Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Da li volite sve sto vole mladi?

Go down 
+3
Teioo
Alba
king_in_crimson
7 posters
Autor/icaPoruka
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Da li volite sve sto vole mladi? Empty
PostajNaslov: Da li volite sve sto vole mladi?   Da li volite sve sto vole mladi? I_icon_minitime23.02.09 17:57

Ja za sebe mogu rec da ne. Zasto? Pa zato jer je vecina stvari koje voli vecina mladih meni ili dosadna ili glupa ili ne vidim svrhu toga...

Evo primjera: Horror filmovi - koji ku*ac? Sto je u tim filmovima taaako dobro da ih se sve mora gledat? Pogledas jedan i sve ostale znas - svi pomru, ostane jedna zenska koja ubije tog negativca i to je to!
Ili na primjer danasnja muzika - 90% danasnje muzike meni nema dusu. Muzika 50ih do sredine 90ih je majka cijele glazbene epohe po meni jer je 90% toga stvarano s ljubavlju i osjecajem... I onda mi se nade netko i kaze da je (npr.) Coldplay jedan od najboljih bandova ikad... I onaj koji tako misli je gadno u krivu, ali tako razmislja puuuuuno ljudi koje ja znam...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li volite sve sto vole mladi? Empty
PostajNaslov: Re: Da li volite sve sto vole mladi?   Da li volite sve sto vole mladi? I_icon_minitime23.02.09 19:21

nisu svi horori isti........i ne nevolim baš sve što i mladi............a za muziku si potpuno u pravu....što dalje to gore ili se to meni čini.......
[Vrh] Go down
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

Da li volite sve sto vole mladi? Empty
PostajNaslov: Re: Da li volite sve sto vole mladi?   Da li volite sve sto vole mladi? I_icon_minitime23.02.09 20:19

zaboravio i ja to mislim... fakat horori su sranje... muzika takodje... sto je snimano do 1990 i valja... cim sam se ja rodila otislo sve u pi**u materinu...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li volite sve sto vole mladi? Empty
PostajNaslov: Re: Da li volite sve sto vole mladi?   Da li volite sve sto vole mladi? I_icon_minitime23.02.09 22:33

a što je to sve što vole mladi? narodna muzika i žvaljakanje curica da bi isplae face...
ako je to to, onda ne volim sve što vole mladi...Smile
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Da li volite sve sto vole mladi? Empty
PostajNaslov: Re: Da li volite sve sto vole mladi?   Da li volite sve sto vole mladi? I_icon_minitime23.02.09 22:36

^^ I to, narodnjaci - W.T.F.??? Zas vecina teenagera pocinje slusati narodnjake i srat po svemu ostalom i ostalima jer nisu kao oni i nes slusaju isto? Mi9slim, ne moramo svi bit isti da budem frendovi, jelda?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li volite sve sto vole mladi? Empty
PostajNaslov: Re: Da li volite sve sto vole mladi?   Da li volite sve sto vole mladi? I_icon_minitime23.02.09 22:54

Definitivno ne volim sve što vole mladi... cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li volite sve sto vole mladi? Empty
PostajNaslov: Re: Da li volite sve sto vole mladi?   Da li volite sve sto vole mladi? I_icon_minitime23.02.09 22:55

daleko sam ja od cvijeta mladosti....Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 30
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Da li volite sve sto vole mladi? Empty
PostajNaslov: Re: Da li volite sve sto vole mladi?   Da li volite sve sto vole mladi? I_icon_minitime22.04.09 15:16

što se muzike tiče ja stvarno svašta slušam...
i novo i staro...znam i narodnjake poslušat (to je ugl. utjecaj društva al ok)...
al za razliku od nekih ostalih mladih ja ne pljujem po muzici koja se meni ne sviđa i po ljudima koji je slušaju...ja poštujem svačiji odabir...
što se horora tiče...volim pogledati nekad...ima nekih dobrih...a i nisu svi isto...
a što se tiče ovog kaj se cure moijih godina žvaljakaju sa svima s kim stignu sam da bi ispale face to mi je užasno...u mnogim društvima je to ono super:" vau ti se se poljubila s njih nezz 30...da bar ja tak"...katastrofa...al mnogima one uopće ne ispadnu face nego ispadnu ko neke fufice koje bi svakom dale...tako da mi je to fakat retardirano šta one rade...
al ugl.mislim da se ja ponašam normalno za svoje godine...s nekim stvarima se slažem, s nekim ne...neke stvari mi se sviđaju, a neke ne...to je samo moja odluka što ću ja slušat, nosit, gledat itd. i to nitko ne može promijenit...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Da li volite sve sto vole mladi? Empty
PostajNaslov: Re: Da li volite sve sto vole mladi?   Da li volite sve sto vole mladi? I_icon_minitime22.04.09 17:34

Bravo Pudla, super razmišljaš! bravo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 30
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Da li volite sve sto vole mladi? Empty
PostajNaslov: Re: Da li volite sve sto vole mladi?   Da li volite sve sto vole mladi? I_icon_minitime23.04.09 0:23

hvala ti gorane =)))
al kad to stvarno mislim...imam svoje ja i neću se povodit za drugima...
[Vrh] Go down
vanja
Zagrijao tipkovnicu
vanja


Female
Pisces Snake
Broj postova : 185
Godine : 35
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 12.10.2008

Da li volite sve sto vole mladi? Empty
PostajNaslov: Re: Da li volite sve sto vole mladi?   Da li volite sve sto vole mladi? I_icon_minitime13.08.09 14:00

Ne povodim se za trendovima. Smile
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 34
Datum registracije : 23.04.2011

Da li volite sve sto vole mladi? Empty
PostajNaslov: Re: Da li volite sve sto vole mladi?   Da li volite sve sto vole mladi? I_icon_minitime01.05.11 22:00

ja sam mlad i volim sve sto vole mladi cerekalo
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Da li volite sve sto vole mladi? Empty
PostajNaslov: Re: Da li volite sve sto vole mladi?   Da li volite sve sto vole mladi? I_icon_minitime01.05.11 22:09

Nisam mlada a volim ono sto se meni svida bez obzira da li vole mladi ili ne ..nekad mladi vole sve i sto valja i ne valja samo da bi bili primjeceni ...a ne razmisljaju da li nekad izgledaju smijesni sto vole sve sto je kao "IN"

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Da li volite sve sto vole mladi? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 34
Datum registracije : 23.04.2011

Da li volite sve sto vole mladi? Empty
PostajNaslov: Re: Da li volite sve sto vole mladi?   Da li volite sve sto vole mladi? I_icon_minitime01.05.11 22:35

da da cerekalo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Da li volite sve sto vole mladi? Empty
PostajNaslov: Re: Da li volite sve sto vole mladi?   Da li volite sve sto vole mladi? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Da li volite sve sto vole mladi?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Mladi mjesec
» Mladi vaterpolisti prvaci Europe
»  Mladi imaju pravo na privatnost
» Mladi teniser u finalima turnira u Montrealu
» Mladi par se poseksao u bečkoj podzemnoj željeznici

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Teen room-
Forum(o)Bir: