Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Koju etiketu nosite...?!

Go down 
Autor/icaPoruka
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 34065
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Koju etiketu nosite...?! Empty
PostajNaslov: Koju etiketu nosite...?!   Koju etiketu nosite...?! I_icon_minitime20.09.16 12:18

U relanom životu to je etiketa vraga ili mi non-stop kažu vraže. To je zato jer se volim zezati i šaliti dosta. Naravno, znam ja biti i ozbiljan kad treba. Daleko od toga. Što se virtualnog svijeta tiče, tu je druga slika. Npr. da priznam, ženska me populacija baš gotivi. Zašto, na to ne znam sam odgovor. Znaju one. Jer ja sebe ne smatram nekom sad facom ili likom, pa da žene doslovce sline za mnom. To ja nisam, ali eto na neki način me gotive. Pa bi se tu mogla pripisati etiketa, raja ili jaran. A, muška populacija me ili cijeni i poštuje ili na raznorazne načine pokušava da blati i vrijeđa. Za jedne sam super kolega, pajdo. Dok sam za druge, seljačina, prostačina, švaler, ženskaroš itd. Ovi koji razmišljaju na ovaj drugi način su osobe koje me uopće ne poznaju. Niti su me srele, vidjele, čule ili pisale sa mnom pa da te etikete imaju tu potporu o tom što pišu. Naravno, iluzorno je sa duhovima se ganjati. I na kraju glupo.  Ja sam jednostavno ja i to je to. Sad koja će etiketa biti na meni, to ovisi o tvrtki koja ih proizvodi.
[Vrh] Go down
 
Koju etiketu nosite...?!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Nosite li krzno?
» Kako "ga" nosite?
» Nosite li posao kući?
» Kakav grudnjak nosite
» Kako se nosite sa osjećam gubitka bliske osobe

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: