Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Inter prvak svijeta

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Nesreča
Totalno relaxiran
Nesreča


Scorpio Horse
Broj postova : 2572
Godine : 33
Datum registracije : 02.11.2010

Inter prvak svijeta Empty
PostajNaslov: Inter prvak svijeta   Inter prvak svijeta I_icon_minitime19.12.10 19:22

Inter prvak svijeta Inter_diegomilito_goranpandev_AFP

SVJETSKO nogometno prvenstvo kojem je domaćin bio Abu Dhabi došlo je svojem kraju finalom europskog i afričkog prvaka. Naslov je pripao Interu koji je s 3:0 bio bolji od Mazembea.

Viđeno u potpunosti odgovara konačnom rezultatu utakmice nakon koje je talijanska momčad stigla do petog trofeja u 2010. godini. Podsjetimo, tri (Liga prvaka, Serie A i Talijanski kup) osvojena su pod Joseom Mourinhom, a posljednja dva (Talijanski Superkup i klupski SP-a) pod vodstvom španjolskog stručnjaka Rafaela Beniteza koji je, usput budi rečeno, subotnjim trijumfom vjerojatno kupio i nešto slobode kod talijanskih medija koji ga konstantno guraju s klupe "nerazzura".

Mazembe je prva neeuropska ili nejužnoamerička momčad u finalu klupskog SP-a koja je zaigrala u finalu natjecanja započetog 2000. godine na Maracani u Rio de Janeiru i premda im treba iskazati poštovanje za viđeno u Abu Dhabiju, treba i naglasiti da blizu konačnog trofeja nisu bili niti u jednom trenutku utakmice.

Inter je brzim pogocima Gorana Pandeva (13.) i Samuela Eto'a (17.) stekao prednost koju je znalački čuvao i koju je prijetio i dodatno povećati kako su minute na semaforu stadiona Šeik Zayed prolazile. U konačnici se to i dogodilo nakon što je u 85. minuti Jonathan Biabiany treći puta zatresao mrežu golmana afričke momčadi.

Dodajmo ovome i neobičnu proslavu pogotka Kamerunca za 2:0. Dotrčao je do klupe svoje momčadi i, naoko dogovoreno slavlje, zaokružio podigavši dvije plastične vrećice s klupskim rekvizitima...

"U važnim utakmicama ne griješimo. Sretan sam zbog postignutoga gola, svih igrača i navijača našeg kluba. Zahvaljujem Eto'u koji mi je dodao briljantnu loptu za pogodak, ali svi su odigrali sjajnu utakmicu. Kada svi upregnemo, onda izgledamo kao drugačija momčad", kazao je Pandev dodavši:

"Od kada sam pristupio klubu ovo je moj peti trofej. To me čini sretnim."



SP klubova, finale:

Inter - Mazembe 3:0 (Pandev 13, Eto'o 17, Biabiany 85)



Inter: Julio Cesar - Maicon, Lucio, Cordoba, Chivu (Stanković 54) - Zanetti, Cambiasso, Thiago Motta (Mariga 87) - Eto'o, Milito (Biabiany 70), Pandev

Mazembe: Kidiaba - Kimwaki, Kasusula, Nkulukuta, Singuluma - Kabangu; Bedi, Kaluyituka (Ndonga 90), Mihayo, Ekanga - Kasongo (Kanda 46)

Sudac: Nishimura (Japan)

Za treće mjesto:

Internacional - Seongnam 4:2

index.hr
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Inter prvak svijeta Empty
PostajNaslov: Re: Inter prvak svijeta   Inter prvak svijeta I_icon_minitime19.12.10 19:27

Inter prvak svijeta 5627 Inter prvak svijeta 5627 Inter prvak svijeta 5627
[Vrh] Go down
Nesreča
Totalno relaxiran
Nesreča


Scorpio Horse
Broj postova : 2572
Godine : 33
Datum registracije : 02.11.2010

Inter prvak svijeta Empty
PostajNaslov: Re: Inter prvak svijeta   Inter prvak svijeta I_icon_minitime19.12.10 19:28

Pa komentiraj malo a ne samo smajliće Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Inter prvak svijeta Empty
PostajNaslov: Re: Inter prvak svijeta   Inter prvak svijeta I_icon_minitime19.12.10 19:33

sta da komentiram, cestitam...
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Inter prvak svijeta Empty
PostajNaslov: Re: Inter prvak svijeta   Inter prvak svijeta I_icon_minitime20.12.10 2:12

Zanima me kako će svjetski prvaci protiv Bayerna odigrati.
[Vrh] Go down
Taxista
Početnik
Početnik
Taxista


Taurus Rooster
Broj postova : 6
Godine : 30
Datum registracije : 18.05.2010

Inter prvak svijeta Empty
PostajNaslov: Re: Inter prvak svijeta   Inter prvak svijeta I_icon_minitime23.12.10 11:32

Pa više neg očekivan rezultat i osvajanje Intera. Bruka bi velika bila kad ne bi oni osvojili taj trofej. A što se Lige prvaka i utakmice protiv bayerna, neće im bit nimalo lako, jer će Njemci htjet da im uzvrate za onaj poraz koji prošle sezone doživjeli u finalu. I Benitez mi je nekako sav nikakav trener iako je osvajao već Ligu prvaka sa Pool-om, u prvenstvu nije imao nikakav rezultat.A ni Leonardo nije neko ime, koji se pominje kao zamijena
[Vrh] Go down
Sponsored content





Inter prvak svijeta Empty
PostajNaslov: Re: Inter prvak svijeta   Inter prvak svijeta I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Inter prvak svijeta
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Hrvatska novi prvak Evrope
»  Pustinje svijeta
» Put oko svijeta za 4,5 minute
» Pisoari diljem svijeta
» Ruskinja miss svijeta

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Sport, automobilizam i navijači :: Sport :: Nogomet-
Forum(o)Bir: