Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Forumaši i razmjena tel.broja...

Go down 
+22
mobile
mexx
Arsenalovka
Sunshine24
goc
mentalistica
Dita von Teese
Rokerka
Niky
Wind
mala_djevojka
nitapita
new name
Yo
Zlatko
Kizo
ajmeivana
mala mazica
Goran
Kikica
Ary
Blizanka
26 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Forumaši i razmjena tel.broja... Empty
PostajNaslov: Forumaši i razmjena tel.broja...   Forumaši i razmjena tel.broja... I_icon_minitime09.05.09 13:51

Na forumu se s nekim odlično razumjemo,
odlično u virtuali funkcijoniramo...
I onda se dogodi sljedeće,ta osoba vas
traži broj telefona,ili vi nju...
Šta bi napravili,dali bi razmjenili tel.brojeve?

Ja osobno sam s dvije osobe
razmjenila brojeve Smile ...
Moja kiks (više nije tu,s njom sam se i
upoznala :tana: )...
Drugu osobu neću imenovati radi
privatnosti :;): ...


Zadnja promjena: Kate; 09.05.09 14:14; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i razmjena tel.broja... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i razmjena tel.broja...   Forumaši i razmjena tel.broja... I_icon_minitime09.05.09 13:53

PA sad,Tel.broj još nisam s nikim jer tko bi me i zvao u Italiu(preskupo je),a dala bi samo dvijema osobama. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i razmjena tel.broja... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i razmjena tel.broja...   Forumaši i razmjena tel.broja... I_icon_minitime09.05.09 14:02

Ana sms... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i razmjena tel.broja... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i razmjena tel.broja...   Forumaši i razmjena tel.broja... I_icon_minitime09.05.09 14:03

pa s kime se razumijem i u 2/3 slučajeva slažem dao bih br. telefona odnosno mobitela
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i razmjena tel.broja... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i razmjena tel.broja...   Forumaši i razmjena tel.broja... I_icon_minitime09.05.09 14:04

A hebeš sms kad imam mns...haha Laughing a to jesam razmjenila...... cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i razmjena tel.broja... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i razmjena tel.broja...   Forumaši i razmjena tel.broja... I_icon_minitime09.05.09 14:04

Tako i ja s kime se kužim u potpunosti...
ali...ne svima naravno... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i razmjena tel.broja... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i razmjena tel.broja...   Forumaši i razmjena tel.broja... I_icon_minitime09.05.09 14:06

ana je napisao/la:
A hebeš sms kad imam mns...haha Laughing a to jesam razmjenila...... cerekalo:

Ma msn je drugo...imam ga i ja... cerekalo:
Zanima me za tel.jer je to osobnije... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i razmjena tel.broja... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i razmjena tel.broja...   Forumaši i razmjena tel.broja... I_icon_minitime09.05.09 14:08

Ne,zato kao što sam rekla meni je mns ono sad postao zamjena za sms.ovdje s mojima se preko mns-a.Tako da nisam dala,a i kad bi razmjenila ima dvije osobe na forumu s kim bi.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Forumaši i razmjena tel.broja... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i razmjena tel.broja...   Forumaši i razmjena tel.broja... I_icon_minitime09.05.09 15:11

ne bi dala ...mozda samo jednoj osobi ... Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Forumaši i razmjena tel.broja... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Forumaši i razmjena tel.broja... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i razmjena tel.broja...   Forumaši i razmjena tel.broja... I_icon_minitime09.05.09 16:04

Dala bi ...zašto ne...ako mogu stavit broj u oglasnik kad nešto prodajem,mogu dat i ljudima s kojima komuniciram svakodnevno...
mani taj mobitel, općenito, nije neka posebna privatnost,tak imam broj dostupan u imeniku,pa ga može dobit bilo tko...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i razmjena tel.broja... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i razmjena tel.broja...   Forumaši i razmjena tel.broja... I_icon_minitime09.05.09 17:34

Zasad broj moba mog ima jedna osoba i s još jednom sam frend na faceu. A nije da me baš neko ni pitao broj moba Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Forumaši i razmjena tel.broja... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i razmjena tel.broja...   Forumaši i razmjena tel.broja... I_icon_minitime09.05.09 17:43

Hmmmm, dala bi , ali ..... Nisam brza za podijeliti broj i dam ga samo meni jako dragim ljudima.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Forumaši i razmjena tel.broja... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i razmjena tel.broja...   Forumaši i razmjena tel.broja... I_icon_minitime09.05.09 18:15

Razmjenio sam brojeve telefona sa nekoliko osoba koje sam upoznao na netu.
Mislim da neki od toga prave prevelike fame, neće te napasti Al Qaida ako nekome daš broj telefona, a i sasvim dobro se da neku osobu upoznati i tipkajući prvo, pa se nemaš što bojati dati nekome broj ako se tipkajući pokazao kao normalna osoba.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Forumaši i razmjena tel.broja... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i razmjena tel.broja...   Forumaši i razmjena tel.broja... I_icon_minitime09.05.09 18:17

Ja se ne bojim ali, što će mi se skupljati brojevi u mob, ako ne kontaktiram s tim nekim. Glupo mi je imati i tražiti nekoga broj, da bi nam brojevi samo stajali u imeniku, ne.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Forumaši i razmjena tel.broja... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i razmjena tel.broja...   Forumaši i razmjena tel.broja... I_icon_minitime09.05.09 18:20

Tražiš broj onog tko ti se čini zanimljiv valjda, sigurno nečeš tražiti broj i dati ga nekom tko je živa dosada i davež.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Forumaši i razmjena tel.broja... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i razmjena tel.broja...   Forumaši i razmjena tel.broja... I_icon_minitime09.05.09 18:37

ma normalno nije stvar da se neko boji...forumi su druga stvar tu se tipkas skoro svaki dan i ako neko folira mislim da ne moze dugo folirati...ili se izdavati za ono sto nije..foliranti brzo odu ne zadrzavaju se dugo ...a mi virtualni ostajemo....mislim da je ne daj boze kome sta potrebno da pomognem dala bi broj...ali ovako bez veze ...ne jer se i ovako tipkam preko mns sa meni dragim osobama Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Forumaši i razmjena tel.broja... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
mala mazica
Zagrijao tipkovnicu
mala mazica


Female
Virgo Goat
Broj postova : 544
Godine : 32
Lokacija : Karlovac
Datum registracije : 02.11.2008

Forumaši i razmjena tel.broja... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i razmjena tel.broja...   Forumaši i razmjena tel.broja... I_icon_minitime09.05.09 18:39

meni je tako svejedno...nije mi problem dati nekome svoj br moba...mislim da su ljudi sa ovog foruma dragi i iskreni...kad bi me netko tražio, dala bih...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i razmjena tel.broja... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i razmjena tel.broja...   Forumaši i razmjena tel.broja... I_icon_minitime09.05.09 20:45

neće te napasti Al Qaida ako nekome daš broj telefona-Gorane looool haha...
totalan potpis bravo ...
Broj daješ kome želiš,tko ti je u nečem
iznad drugih,ja bi to nazvala i povjerenjem,
kome vjeruješ... Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Forumaši i razmjena tel.broja... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i razmjena tel.broja...   Forumaši i razmjena tel.broja... I_icon_minitime09.05.09 21:09

S dosta ljudi mi je tipkanje na netu dovoljno i mislim da si ništa ekstra specijalno ne bi telefonski rekli. Poželim se čuti s onima s kojima želim realni kontakt, a s nekima sam razmjenio brojeve zbog komuniciranja sms-om kad duže nemamo vremena za net, a ipak želimo ostati u kontaktu.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Forumaši i razmjena tel.broja... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i razmjena tel.broja...   Forumaši i razmjena tel.broja... I_icon_minitime10.05.09 0:06

nisam nikome dao svoj broj mobitela..i ne znam dal to želim dok ne upoznam osobu u reali...
nije da radim neke fame oko toga, samo ne vjerujem baš nešto puno ljudima....
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Forumaši i razmjena tel.broja... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i razmjena tel.broja...   Forumaši i razmjena tel.broja... I_icon_minitime12.05.09 14:06

dala bi, onima kojima vjerujem.

osobno sam se upoznala s dvoje ljudi s drugog foruma i odlično smo i dan danas
[Vrh] Go down
Kizo
Početnik
Početnik
Kizo


Male
Broj postova : 97
Datum registracije : 24.11.2008

Forumaši i razmjena tel.broja... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i razmjena tel.broja...   Forumaši i razmjena tel.broja... I_icon_minitime14.05.09 10:28

dao bi broj ako mi je netko zanimljiv
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i razmjena tel.broja... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i razmjena tel.broja...   Forumaši i razmjena tel.broja... I_icon_minitime19.05.09 23:50

jedna osoba na ovom forumu ima moj broj.... Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Forumaši i razmjena tel.broja... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i razmjena tel.broja...   Forumaši i razmjena tel.broja... I_icon_minitime26.06.09 15:42

Baš u ovo vrijeme kad dugo nisam mogao na net bi mi dobro došli brojevi moba od onih čije nemam, a dragi su mi...

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Forumaši i razmjena tel.broja... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i razmjena tel.broja...   Forumaši i razmjena tel.broja... I_icon_minitime26.06.09 15:51

mogao si porucit nesto po onima ciji broj imas... Idea

imam broj...od meni drage osobe...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Forumaši i razmjena tel.broja... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sponsored content





Forumaši i razmjena tel.broja... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i razmjena tel.broja...   Forumaši i razmjena tel.broja... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Forumaši i razmjena tel.broja...
[Vrh] 
Stranica 1 / 10.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Vrednost broja Pi
» Misterija broja 666
» Značenje broja mobitela
» Forumaši po kategorijama 2010
» Vrijednosti - Pravilna Procjena I Razmjena

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: