Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Što se krije iza fraze: “Suviše si dobar za mene”

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Što se krije iza fraze: “Suviše si dobar za mene”  Empty
PostajNaslov: Što se krije iza fraze: “Suviše si dobar za mene”    Što se krije iza fraze: “Suviše si dobar za mene”  I_icon_minitime17.09.13 11:54

Što se krije iza fraze: “Suviše si dobar za mene”  Roditelji-ne-prihvacaju-covjeka-kojeg-volim-jer-nema-fakultet-504x335-20120522-20120528112027-f0f1f9377d38ec346c737decdd325b4c-504x330

Što se sve krije iza “Suviše si dobar za mene”, ovog tako pristojnog i tako uobičajenog načina da se “otkači” netko tko nam se (više) ne dopada …
Negdje između “nisam spremna za vezu” i “ne volim te više” nalazi “ti si previše fin za mene”, vjerojatno jedna od najiritantnijih fraza koje žene mogu izgovore kada je riječ o ljubavi i vezama.
Iako se često koristi kao “zgodan” izgovor da se neko “otkači”, značenje može varirati od slučaja do slučaja. Pa šta se zapravo krije iza tog “pristojnog” izgovora? U svakom slučaju, poslije te rečenice od veze nema ništa, a evo što se najčešće time poručuje.
Žene nikad ne ostavljaju jer je muškarac previše fin. Iz prostog razloga što nije moguće biti “previše dobar”, “previše ljubazan” ili “previše lijepo odgojen”.
“Fino” u ženskom rječniku često znači “dosadan”, “nesiguran”, au nekim slučajevima i “loš u krevetu”, ali pošto bi to zvučalo suviše surovo, obično se bira neutralnija “suviše si dobar” varijanta.
“Suviše si dobar za mene” često znači “uvijek igraš na sigurno i predvidljiv si”, a žene najčešće žele da njihov partner ima avanturističkog duha. Nekoga od čijeg će im pogleda klecati koljena … Ali, lakše je “izvući se” ako se čitava stvar predstavi u “nisi ti kriv, ja sam” maniru.
To može biti i drugi način da se kaže “dosadan si”. Svi mi želimo nekoga tko će za nas biti izazov, mentalno, prije svega, s kim ćemo moći i razgovaramo o ozbiljnim temama i da se smijemo do suza, uživajući u svakom zajedničkom trenutku.
Ako joj prepustite donositi sve odluke koje vas se oboje tiču, na dobrom ste putu da vas “otpiše”, najvjerojatnije pod parolom “suviše si fin”. Iako vi možda mislite da je lijepo od vas što je puštate da ona odlučuje koji ćete film gledati, u kojeg ćete restoran na večeru, ili kuda ćete na more, to vrlo brzo može postati jako zamorno. Žene žele pored sebe nekoga tko je u stanju iznijeti svoje mišljenje i donese odluke, od onih najbanalnijih, do onih velikih, životnih.
Ipak, ponekad “suviše si dobar za mene” znači i da ona ima dojam da vas ne zaslužuje. Možda je imala loša iskustva s muškarcima, pa misli da nije vrijedna, da ne zaslužuje da netko bude dobar prema njoj. Ako imate dojam da je to u pitanju, a stalo vam je do nje, nemojte odustajati. Budite pažljivi i dobri, pokažite joj koliko vam je stalo do nje. Ako budete imali strpljenja i razumijevanja za njene strahove, kad vam se konačno prepusti vjerojatno će to biti ljubav koju ćete pamtiti čitavog života, čak i ako ne ostanete zajedno.
izvor

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Što se krije iza fraze: “Suviše si dobar za mene”  Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Otelo
Ljubitelj foruma
Otelo


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 5039
Godine : 63
Lokacija : Skoplje.. MKD..
Datum registracije : 10.05.2012

Što se krije iza fraze: “Suviše si dobar za mene”  Empty
PostajNaslov: Re: Što se krije iza fraze: “Suviše si dobar za mene”    Što se krije iza fraze: “Suviše si dobar za mene”  I_icon_minitime02.12.13 21:31

to ne bi volio cuti..tako se zenska osoba stavlja u podredjeni polozaj..a opet s druge strane moze biti samo nagovestaj da nece odustati jer u prirodi zena je da se bore za ono sto im je provizorno nedostizno..
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 34065
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Što se krije iza fraze: “Suviše si dobar za mene”  Empty
PostajNaslov: Re: Što se krije iza fraze: “Suviše si dobar za mene”    Što se krije iza fraze: “Suviše si dobar za mene”  I_icon_minitime20.09.15 1:03

to je vid tihog odbijanja...ono kurtoazno...kao ono, dragi nije do tebe, do mene je...eto da ne bude odmah vruće...;)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što se krije iza fraze: “Suviše si dobar za mene”  Empty
PostajNaslov: Re: Što se krije iza fraze: “Suviše si dobar za mene”    Što se krije iza fraze: “Suviše si dobar za mene”  I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što se krije iza fraze: “Suviše si dobar za mene”
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Fraze koje moraš znati
» Fraze od kojih vam se diže kosa na glavi
» PMS
» Što se krije u kozmetičkim preparatima?
» Što se krije iza divljanja pojedinaca na internetu?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Muški kutak-
Forum(o)Bir: