Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Stripovi (Zlatna Serija i Lunov Magnus Strip)

Go down 
Autor/icaPoruka
GoranKovac
Početnik
Početnik



Male
Cancer Goat
Broj postova : 1
Godine : 44
Datum registracije : 28.10.2016

Stripovi (Zlatna Serija i Lunov Magnus Strip) Empty
PostajNaslov: Stripovi (Zlatna Serija i Lunov Magnus Strip)   Stripovi (Zlatna Serija i Lunov Magnus Strip) I_icon_minitime28.10.16 9:48

Pozdrav,  Smile
Na početku bih da naglasim da je ovaj post po default-u namijenjen malo starijoj raji.
Želim da obavijestim sve ljubitelje stripa da smo moji prijatelji i ja nedavno započeli pozamašan projekat na youtube za sve ljubitelje starih stripova iz onih predratnih edicija.
Budući da svi nismo u mogućnosti da imamo kolekciju u paprinom izdanju, odlučili smo ih sve skenirati i izrendati u video fajlove. Budući da smo ograničeni sa ljudima (i mašinama.. trenutno imamo 3 mašine za rendanje), dnevno izbacujemo oko 5-10 stripova. Započeli smo sa Zagorom, a nastavićemo sa svim ostalim likovima (Alan Ford, Dylan Dog, Blek, Mister No...itd), imamo sve spremno, pa eto svima bih preporučio da pogledaju youtube kanal UC1gmKgLQkagf0Dudv4RhQuw (još nismo dobili username jer trebamo 100 subscribera.. radimo tek 7 dana)
Imamo i fb stranicu fb.com/videostripovi, pa dobro nam došli  veseli
Siguran sam da će se neki od vas obradovati kada vide neke stare naslove.
Ukoliko imate neke prijedloge ili zamjerke, javite se na stranicu, vrlo rado ćemo vam izaći u susret. Nadam se da je brzina okretanja sličica odgovarajuća. Do te brzine smo došli na osnovu procjene više čitalaca. U svakom slučaju youtube nudi i ubrzavanje i usporavanje snimka, tako da mislim da se brzina može prilagoditi za svakoga.
Eto ne bih vam uzimao više vremena, vidimo se na fejsu ili youtube-u.
[Vrh] Go down
 
Stripovi (Zlatna Serija i Lunov Magnus Strip)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Strip
» Tapete, kolaž, stripovi i fotke na zidovima
» Dylan Dog [Strip]
» Stripovi: Izgubljena Nauka O Novcu - Dužničko Ropstvo
» Manga (Japanski strip)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Kultura i umjetnost :: Slikarstvo, kiparstvo, fotografija... :: Fotografija i strip-
Forum(o)Bir: