..
sve manje ga je...
moramo donjeti tu ODLUKU..

koja ce biti i kakva.....


NARAVNO!!!
ovdje cemo pricati iskreno..zar ne...
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Gost
Gost




>>Trudna sam<< - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: >>Trudna sam<<   >>Trudna sam<< - Page 2 I_icon_minitime09.04.09 20:58

Nego kome daje pravo?Državi da ti odlučuje šta ćeš i kako ćeš?
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

>>Trudna sam<< - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: >>Trudna sam<<   >>Trudna sam<< - Page 2 I_icon_minitime09.04.09 20:58

Nije istina Kato. Eto imali smo primjer gdje je bila mama sama i nikog na svijetu da joj pomogne, radila kao konj i nakraju dijete u hladnoći i od gladi umrlo.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




>>Trudna sam<< - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: >>Trudna sam<<   >>Trudna sam<< - Page 2 I_icon_minitime09.04.09 20:59

Ja ne bi pobacila i ne znam kakva bi me situacija mogla natjerati na taj čin. Ali, istovremeno ne zamjeram nijednoj ženi koja je to učinila. Smatram da treba postojati mogućnost izbora. Istovremeno smatram da u današnje vrijeme postoji više funkcionalnih i sigurnih načina zaštite od neželjene trudnoće pa bi se žene koje ne žele dijete svakako trebale pobrinuti da se niti ne dovedu u situaciju da moraju birati.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




>>Trudna sam<< - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: >>Trudna sam<<   >>Trudna sam<< - Page 2 I_icon_minitime09.04.09 21:00

E upravo to Tana govorim... cheers :;):
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

>>Trudna sam<< - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: >>Trudna sam<<   >>Trudna sam<< - Page 2 I_icon_minitime09.04.09 21:00

gorane slazem se sto je tvoje misljenje takvo...ali ja drugacije razmisljam ...a sad da se oko toga prepiremo ne vrijedi jer svi smo drugacijih svatanja .. :;):

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



>>Trudna sam<< - Page 2 Admin10


Zadnja promjena: blizanka; 09.04.09 21:07; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




>>Trudna sam<< - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: >>Trudna sam<<   >>Trudna sam<< - Page 2 I_icon_minitime09.04.09 21:01

Ma ne pušim ta sranja...najlakše se prepustiti i ne boriti za djete loše
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

>>Trudna sam<< - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: >>Trudna sam<<   >>Trudna sam<< - Page 2 I_icon_minitime09.04.09 21:11

Slažem se s tobom Kate. bravo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

>>Trudna sam<< - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: >>Trudna sam<<   >>Trudna sam<< - Page 2 I_icon_minitime09.04.09 21:13

tana je napisao/la:
Jtr. Istovremeno smatram da u današnje vrijeme postoji više funkcionalnih i sigurnih načina zaštite od neželjene trudnoće pa bi se žene koje ne žele dijete svakako trebale pobrinuti da se niti ne dovedu u situaciju da moraju birati.
to sam i ja tana napisala u gore svom postu...ali neki samo citaju ono sto im odgovara ...jer za mene svaka zena treba da se pobrine za svoju zastitu ako ne misli da ima dijete...a navela sam u kojim situacijama odobravam abortus... jer za mene je to bolji izbor nego gledat dijete i gladno i boso i da se razboli od neimastine ...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



>>Trudna sam<< - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




>>Trudna sam<< - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: >>Trudna sam<<   >>Trudna sam<< - Page 2 I_icon_minitime09.04.09 21:18

Ma, oprostite, ali meni je pomalo glupo da se u današnje vrijeme radi abortus jer "eto, zalomilo se". Po meni, imati dijete nije samo nekakav hir, treba biti debelo spreman za to. Treba biti odgovoran i zaštititi se ako nisi spreman. Mislim da svi znamo da djecu ne donose rode i kako se djeca prave. Edukacija i siguran seks pa će abortus biti samo ružna riječ.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




>>Trudna sam<< - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: >>Trudna sam<<   >>Trudna sam<< - Page 2 I_icon_minitime09.04.09 21:19

Kiki je napisao/la:
Nije istina Kato. Eto imali smo primjer gdje je bila mama sama i nikog na svijetu da joj pomogne, radila kao konj i nakraju dijete u hladnoći i od gladi umrlo.

Za ovaj primjer koji si navela možemo se zapitati gdje je bio otac tog djeteta da pomogne majci pi brizi za djeteta. Okolina koja je za život te majke znala kakav joj snosi dio krivnje da nije nimalo pomogla toj ženi s djetetom.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

>>Trudna sam<< - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: >>Trudna sam<<   >>Trudna sam<< - Page 2 I_icon_minitime09.04.09 21:20

Nemoj pisati smiješne stvari blizanko. Ona djeca koja se rode u obiteljima koje nemaju materijalne uvjete za odgajanje djeteta idu na posvajanje ili u dječje domove, a to je svakako bolji izbor nego pobačaj.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




>>Trudna sam<< - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: >>Trudna sam<<   >>Trudna sam<< - Page 2 I_icon_minitime09.04.09 21:22

Sada ću biti malo prosta...
ŠTA SE JE*** AKO NE MOŽE SNOSITI POSLJEDICE...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

>>Trudna sam<< - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: >>Trudna sam<<   >>Trudna sam<< - Page 2 I_icon_minitime09.04.09 21:24

Teo, tko zna u kojoj je situaciji beba začeta, možda je bila i silovana mama.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




>>Trudna sam<< - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: >>Trudna sam<<   >>Trudna sam<< - Page 2 I_icon_minitime09.04.09 21:27

Kiki je napisao/la:
Teo, tko zna u kojoj je situaciji beba začeta, možda je bila i silovana mama.
To ne znači da ljudi koji su znali za život te majke s djetetom ništa ne poduzmu da pomognu.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

>>Trudna sam<< - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: >>Trudna sam<<   >>Trudna sam<< - Page 2 I_icon_minitime09.04.09 21:29

ja ovdje na tv-u gledam samo ocajne porodice koje mole za pomoc jer nemaju ni za hljeba, djeca neuhranjena, bolesna, prose po ulici...kakav je to zivot.. a kako kaze kiki mozda je majka i silovana. ja nisam za abortus osim u iznimnim slucajevima. mislim da smo se ovdje pogresno razumjeli...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



>>Trudna sam<< - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

>>Trudna sam<< - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: >>Trudna sam<<   >>Trudna sam<< - Page 2 I_icon_minitime09.04.09 21:32

To stoji Teo, ali znaš kako su svi brižni kad je sirotinja u pitanju.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




>>Trudna sam<< - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: >>Trudna sam<<   >>Trudna sam<< - Page 2 I_icon_minitime09.04.09 21:36

Bolje rečeno nebrižni
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

>>Trudna sam<< - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: >>Trudna sam<<   >>Trudna sam<< - Page 2 I_icon_minitime09.04.09 21:37

Da upravo tako.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

>>Trudna sam<< - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: >>Trudna sam<<   >>Trudna sam<< - Page 2 I_icon_minitime09.04.09 21:41

blizanka je napisao/la:
ja ovdje na tv-u gledam samo ocajne porodice koje mole za pomoc jer nemaju ni za hljeba, djeca neuhranjena, bolesna, prose po ulici...kakav je to zivot.. a kako kaze kiki mozda je majka i silovana. ja nisam za abortus osim u iznimnim slucajevima. mislim da smo se ovdje pogresno razumjeli...
Ljudski život jednako vrijedi u Bosni, Hrvatskoj, Kini, Njemačkoj ili Japanu. Nitko ne zaslužuje da bude ubijen abortusom samo zato što je začet u siromašnom dijelu Bosne, umjesto u bogatom dijelu Njemačke primjerice. Čak ako je majka i silovana, nije začeto dijete krivo zbog nedjela svog oca.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




>>Trudna sam<< - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: >>Trudna sam<<   >>Trudna sam<< - Page 2 I_icon_minitime09.04.09 21:43

Djete ima pravo biti rođeno litlangel
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

>>Trudna sam<< - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: >>Trudna sam<<   >>Trudna sam<< - Page 2 I_icon_minitime10.04.09 10:25

Strašno je puno nesretnih sudbina vezanih uz spontane pobačaje, neplodnost i slično. Pa kad vidim iz kojih bi razloga neki ovdje napravili pobačaj, jednostavno mi se bljuv

Svijet svakog para, sagrađen na radosti i sreći u isčekivanju djeteta, nakon spontanog pobačaja se odjednom počinje rušiti i pretvarati u bol i tugu. Neminovno se javlja osjećaj krivice, čak i kada se pobačaj desi u najranijim tjednima trudnoće – kada je ljudski utjecaj gotovo nikakav, a sam pobačaj stručnjaci u većini slučajeva pripisuju čistoj nesreći.


Oko 30 posto svih trudnoća završava spontanim pobačajem, od kojih pola čak i prije nego što žena zna da je trudna a puno pobačaja se često zamjenjuje sa zakašnjelom menstruacijom. Na sreću, puno žena, koje su spontano pobacile, slijedeći put mogu bez problema ostati trudne i roditi zdravo dijete. Ako ste imali pobačaj i želite pokušati ponovno, pokušajte se čim više educirati i savijetovati sa vašim liječnikom kako biste shvatili i pronašli uzrok gubitka, te mogli čim bolje planirati sljedeću trudnoću.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

>>Trudna sam<< - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: >>Trudna sam<<   >>Trudna sam<< - Page 2 I_icon_minitime10.04.09 11:29

I dosta žena koje su odlućile imati spontani kada dođu kod dr. oni ih pokušaju odgovoriti od toga. Mame nemogu to napraviti većinom, jer su čule bebino srce kako kuca.
Ja sam dvije mame uspjela od toga odgovoriti. Jedna mi je teta i njena je djevojčica 4god.
Teta mi je rekla kada je sve prošlo i beba je več malo porasla da nije niti znala da je tako divno imati dijete. Dvoje velike dijece ima, ali suprug i ona su se vjenčali jako mladi, jer je ona ostala trudna i brak im je bio katasrtofa. On je tipočni zlostavljač, slabić koji svoje frustarcije lijeći na ženi. Sada kada su djeca velika ona je ostala trudna i puno zrelija, više joj ne može on ništa, ali mislila je da je stara za malo dijete jer ima 40. Rodila je malu Leonu i život joj se skroz promijenio. Kaže da tek sada uživa pravo u roditeljstvu. Smile
Druga mi je jetrva, uspjela sam ju također odgovoriti. Nažalost imala je spontani par tjedana kasnije.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

>>Trudna sam<< - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: >>Trudna sam<<   >>Trudna sam<< - Page 2 I_icon_minitime10.04.09 11:37

Bravo Kiki, dobra si osoba. respect bravo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




>>Trudna sam<< - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: >>Trudna sam<<   >>Trudna sam<< - Page 2 I_icon_minitime10.04.09 11:50

Bravo Kiki bravo bravo bravo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




>>Trudna sam<< - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: >>Trudna sam<<   >>Trudna sam<< - Page 2 I_icon_minitime10.04.09 12:21

Ja mislim da ničije mišljenje ne treba pljuvati,i pisati da se nekom povraća od toga jer nije u redu,sad ako svi ne mislimo tako šta onda,mislim stvarno nije u redu. loše
[Vrh] Go down
Sponsored content





>>Trudna sam<< - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: >>Trudna sam<<   >>Trudna sam<< - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
>>Trudna sam<<
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Trudna na avganistanskom frontu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Brak, obitelj i prijatelji-
Forum(o)Bir: