Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Ocekujem savjet

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Ocekujem savjet Empty
PostajNaslov: Ocekujem savjet   Ocekujem savjet I_icon_minitime24.03.09 10:51

u zadnja dva do tri dana uzasno mi sporo otvara ....koristila CCleaner ...kad otvaram neki link na forumu pojavi se The server at dl.net.hr is taking too long to respond. kad saljem post treba po dvije minute da se posalje ili kad prelazim na drugu temu isto tako... da li je do operatera ili do mog komp.... ocistila sve... brzina pristupa mi je 1536/256kbps...ali to se ne desava uvijek recimo dan dva i onda je sve normalno...operater tvrdi da nije do njih...ali kad god vjetar puse ili je kakvo nevrijeme to je jos vise ...dok otvorim stranicu foruma zaboravi svoj svoga...daj recite sta moze biti inace odoh sa foruma ...izgubim vise vremena u otvaranju stranica nego u big smile :rida: :mlat:

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Ocekujem savjet Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Ocekujem savjet Empty
PostajNaslov: Re: Ocekujem savjet   Ocekujem savjet I_icon_minitime24.03.09 10:55

Ne znam u čemu je problem, znam da u forumu nije. Meni sve brzo otvara na forumu. Vjerujem da je ipak problem u brzini ADSL veze i tvom operateru.
Pokušaj izbrisati i ponovo instalirati browser (IE, Mozilla, Opera) ili instalirati neki drugi. Također je poželjno napraviti defragmentaciju diska, ako nisi dugo.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Ocekujem savjet Empty
PostajNaslov: Re: Ocekujem savjet   Ocekujem savjet I_icon_minitime24.03.09 11:03

Ti vrapca..ovdje nema velik bandwitch prometa
da bi bilo veliko opterecenje i samo pregrijavanje servera...
sad ako tvoj operater kaze da nije do njih...
znaci..instaliraj Netmetar...da vidis ..
mozda i nije u operateru greska...
mozda ti je netko na tebi...mislim ..
imas zauzece a ti nista ne radis...
mozda ti je racunalo postalo "trudno"
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Ocekujem savjet Empty
PostajNaslov: Re: Ocekujem savjet   Ocekujem savjet I_icon_minitime24.03.09 11:04

Ti sto petnaest, računalo postalo trudno... skočko

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Ocekujem savjet Empty
PostajNaslov: Re: Ocekujem savjet   Ocekujem savjet I_icon_minitime24.03.09 11:11

ma nemojte molim vas govorit da je trulo smrc ...prije godinu skoro sve promjenila u centralnoj jedinici ...nije mi jasno kako je sve u redu pa onda par dana nije ...ma muza cu ja za vrat ....nece da pogleda...ne voli vas ...pa nece da mi pomogne Laughing Laughing gorane pali auto i dolazi povedi i adry i sve koji znaju.... Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Ocekujem savjet Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Ocekujem savjet Empty
PostajNaslov: Re: Ocekujem savjet   Ocekujem savjet I_icon_minitime24.03.09 11:13

Nije bilo napisano trulo, nego trudno. Laughing
Vidim da si sad odgovorila na dva posta u jednoj minuti, što je pristojna brzina.
Koji browser imaš?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Ocekujem savjet Empty
PostajNaslov: Re: Ocekujem savjet   Ocekujem savjet I_icon_minitime24.03.09 11:16

ma sta ti ja znam...ako je postalo trudno onda ga razumijem u potpunosti...danas cu popodne nesto poduz po tom pitanju...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Ocekujem savjet Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Ocekujem savjet Empty
PostajNaslov: Re: Ocekujem savjet   Ocekujem savjet I_icon_minitime24.03.09 11:19

Ja sam probao nekoliko browsera, vratio sam se na Internet explorer. Prije nekoliko dana mi je sve usporilo i jednostavno sam ga obrisao i ponovo instalirao i sve šljaka super.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Ocekujem savjet Empty
PostajNaslov: Re: Ocekujem savjet   Ocekujem savjet I_icon_minitime24.03.09 11:21

evo sad saljem u klafic i pojavi mi se ovoNetwork Timeout


The server at goran.forumcroatian.com is taking too long to respond.




The requested site did not respond to a connection request and the browser has stopped waiting for a reply.

* Could the server be experiencing high demand or a temporary outage? Try again later.
* Are you unable to browse other sites? Check the computer's network connection.
* Is your computer or network protected by a firewall or proxy? Incorrect settings can interfere with Web browsing.
* Still having trouble? Consult your network administrator or Internet provider for assistance.



ajmo mladi poznavaoci engleskog molim prevod

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Ocekujem savjet Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Ocekujem savjet Empty
PostajNaslov: Re: Ocekujem savjet   Ocekujem savjet I_icon_minitime24.03.09 11:28

naravno trudno...
ovdje se radi o tome da si mozda pokupila nesto ...
ali isto tako..ha ha
necu Vam pametovat..ali pazite sto si stavljate i skidate
jer danas vise ne prakticiraju "exe"ekstenzije...
vec VBA ili VBS..a tu je problem..ha ha
takvi crvi se obicno distribuiraju sa extenzijom '.txt.vba', tako da potencijalna
zrtva pomisli da se radi o obicnom tekstu i startuju fajl. Posto je zadnja ekstenzija
'.vba', ne startuje se Notepad vec IE koji izvrsi program, tako da potencijalna
zrtva postane prava zrtva.
cuvajte se toga...

a isto tako i samih sajtova na forumu...
koji se postavljaju...recimo..kao reklama...
meni osobno ovdje jedan smrdi i to "fest"..ha ha
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Ocekujem savjet Empty
PostajNaslov: Re: Ocekujem savjet   Ocekujem savjet I_icon_minitime24.03.09 11:40

Sve što misliš da je opasno, a drugi forumaši reklamiraju, prijavi mi adry. A što se tiče forumotionovih reklama koje se vide kad nisi logiran, o tome sam pisao na forum info.
Probaj napraviti sve što sam ti preporučio blizanko, pa onda javi rezlutate. Tvoji problemi nisu uzrokavani sa bilo čim na forumu, što je vidljivo po tome da svima sve šljaka super, osim tebi.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Ocekujem savjet Empty
PostajNaslov: Re: Ocekujem savjet   Ocekujem savjet I_icon_minitime24.03.09 11:46

Eto Ti..

.Trazena stranica ne odgovora na zahtjev za vezu i preglednik

server ima velike potraznje ili privremeni prekid rada..
Pokusajte ponovo kasnije....
Jeste li u mogucnosti pregledavati druge stranice..
Provjerite racunalo mrezne veze.
Je li vase racunalo ili mreza zasticen mimo firewall ili proxy
Nepravilne postavke mogu ometati Web pregledavanja.
imate li problema i dalje...
posavjetujte se svojim mreznim administratorom
ili Internet usluga za pomoc.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ocekujem savjet Empty
PostajNaslov: Re: Ocekujem savjet   Ocekujem savjet I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ocekujem savjet
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Dejanović: Ne očekujem da će izbori biti do decembra
» Savjet dana
» Sarkozyjev savjet Jadranki
» Savjet za vruće dane
» 1001 savjet ženama

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Tehnologija :: Informatička tehnologija :: Informatički savjeti-
Forum(o)Bir: