Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Mateo Kovačić: Ostajem ovdje, Inter je kao Real ili Barcelona

Go down 
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Mateo Kovačić: Ostajem ovdje, Inter je kao Real ili Barcelona Empty
PostajNaslov: Mateo Kovačić: Ostajem ovdje, Inter je kao Real ili Barcelona   Mateo Kovačić: Ostajem ovdje, Inter je kao Real ili Barcelona I_icon_minitime15.07.15 18:37

Želim svima dokazati da zaslužujem dres Intera, želim pobjeđivati u ovom klubu, odbacio je Mateo Kovačić silna nagađanja o odlasku iz Intera.
Najčešće se posljednjih nekoliko tjedana spominje odlazak u Liverpool, a jučer je u njemačkim medijima osvanula informacija da je Bayer Leverkusen također poslao ponudu za hrvatskog reprezentativca. No za Matea postoji samo jedan klub, Inter.
- Inter je kao Real Madrid ili Barcelona. Želim ostati ovdje, ne želim se seliti. Suradnja između Intera i mene nastavit će se još dugo. U klubu mi nikada nisu rekli da me žele prodati - rekao je Kovačić za La Gazetta dello Sport.
Spominjalo ga se kao mogućeg nasljednika Sterlinga nakon čijeg bogatog transfera u Manchester City Liverpool ima novca za transfere poput Kovačićevog.
- Nisam ja taj koji bi vam trebao pričati o eventualnim ponudama Liverpoola. To neka radi moj menadžer. Ponavljam, želim ostati u Interu.
Iako očekuje puno od ove sezone, Mateo ipak ne vjeruje da Inter može skinuti Juventus s vrha.
- Oni su ipak daleko ispred nas ostalih. Dugo su zajedno i odlično se poznaju. Istina je da su ostali bez Teveza i Pirla, no doveli su sjajne zamjene - zaključio je Kovačić.

24sata
Mateo Kovačić: Ostajem ovdje, Inter je kao Real ili Barcelona Inter-ne-pusta-Kovacica-na-SP-igraca-do-20-godina_ca_large

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
 
Mateo Kovačić: Ostajem ovdje, Inter je kao Real ili Barcelona
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Inter prvak svijeta
» Nogometni transferi
» Kovačić - U REGISTRATURI
» FC Barcelona - vijesti i podrška navijača
» Barcelona

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Sport, automobilizam i navijači :: Sport :: Nogomet-
Forum(o)Bir: