Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 20 stvari koje muškarci nikako ne mogu shvatiti o ženama

Go down 
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

20 stvari koje muškarci nikako ne mogu shvatiti o ženama Empty
PostajNaslov: 20 stvari koje muškarci nikako ne mogu shvatiti o ženama   20 stvari koje muškarci nikako ne mogu shvatiti o ženama I_icon_minitime15.07.14 17:22

Ženske navike shoppingiranja, ljubavi prema cipelama i čokoladi samo su neke od stvari koje zbunjuju muškarce

20 stvari koje muškarci nikako ne mogu shvatiti o ženama 10275_big


Krenimo redom...

Vi sve stalno premještate iz jedne u drugu torbicu... i to stalno radite? Stvarno, zašto se ne odlučite za jednu i držite se te jedne te iste torbice?

Nekako, sve najvažnije stvari uvijek smjestite na dno te torbe. Ne bi li ključevi trebali biti negdje na dohvat? Jeste li sigurni da je to vaša torba?

Treba vam pola godine da odaberete frizuru. Mostovi se izgrade za manje vremena.

Vi isprobavate sve. Svaku veličinu, svaki stil, svaki puta. Zato mi volimo samo one dućane koji imaju kauč uz garderobu.

I, kako je shoppingiranje društvena aktivnost? Ja sam jednom krenuo u kupovinu s prijateljem, i nakon toga sam sebi obećao da to nikad više neću učiniti. Ne želim niti pričati i tome, naprosto mi je previše neugodno.

A kad smo kod toga, kako je odlazak na WC društvena aktivnost? Kad muški pišaju to je kao jedna minuta meditacije. I ne treba nam neko ondje da nam kvari zen atmosferu.

O čemu toliko pričate s prijateljicama na telefon? Niste li se vidjele na kavi prije dva dana? Od onda niste radile ništa osim išle na posao i spavale. Kakve to onda ekskluzivne vijesti imate za višesatno raspravljanje?

Uvijač za trepavice. Što. Je. To. To je neko oružje? Ili sprava za mučenje? Budite iskrene – to imate samo kako biste se u slučaju nužde obranile.

Zašto vam treba toliko da se spremite navečer za krevet? Što radite toliko dugo?

A još vam dulje treba da se spremite za izlazak... Hej, ako ne želite izaći van na večeru samo recite. Je l' to opet tamo gore pričate s nekom prijateljicom?

Zašto vam treba toliko ukrasnih jastuka na kauču i krevetu? Niti ih ne koristite. Samo stoje sve po svuda.

Volite pričati nakon seksa. Bez obzira je li riječ o 30-minutnom maratonskom ili 3-minutnom sprintu, mi smo iscrpljeni. Vi pak ste pune energije i spremne za čavrljanje prije spavanja.

Priznajete da su romantične komedije predvidljive i sladunjave, ali ih svejedno gledate. A sve one imaju sve skupa tri scenarija koja se stalno izmjenjuju, a i kraj je dobro poznat i jednak za sva tri.

Obut ćete visoke pete čak i onda kada znate da ćete dosta hodati. Ok, ali onda se nemojte stalno žaliti i očekivati suosjećanje.

Čokolada je fina, ali nije baš TOLIKO fina. Ako toliko uživate u njoj, onda dogovorite dejt samo s njom, a ne da uzdišete kraj nas, a ne dobijemo nimalo akcije.

Tamponi. Uopće ne znam odakle početi. Izgledaju tako... neudobno...

O bože – vaš ormar. Zaista je pravo čudo kako ne pukne od natrpanosti i hrpetine stvari koje unutra držite (od kojih se mogu zakleti da većina stvari ima dupliće).

A tek cipele... Koliko pari vam je zaista potrebno? Tvrdite da vam trebaju čak i one koje nikada ne obujete.

Je l' vama stvarno treba toliko makeupa na licu? Vi ste nama lijepe i bez te fasade.

Tri riječi: mačke na internetu. Ma dajte, koliko vremena možete provesti gledajući ih?


Izvor: womenshealthmag.com
Foto: © alphaspirit - Fotolia.com

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



20 stvari koje muškarci nikako ne mogu shvatiti o ženama Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
 
20 stvari koje muškarci nikako ne mogu shvatiti o ženama
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Tajne o ženama koje bi muškarci trebali znati
» 10 stvari koje vam stopala mogu otkriti o vašem zdravlju
» 6 neobičnih stvari koje muškarci rade s penisom!
» 10 stvari koje bi žene željele da muškarci znaju o seksu
» Rečenice koje će mame sigurno krivo shvatiti

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Muški kutak-
Forum(o)Bir: