Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Forumaši..što biste napravili da čujete..

Go down 
+10
Luca
vrla43
Hocevar
TArtis
Kikica
Zlatko
king_in_crimson
Blizanka
Lux
Goran
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Forumaši..što biste napravili da čujete.. Empty
PostajNaslov: Forumaši..što biste napravili da čujete..   Forumaši..što biste napravili da čujete.. I_icon_minitime28.02.09 10:32

da vas je cura varala sa najboljim prijateljem?
je li vam se to kad dogodilo? ajd, da čujemo...Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Forumaši..što biste napravili da čujete.. Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši..što biste napravili da čujete..   Forumaši..što biste napravili da čujete.. I_icon_minitime28.02.09 11:03

Nikad mi se to nije dogadilo, niti vjerujem da hoće. Da mi se to dogodi njega bi premlatio, a nju poslao poštom na Novi Zeland! cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Forumaši..što biste napravili da čujete.. Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši..što biste napravili da čujete..   Forumaši..što biste napravili da čujete.. I_icon_minitime28.02.09 13:25

Pa kakva bi to bila cura i kakav prijatelj :shock:
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Forumaši..što biste napravili da čujete.. Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši..što biste napravili da čujete..   Forumaši..što biste napravili da čujete.. I_icon_minitime28.02.09 13:28

potpisujem :;):

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Forumaši..što biste napravili da čujete.. Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Forumaši..što biste napravili da čujete.. Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši..što biste napravili da čujete..   Forumaši..što biste napravili da čujete.. I_icon_minitime28.02.09 13:35

imao sam jednu priliku sudjelovati u tome....bivša i frend...doduše ne najbolji....
ali, dalo mi je za razmisliti dobro sa kakvim se ja to ljudima družim....Laughing

njemu sam slomio nos, nju dobro ošpotao...i sa oboje jako slabo komuniciram..Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Forumaši..što biste napravili da čujete.. Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši..što biste napravili da čujete..   Forumaši..što biste napravili da čujete.. I_icon_minitime28.02.09 13:43

Ha ha, sad sam se sjetio jednih prijatelja. Frendova cura je htjela isprobati sendvič, pa su pitali mene jel želim sudjelovati, odbio sam. Ili karam sam ili nikako! looool

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Forumaši..što biste napravili da čujete.. Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši..što biste napravili da čujete..   Forumaši..što biste napravili da čujete.. I_icon_minitime28.02.09 13:44

Pa drugo je ako se ljudi dogovore, iako mislim da dugoročno ne može dobro završiti, dobro si napravio :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši..što biste napravili da čujete.. Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši..što biste napravili da čujete..   Forumaši..što biste napravili da čujete.. I_icon_minitime28.02.09 13:47

stvarno je grozan osjećaj kad čuješ da te cura prevarila sa frendom...bilo kakvim...
ali, shvatiš da nakon nekog vremena svijet neće stati....Smile
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Forumaši..što biste napravili da čujete.. Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši..što biste napravili da čujete..   Forumaši..što biste napravili da čujete.. I_icon_minitime28.02.09 13:50

Neće, u biti, nije vrijedno žaljenja, iako žalimo... No
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši..što biste napravili da čujete.. Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši..što biste napravili da čujete..   Forumaši..što biste napravili da čujete.. I_icon_minitime28.02.09 14:07

Nije mi se dogodilo.....a kad bi se i desilo šta ćeš pomirit se s tim i dalje..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši..što biste napravili da čujete.. Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši..što biste napravili da čujete..   Forumaši..što biste napravili da čujete.. I_icon_minitime28.02.09 15:00

Nedo im Bog...oboma... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši..što biste napravili da čujete.. Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši..što biste napravili da čujete..   Forumaši..što biste napravili da čujete.. I_icon_minitime28.02.09 15:05

hahaha ne bi ih valjda.... boks
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši..što biste napravili da čujete.. Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši..što biste napravili da čujete..   Forumaši..što biste napravili da čujete.. I_icon_minitime28.02.09 15:07

Ma nebi,ne spuštam se na njihov nivo,da tako to kažem...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši..što biste napravili da čujete.. Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši..što biste napravili da čujete..   Forumaši..što biste napravili da čujete.. I_icon_minitime28.02.09 15:49

opasna kate....ipak, dobro je kad imaš neku borilačku vještinu..Smile
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Forumaši..što biste napravili da čujete.. Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši..što biste napravili da čujete..   Forumaši..što biste napravili da čujete.. I_icon_minitime28.02.09 17:20

Nije mi se to dogodilo, a i da mi se dogodi bi se pokusao popricat s oboje da vidimo o cem je rijec...
[Vrh] Go down
Zlatko
Totalno relaxiran
Zlatko


Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 2586
Godine : 43
Lokacija : Sesvete
Datum registracije : 15.10.2008

Forumaši..što biste napravili da čujete.. Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši..što biste napravili da čujete..   Forumaši..što biste napravili da čujete.. I_icon_minitime28.02.09 17:26

Nije mi se to nikad dogodilo,a da je njemu bi kičmu strgo a nju ostavio. Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Forumaši..što biste napravili da čujete.. Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši..što biste napravili da čujete..   Forumaši..što biste napravili da čujete.. I_icon_minitime29.06.10 20:39

Svi ste nesto ono muski raspolozeni za bitku ..a nijedan ne bi tako postupio ...da se meni desi ...ne bih nista ..samo bi ih prekrizila iz mog zivota ....

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Forumaši..što biste napravili da čujete.. Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Forumaši..što biste napravili da čujete.. Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši..što biste napravili da čujete..   Forumaši..što biste napravili da čujete.. I_icon_minitime18.09.10 2:49

blizanka je napisao/la:
Svi ste nesto ono muski raspolozeni za bitku ..a nijedan ne bi tako postupio ...da se meni desi ...ne bih nista ..samo bi ih prekrizila iz mog zivota ....

Mala , ne generalizuj. Kaka bona marisana. Pa coeku bi se zafalio sto se ne znojim kad dodjem s posla. Laughing

E ,bio bih ljut ako bi se oni zegali , a ja dodjem i serpa prazna i moram u buregdzinicu maxuz ici...

Onda bi im reko , aj sto se vi handrite , al nemojte da ja gladan ostanem ,gore kad te neko u mozak handri... looool

Budale se marisu ,nije zena kutija pa je tvoja stvar... cerekalo
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Forumaši..što biste napravili da čujete.. Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši..što biste napravili da čujete..   Forumaši..što biste napravili da čujete.. I_icon_minitime28.11.11 14:18

..pa da se nađem u takvoj situaciji, riješila bi se dvije loše veze, očito ova s dečkom ne funkcionira, a ni s prijateljicom..pa neka se vesele bez da ih peče savjest ako je uopće imaju.
[Vrh] Go down
TArtis
Početnik
Početnik



Male
Virgo Horse
Broj postova : 50
Godine : 33
Datum registracije : 17.09.2012

Forumaši..što biste napravili da čujete.. Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši..što biste napravili da čujete..   Forumaši..što biste napravili da čujete.. I_icon_minitime12.10.12 22:29

Nije dogodilo ...A mislim i da nece ...A da se dogodi prijatelju bi oprostio a nju bi odjebo
[Vrh] Go down
Hocevar
Početnik
Početnik
Hocevar


Male
Sagittarius Monkey
Broj postova : 48
Godine : 43
Lokacija : Kostolac
Datum registracije : 03.12.2012

Forumaši..što biste napravili da čujete.. Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši..što biste napravili da čujete..   Forumaši..što biste napravili da čujete.. I_icon_minitime04.12.12 2:23

Doziveo to,.....Preziveo MUSKI...i sad idem dalje.....Živi i pusti druge da žive,..bez kontakta!
[Vrh] Go down
vrla43
Početnik
Početnik
vrla43


Male
Pisces Goat
Broj postova : 12
Godine : 57
Lokacija : mostar
Datum registracije : 02.06.2012

Forumaši..što biste napravili da čujete.. Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši..što biste napravili da čujete..   Forumaši..što biste napravili da čujete.. I_icon_minitime26.12.12 21:46

uf neznam ali se cesto dogadja ako bi je volio vjerovatno dramu,a ovako nista
[Vrh] Go down
Luca
Ljubitelj foruma
Luca


Male
Sagittarius Pig
Broj postova : 6596
Godine : 52
Lokacija : nowhere
Datum registracije : 16.12.2012

Forumaši..što biste napravili da čujete.. Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši..što biste napravili da čujete..   Forumaši..što biste napravili da čujete.. I_icon_minitime26.12.12 21:49

još jedan topic...kibi dabi
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33523
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Forumaši..što biste napravili da čujete.. Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši..što biste napravili da čujete..   Forumaši..što biste napravili da čujete.. I_icon_minitime24.03.13 1:17

nije mi se dogodilo...da se dogodi, pozdravio bih se s oboje i amen...bez nasilja...pozelio im srecu i to je sve...nitko nije nicije vlasnistvo...
[Vrh] Go down
Heroj
Totalno relaxiran
Heroj


Male
Aries Dog
Broj postova : 1493
Godine : 29
Datum registracije : 24.07.2012

Forumaši..što biste napravili da čujete.. Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši..što biste napravili da čujete..   Forumaši..što biste napravili da čujete.. I_icon_minitime24.03.13 12:27

Samo bih se okrenuo...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Forumaši..što biste napravili da čujete.. Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši..što biste napravili da čujete..   Forumaši..što biste napravili da čujete.. I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Forumaši..što biste napravili da čujete..
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kakvu pakost biste napravili osobi iznad vas?
» Kakvu pakost biste napravili osobi iznad
» Prva asocijacija kad čujete ime prethodno zadanog mjesta - grada?
» Forumaši i kuhanje...
» Forumaši...koja vam se ženska imena sviđaju?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Muški kutak-
Forum(o)Bir: