Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko...

Go down 
+2
Blizanka
Sumrak
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... Empty
PostajNaslov: Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko...   Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... I_icon_minitime05.10.14 12:30

ovu temu sam mogao da stavim pod sex i erotika...međutim kad razmislim duboko koliko Mindža ima utjecaja i vlada svima nama, ipak je ovo za filozofiju...znam biti će napada od intelektulanih grupa, moralista, homofobičara itd. što se piše o Mindži...jer po njihovom Mindža je Mindža...i što se tu ima više kazati...ali malo zastanimo, da li je baš to tako...mnogi će se iznenaditi kada napišem da je gospodar svijeta Mindža...kakav Putin i Obama...oni su talašika za Mindžu...pogledajmo povijesno, tko je vladao svijetom i krojio ga...nije Cezar, ni Keops, Ni Napoleon, niti ijedan od njih...nego je to Mindža...znam, kazati ćete da bubam i lupam...moguće, nisam ja savršen...samo kada sve izračunam i stavim na stol, rezultat je taj da je Mindža kraljica svijeta...bila, jest i biti će zauvijek...samo što je Mindža za razliku od nas puno pametnija, suptilnija, osjećajnija i zna kako da uzme vlast u svoje ruke...a, još bolje da je zadrži...to nijedan političar bilo koje zemlje ne umije...i oni što su bili diktatori, bili su da...ali su se klanjali Mindži...recite da nije tako... opet će se klanjati...u to budite 100% sigurni...ma koliko ona bila jednostavna, ipak ima tu moć kojoj nijedno vremensko razdoblje ili podneblje ne odolijeva...svi padaju pred njom...ona opet nije neka ličnost velika, ono ljudina ili ljudeskara...nego malo nešto, a moćno...za nju ne postoji vrijeme i mjesto...postoji samo ona i mi njene sluge...da, sluge, nismo ništa drugo...još se tješimo, mi muški da smo je zadovoljili ili rasturili...Bože moj, koja glupost...niti smo je i niti ćemo je ikada moći rasturiti...da ne govorim o zadovoljiti...možemo samo da sanjamo o tome...i da budemo sretni da nas gleda i obraća nam se...što Vi mislite o Mindži, da li je život bez nje moguć?! ja mislim da nije... Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... Empty
PostajNaslov: Re: Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko...   Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... I_icon_minitime05.10.14 15:35

Isto tako ovu temu si mogao da stavis i u muski kutak jer ipak je to vise muska tema .. nama zenskima je mindža-mindža...niti utice niti vlada sa nama...i sto se tice na taj nacin na koji si ti predstavio je bez nje je zivot moguc ...jer meni kao zeni niti ima moc ..niti padam pred njom a ni najmanje ne bih bila sretna da me gleda i obraca mi se ... Laughing

P.S. jel mislis da svi znaju sta je Mindža tease

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... Empty
PostajNaslov: Re: Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko...   Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... I_icon_minitime05.10.14 15:41

Blizanka je napisao/la:
Isto tako ovu temu si mogao da stavis i u muski kutak jer ipak je to vise muska  tema .. nama zenskima je mindža-mindža...niti utice niti vlada sa nama...i sto se tice na taj nacin na koji si ti predstavio je bez nje je zivot moguc ...jer meni kao zeni niti ima moc ..niti padam pred njom  a ni najmanje ne bih bila sretna da me gleda i obraca mi se ... Laughing

P.S. jel mislis da svi znaju sta je Mindža tease


možeš je i u bar turiti, ne radi se o organu, nego fenomenu... tease da li znaju, nemam pojma, ja sam jedva naučio...ipak imam samo 4 razreda večernje i tečaj na njivi... Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Kristina92
Ljubitelj foruma
Kristina92


Female
Cancer Buffalo
Broj postova : 3476
Godine : 50
Datum registracije : 13.09.2014

Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... Empty
PostajNaslov: Re: Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko...   Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... I_icon_minitime05.10.14 15:43

Blizanka je napisao/la:
Isto tako ovu temu si mogao da stavis i u muski kutak jer ipak je to vise muska  tema .. nama zenskima je mindža-mindža...niti utice niti vlada sa nama...i sto se tice na taj nacin na koji si ti predstavio je bez nje je zivot moguc ...jer meni kao zeni niti ima moc ..niti padam pred njom  a ni najmanje ne bih bila sretna da me gleda i obraca mi se ... Laughing

P.S. jel mislis da svi znaju sta je Mindža tease
tako jeeeeeeee,potpisujem ti to i ja Laughing
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... Empty
PostajNaslov: Re: Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko...   Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... I_icon_minitime05.10.14 15:44

pa nek je turi tam, ako Vam tu dlake smetaju... Laughing
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... Empty
PostajNaslov: Re: Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko...   Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... I_icon_minitime05.10.14 15:45

..tko o čemo muški o dlakama i minđi Laughing
[Vrh] Go down
Kristina92
Ljubitelj foruma
Kristina92


Female
Cancer Buffalo
Broj postova : 3476
Godine : 50
Datum registracije : 13.09.2014

Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... Empty
PostajNaslov: Re: Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko...   Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... I_icon_minitime05.10.14 15:45

Sumrak je napisao/la:
pa nek je turi tam, ako Vam tu dlake smetaju... Laughing
kako ti znaš da ima dlake????? Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... Empty
PostajNaslov: Re: Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko...   Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... I_icon_minitime05.10.14 15:47

e vala bas Kristina ..od kud mu ideja da sad on imaju dlake Laughing to u njegovo doba bilo ..birvaktile Laughing Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... Empty
PostajNaslov: Re: Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko...   Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... I_icon_minitime05.10.14 15:48

Kristina92 je napisao/la:

kako ti znaš da ima dlake????? Laughing

pa mislio sam da je možda ostala di...ne može ni kosilica sve stići... Laughing Laughing Laughing bitno je da se piše, a oćete li na tavi pisati ili šporetu svejedno i u ovoj temi nema rokanja slika...samo dubiozno razmišljanje... tease
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... Empty
PostajNaslov: Re: Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko...   Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... I_icon_minitime05.10.14 15:53

..bdw potpuno se slažem sa B, a vjerujem i da večina ženskog dijela dijeli mišljenje. Ima jedna knjiga "11 minuta" je naslov, baš o tome nečem sličnom govori, ugl. glavni lik (žena), jer zbog za otprlilike tih 11 minuta koliko večini muških treba da svrše ( ne da svrše to je još krače ali da ona njih kao prostituka u toj knjizi obradi) žena može sa vama da radi što god poželi i da zbog tog istog u životu može da bude i postane što želi. Što je zapravo smiješno, jer ako skontamo jednog dana to sve, nadrapali ste svi Laughing


Zadnja promjena: Kikica; 05.10.14 15:56; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Kristina92
Ljubitelj foruma
Kristina92


Female
Cancer Buffalo
Broj postova : 3476
Godine : 50
Datum registracije : 13.09.2014

Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... Empty
PostajNaslov: Re: Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko...   Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... I_icon_minitime05.10.14 15:55

Kikica je napisao/la:
..bdw potpuno se slažem sa B, a vjerujem i da večina ženskog dijela dijeli mišljenje. Ima jedna knjiga "11 minuta" je naslov, baš o tome nečem sličnom govori, ugl. glavni lik (žena), jer zbog za otprlilike tih 11 minuta koliko večini muških treba da svrše žena može sa vama da radi što god poželi i da zbog tog istog u životu može da bude i postane što želi. Što je zapravo smiješno, jer ako skontamo jednog dana to sve, nadrapali ste svi Laughing
istina,slažem se,muškarci ništa dr. i ne vide samo nju-minđu Laughing
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... Empty
PostajNaslov: Re: Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko...   Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... I_icon_minitime05.10.14 15:56

fala Bogu da pišete, Boga Vam ko da je sad bitno di je tema...da neće možda forum da zagori zbog nje... Laughing  kako god bilo g-đa Mindža je u usponu i expanziji velikoj, tako da g-din Kurčubić nema realni šansi da je stigne ili prestigne... Laughing
[Vrh] Go down
Kristina92
Ljubitelj foruma
Kristina92


Female
Cancer Buffalo
Broj postova : 3476
Godine : 50
Datum registracije : 13.09.2014

Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... Empty
PostajNaslov: Re: Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko...   Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... I_icon_minitime05.10.14 15:58

Sumrak je napisao/la:
fala Bogu da pišete, Boga Vam ko da je sad bitno di je tema...da neće možda forum da zagori zbog nje... Laughing  kako god bilo g-đa Mindža je u usponu i expanziji velikoj, tako da g-din Kurčubić nema realni šansi da je stigne ili prestigne... Laughing
SRAAAAM TE BILOOOO Laughing
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... Empty
PostajNaslov: Re: Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko...   Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... I_icon_minitime05.10.14 15:59

A to Sumrak može znaćiti da večina zna što znaći minđa, ali samo manjina se ne boji kometirati Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Kristina92
Ljubitelj foruma
Kristina92


Female
Cancer Buffalo
Broj postova : 3476
Godine : 50
Datum registracije : 13.09.2014

Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... Empty
PostajNaslov: Re: Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko...   Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... I_icon_minitime05.10.14 16:02

Kikica je napisao/la:
A to Sumrak može znaćiti da večina zna što znaći minđa, ali samo manjina se ne boji kometirati Laughing Laughing
ma namjerno je Sumrak stavio tu temu,da vidi našu reakciju Laughing
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... Empty
PostajNaslov: Re: Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko...   Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... I_icon_minitime05.10.14 16:03

što bi me bilo sram...što sam napisao da je mr. Kurčubić spor...pa je spor... Laughing

Kikice, zašto neće da komentiraju ne znam, koliko znam iz naučnih časopisa i foruma, Mindža ne ujeda i ne reži, pa prema tome, nemaju se čega bojati... Laughing


ona samo obavije i šćepa mr. Kurčubića, a on tada rikne... Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Kristina92
Ljubitelj foruma
Kristina92


Female
Cancer Buffalo
Broj postova : 3476
Godine : 50
Datum registracije : 13.09.2014

Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... Empty
PostajNaslov: Re: Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko...   Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... I_icon_minitime05.10.14 16:05

Sumrak je napisao/la:
što bi me bilo sram...što sam napisao da je mr. Kurčubić spor...pa je spor... Laughing

Kikice, zašto neće da komentiraju ne znam, koliko znam iz naučnih časopisa i foruma, Mindža ne ujeda i ne reži, pa prema tome, nemaju se čega bojati... Laughing


ona samo obavije i šćepa mr. Kurčubića, a on tada rikne... Laughing Laughing Laughing
eeeeeee da nam sad nisi objasnio,mi jadne ženice to nebi znale! Laughing
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... Empty
PostajNaslov: Re: Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko...   Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... I_icon_minitime05.10.14 16:09

Kristina92 je napisao/la:

eeeee da nam sad nisi objasnio,mi jadne ženice to nebi znale! Laughing

nemam ja što Vama u ovoj temi da objašnjavam, radi se o fenomenu...eto sad Vam ja trebam objašnjavti di se kresne, pali i pokrene u pogon...nije ovo sat Mehanike...ovo je filozofija ba... Laughing Laughing Laughing

tema nije da se vidi rekacija bilo čija, ali vidim da ste ljubomorne jer Vam je mr. Kurčubić zapostavljen... Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... Empty
PostajNaslov: Re: Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko...   Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... I_icon_minitime05.10.14 16:24

Ja ti dubioznog razmisljanja Laughing ako je to najbolje sto znas onda  i nije cudo sto ocajavas stalno Laughing
al evo kazes
Citat :
znam biti će napada od intelektulanih grupa, moralista, homofobičara itd.
ipak mislim da nece biti napada ..nego ce  biti u soku tako razmisljanje jer jbt ko moze dat takvu izjavu da mu zivot nije moguc bez nje  Laughing

O i te kako bi ju g-din Kurcubic presisao ..nisi setao po forumu puno i ima i te kako zanimljivih tema za pisati i hvala Bogu da si ti pokrenuo ovako dubokoumne rasprave Laughing Laughing ajmo malo na dizanje ozbiljnijih tema da vidim uspjesnost Smile

Kikice  ako mislis na 11Minuta od Paulo Coelho tu djevojka Maria postaje sve  opcinjenija  seksom ..ali kad upoznaje ljubav mora odluciti hoce li nastaviti tom svojom tamnom stazom seksualnog uzvanja bez ljubavi  i sta on moze ili ce sve ostaviti .. da bi spoznala svoju unutarnju svjetlost i onaj drukciji seks seks koji je plod istinske ljubavi..jako poucna knjiga jer nas Paulo sa njom pokusava poticati da preispitamo i prevladamo nase predrasude Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... Empty
PostajNaslov: Re: Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko...   Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... I_icon_minitime05.10.14 16:28

treba bona zači u dubinu teme, nije sve smo ono što piše...mora da se osjeti dubina bona... Laughing Laughing Laughing
u druge teme kažeš da se zađe, pa ne zalazi sem nas par i to je sve... ;)

deder Ti odgovori kako taj fenomen opstaje i ne spamaj mi temu, inače Te Grobničanka nokautira... Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... Empty
PostajNaslov: Re: Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko...   Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... I_icon_minitime05.10.14 16:57

ma koji fenomen bolan ...kako mislis kako opstaje ..pa radamo se sa njom i kako da ne opstaje Laughing Laughing a sto se tice spamanja tu ste vas dvoje nenadmasni morat cu malo sankcije kakve uvest za to Laughing Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... Empty
PostajNaslov: Re: Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko...   Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... I_icon_minitime05.10.14 17:00

Blizanka je napisao/la:
ma koji fenomen bolan ...kako mislis kako opstaje ..pa radamo se sa njom i kako da ne opstaje Laughing Laughing a sto se tice spamanja tu ste vas dvoje nenadmasni morat cu malo sankcije kakve uvest za to Laughing Laughing

ma nije bona fenomen kao nju Vi održavate i to...nije ovo auto-praonica...nego je fenomen kako ona vlada iz sjene... ;) o tom se radi bona...de samo bi falilo da se tu izopjerate sve... Laughing Laughing Laughing što se tiče spamanja, Ti spamaš u temi DO 100 PRIJE ADMINA... Laughing Laughing Laughing umjesto da nas poguraš, Ti nam GA uliguriš... Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... Empty
PostajNaslov: Re: Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko...   Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... I_icon_minitime05.10.14 18:09

Laughing Laughing Pa jesam li gazdarica il nisam meni je dopusteno sve pa i uliguravanje Laughing od kad nisam cula tu rijec ...i sad si me vrato u dane ligura ode tvoja tema u zaborav Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... Empty
PostajNaslov: Re: Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko...   Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... I_icon_minitime05.10.14 20:24

znam da si hadžija tu, to znamo...sad vidiš da se tema razvija, trebali bi diskutirati kako je fenomen nastao...Laughing
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... Empty
PostajNaslov: Re: Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko...   Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... I_icon_minitime05.10.14 20:30

..sve u svemu produhovljena je sada skroz Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... Empty
PostajNaslov: Re: Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko...   Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Mindža-njeno kraljevstvo ovozemljsko i nebesko...
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kraljevstvo Božje
» Kraljevstvo elementala
» Njeno veličanstvo supa
» Njeno tijelo ti govori da te želi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Filozofija :: Tabu teme-
Forum(o)Bir: