Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Da li bi donirali spermu?

Go down 
+4
Kikica
boomba
Lux
Goran
8 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Da li bi donirali spermu? Empty
PostajNaslov: Da li bi donirali spermu?   Da li bi donirali spermu? I_icon_minitime07.04.09 17:04

Ja nikad ne bi donirao spermu, jer bi me ubijala pomisao da negdje živi moje biološko dijete, a da nemam nikakav utjecaj na njegov život.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Da li bi donirali spermu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li bi donirali spermu?   Da li bi donirali spermu? I_icon_minitime07.04.09 17:11

ne No
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li bi donirali spermu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li bi donirali spermu?   Da li bi donirali spermu? I_icon_minitime07.04.09 18:20

potpisujem goranovo...Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li bi donirali spermu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li bi donirali spermu?   Da li bi donirali spermu? I_icon_minitime07.04.09 19:37

Da i žernsko biće škicne ovdje cerekalo: ...Gorane bravo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li bi donirali spermu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li bi donirali spermu?   Da li bi donirali spermu? I_icon_minitime07.04.09 19:41

Ti vrapca i muskima..
ha ha..razbacujete je posvuda..

stoga..pomozite ako mozete..
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Da li bi donirali spermu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li bi donirali spermu?   Da li bi donirali spermu? I_icon_minitime07.04.09 19:42

Zvoni mi da smo ovu temu već negdje imali confused

Slažem se da treba znati kamo ide sperma, ne da se naši geni šeću okolo ne znajući za nas. Donacija pod tim uvjetima mi se čini OK Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Da li bi donirali spermu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li bi donirali spermu?   Da li bi donirali spermu? I_icon_minitime08.04.09 11:39

Imamo zanimljivost vezanu uz rekordera u doniranju sperme, ali baš temu samo o doniranju sperme do ove nismo imali. Smile
https://goran.forumcroatian.com/peta-strana-svijeta-f36/rekorder-u-doniranju-sperme-t643.htm?highlight=doniranje+sperme

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
boomba
Zagrijao tipkovnicu
boomba


Male
Broj postova : 782
Datum registracije : 12.10.2008

Da li bi donirali spermu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li bi donirali spermu?   Da li bi donirali spermu? I_icon_minitime09.04.09 8:26

kolko litara treba? Laughing
Da li bi donirali spermu? Stagtshirt25
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li bi donirali spermu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li bi donirali spermu?   Da li bi donirali spermu? I_icon_minitime09.04.09 15:21

[quote="boomba"]kolko litara treba? Laughing [quote]
pitaj u banci sperme Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Da li bi donirali spermu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li bi donirali spermu?   Da li bi donirali spermu? I_icon_minitime09.04.09 16:41

Ha ha boomba! looool

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Da li bi donirali spermu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li bi donirali spermu?   Da li bi donirali spermu? I_icon_minitime09.04.09 17:02

Ja bi donirala spermu Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li bi donirali spermu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li bi donirali spermu?   Da li bi donirali spermu? I_icon_minitime09.04.09 17:51

čiju? vedranovu? Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Da li bi donirali spermu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li bi donirali spermu?   Da li bi donirali spermu? I_icon_minitime09.04.09 18:28

Ajme Tana, sreća da nisam zločest i neću ovo komentirati... looool

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Da li bi donirali spermu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li bi donirali spermu?   Da li bi donirali spermu? I_icon_minitime09.04.09 20:55

boomba je napisao/la:
kolko litara treba? Laughing
Da li bi donirali spermu? Stagtshirt25

Eto king haha...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li bi donirali spermu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li bi donirali spermu?   Da li bi donirali spermu? I_icon_minitime09.04.09 21:00

Goran je napisao/la:
Ajme Tana, sreća da nisam zločest i neću ovo komentirati... looool
ma sam ti komentiraj Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li bi donirali spermu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li bi donirali spermu?   Da li bi donirali spermu? I_icon_minitime09.04.09 22:54

ha ha..sami si Vi cuvajte to...
ima je vec i u obliku zvakaca i bombona..ha ha



Da li bi donirali spermu? 41a4b3b728
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Da li bi donirali spermu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li bi donirali spermu?   Da li bi donirali spermu? I_icon_minitime28.05.10 14:17

Gle ti ove Adry što je ona žvakala.. Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Da li bi donirali spermu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li bi donirali spermu?   Da li bi donirali spermu? I_icon_minitime12.07.10 14:11

Da sam muškarac i da živim u gradu gdje se to može..zašto ne. Moji spermići bi bili sigurno neki ful pametni..na gazdu Da li bi donirali spermu? 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li bi donirali spermu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li bi donirali spermu?   Da li bi donirali spermu? I_icon_minitime12.07.10 14:16

da sam muško, ne bi nikada. ne bi mogla živjeti s time da ne znam gdje ni tko mi je ni gdje mi je dijete. nema šanse. nikad.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Da li bi donirali spermu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li bi donirali spermu?   Da li bi donirali spermu? I_icon_minitime12.07.10 14:19

Mislim Iana da muskarci ne vode racuna o tome kao mi zene ...ne mislim da je ikada i jednom to palo na pamet

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Da li bi donirali spermu? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Da li bi donirali spermu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li bi donirali spermu?   Da li bi donirali spermu? I_icon_minitime12.07.10 14:21

nisam baš sigurna :;):
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Da li bi donirali spermu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li bi donirali spermu?   Da li bi donirali spermu? I_icon_minitime12.07.10 14:23

Ali ne rodi se beba iz svakog oplođivanja. A i što znaći mali plivač..on je samo faktro u proizvodnji...pikaju se oni što su bebu odhranili ..što su ju ljubili.. grlili..lijećili i mazili.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li bi donirali spermu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li bi donirali spermu?   Da li bi donirali spermu? I_icon_minitime12.07.10 14:25

faktor u prizvodnji može postati živo biće, dijete.

i da sam muško, ne bi nikad donirala spermu iz razloga kojeg sam gore napisala. :;):
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Da li bi donirali spermu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li bi donirali spermu?   Da li bi donirali spermu? I_icon_minitime12.07.10 14:30

Iana sta nisi sigurna ...pa ako doniraju spermu ocito im nije stalo do toga gdje ce im biti djeca tj i ne pomisle na to..a oni koji razmisljaju kao ti nece nikad ni donirati :;):

Kikice ni za mene ne znaci nista ko je bioloski otac ...bitniji mi je onaj ko pruzi ljubav i brigu ..ali recimo ja kao zena da doniram spermu ..ja bih se zapitala gdje mi je koje dijete ..mada bih donirala jer znam sta znaci imati bebu ..pa makar i sa doniranom spermom..velika bi mi radost bila da sam nekome pomogla u tome

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Da li bi donirali spermu? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Da li bi donirali spermu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li bi donirali spermu?   Da li bi donirali spermu? I_icon_minitime12.07.10 14:31

blizanka je napisao/la:
Mislim Iana da muskarci ne vode racuna o tome kao mi zene ...ne mislim da je ikada i jednom to palo na pamet

samo sam rekla da nisam sigurna da baš nijednom muškarcu to što sam napisala nije palo na pamet.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Da li bi donirali spermu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li bi donirali spermu?   Da li bi donirali spermu? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Da li bi donirali spermu?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pametniji muškarci imaju zdraviju spermu
» Hitler uzimao speed i spermu da zadovolji Evu
» Kako vam laptop može oštetiti spermu
» Nova dijeta: Žena osam dana jela samo spermu!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Muški kutak-
Forum(o)Bir: