Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Trubači iz Novog Sada

Go down 
Autor/icaPoruka
krfmsm
Zagrijao tipkovnicu



Male
Taurus Dragon
Broj postova : 290
Godine : 35
Datum registracije : 12.12.2014

Trubači iz Novog Sada Empty
PostajNaslov: Trubači iz Novog Sada   Trubači iz Novog Sada I_icon_minitime15.06.19 13:44


Svako veselje možemo učiniti lepšim i nezaboravnijim. Mi smo trubači za veselja i želimo da naše prisustvo ostane urezano u vašim sećanjima.

Jer.

Mi volimo naš posao.

Mi dajemo sve od sebe da se veselje pamti a adrenalin puca na sve strane. Jer to volimo i to znamo da radimo.

Trubači iz Novog Sada Trubaci-za-veselja

ŠTA NUDI TRUBAČKI ORKESTAR VESELI MOMCI?
Kompletan doživljaj i događaj. Pomoći ćemo Vam da napravimo scenario koji će oni kojima je namenjen pamtiti.

Mi ćemo dočekati goste ispred Vaše kuće, u Vašem stanu ili vikendici.

Ili ispred kafane, restorana, splava, mesta gde želite da dočekate goste ili učinite nešto romantično.

Trubački orkestar za veselja Veseli Momci će se odazvati Vašem pozivu i napraviti sa Vama najbolji dogovor o svim detaljima veselja.

Zato što svako veselje zahteva dobru muziku i ono što svi pamte, sjajnu atmosferu. A sjajna atmosfera ne ide bez nas, trubača za veselja. Zato smo mi tu kao profesionalci koji će biti zaduženi za vrhunac atmosfere.

Doći ćemo gde god nas pozovete u Srbiji, BiH, Sloveniji, inostranstvu. Jer mi dolazimo u svaki grad u Srbiji, ali i u Inostranstvu. Prvi korak je da nas pozovete a mi stižemo da uveličamo Vašu svadbu, veridbu, krštenje, rođenje deteta, maturu, diplomski, master rad ili doktorat, rođendan. Ili bilo koji Vama radostan događaj.

Želite da poklonite mladencima ili uveselite nečije veselje rodjendan, rodjenje pozovite nas i dobićete provod koji će svi pamtiti.

Pozovite nas da se dogovorimo:

+381 62 8477568
veselimomci@trubacinovisad.com
http://trubacinovisad.com/
[Vrh] Go down
 
Trubači iz Novog Sada
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prenoćište u centru Novog Sada sa parkingom
» Albanski hakeri upali u Istorijski arhiv Novog Sada
» Gradnja hidroelektrane pokraj Novog Sada podiže razinu Dunava u Hrvatskoj
» Zlatni trubaci
» Trubači za Novogodišnja slavlja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Partnerstvo, sponzori i oglasi :: Besplatni oglasi-
Forum(o)Bir: