Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Koju si ocjenu posljednju dobio/la?

Go down 
+13
Cam
mia
♥ Makicca ♥
Bonnie
FireWalker*
Bella
Blizanka
Kikica
Rokerka
Teioo
_plavusa_
boomba
Goran
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Koju si ocjenu posljednju dobio/la?   Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 I_icon_minitime21.02.09 1:10

First topic message reminder :

Meni je posljednja bila četvorka na maturi... big smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju si ocjenu posljednju dobio/la?   Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 I_icon_minitime22.04.10 14:25

5 iz istorijeeeee Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 31382 Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 31382 Moram da castim Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 12363
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju si ocjenu posljednju dobio/la?   Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 I_icon_minitime30.04.10 19:38

keca ko vrata...i to nepravedno! Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 634108
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju si ocjenu posljednju dobio/la?   Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 I_icon_minitime02.05.10 1:04

Jel si ispravila Mimi? cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju si ocjenu posljednju dobio/la?   Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 I_icon_minitime02.05.10 9:57

nisam...niti planiram Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 765814 neka ga...
[Vrh] Go down
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju si ocjenu posljednju dobio/la?   Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 I_icon_minitime03.05.10 0:48

Uspjela sam u utorak dobit dvije 1 iz fizike. Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 Kopfschuettel
1 je iz testa - to sam znala da ću dobiti jer nisam bila uopće pripremljena, a i tj dan mi je bio katastrofa: bilo mi je zlo, trbuh, glava, sve. Nakon toga sata sam i otišla doma.
A druga 1 je iz zalaganja jer sam dobila 3.minus jer nisam imala kalkulator -.-
Ali dobro, test ispravljam ovaj tjedan, a profa je rekla da pri zaključivanju jednu ocjenu možemo zanemariti, tako da ću ovu jedinicu iz zalaganja zanemariti Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 765814
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju si ocjenu posljednju dobio/la?   Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 I_icon_minitime04.05.10 14:48

3 iz matematike...ebote, ne mogu da dobijem 5 nikako poslednjih dana Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 22424
[Vrh] Go down
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju si ocjenu posljednju dobio/la?   Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 I_icon_minitime04.05.10 22:28

Ja sam dns dobila 3 iz hrvatskog, iz lektire. Ali stvarno nepravedno. Pročitala sam lektiru, i riješila sam u vježbenici sve o tome, osim JEDNOG pitanja. I žena mene prozove i sad neš me tamo ispituje, ja sve znam. Lijepo joj objašnjavam, prepričavam. I dođe ona dobro, ajde mi pročitaj prvo pitanje u vježbenici. A baš to nisam riješila. Ja pročitam i kažem da nisam to rješila, ali da znam to reći. I krenem ja govoriti i žena me prekine usred rečenice: "Dosta. Nemam ja vremena za ovo. Evo tebi 3. Kolko posla tolka i ocjena." A sve sam ostalo imala riješeno i to detaljno i sve sam znala o toj lektiri. No zbog jednog pitanja dobila 3 -.- A 3 dobe i oni koji ni ne pročitaju lektiru (to je kao najniža ocjena u lektiri). I tako me naiživcirala zbog toga. Mislim imat ću 5 bez obzira, al' nije fer.
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju si ocjenu posljednju dobio/la?   Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 I_icon_minitime04.05.10 22:31

ma pusti je...tako i meni kad daju dodje mi da poludim... Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 104179
[Vrh] Go down
♥ Makicca ♥
Početnik
Početnik
♥ Makicca ♥


Taurus Rat
Broj postova : 12
Godine : 28
Datum registracije : 15.05.2010

Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju si ocjenu posljednju dobio/la?   Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 I_icon_minitime15.05.10 16:53

hmmm...ja msm 5 iz biologije! veseli
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju si ocjenu posljednju dobio/la?   Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 I_icon_minitime27.05.10 16:50

5 Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 33242 Rekla mi je nastavnica da bi mi dala 10 da moze...Sta ces...moja specijalnost...Biologija...razmnozavanje... Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 12363
[Vrh] Go down
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju si ocjenu posljednju dobio/la?   Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 I_icon_minitime08.06.10 14:46

Dns odgovarala kemiju, dobila 5, zaključeno 5 Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 765814
Dobila 4 iz testa iz fizike, zaključila mi 5 Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 765814
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju si ocjenu posljednju dobio/la?   Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 I_icon_minitime08.06.10 14:48

Teioo ..bravoo nisam ni sumnjala nikad u tebe cheers :passion

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju si ocjenu posljednju dobio/la?   Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 I_icon_minitime08.06.10 14:55

Haha, hvala ti Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 969280 Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 982261
Sutra ispravljam trojku iz biologije, a u četvrtak iz povijesti. Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 Icon_study
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju si ocjenu posljednju dobio/la?   Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 I_icon_minitime08.06.10 15:00

drzim ti palceve ..mada znam da je to ispravljeno ... :;):

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju si ocjenu posljednju dobio/la?   Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 I_icon_minitime08.06.10 15:05

Haha, nadajmo se..Hvala Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 765814
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju si ocjenu posljednju dobio/la?   Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 I_icon_minitime08.06.10 16:04

E i ja ti držim palčeve..neka budu što bolje ocjene Pudlić Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 684631
[Vrh] Go down
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju si ocjenu posljednju dobio/la?   Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 I_icon_minitime08.06.10 16:07

Hvala ti, potrudit ću se Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 765814
[Vrh] Go down
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju si ocjenu posljednju dobio/la?   Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 I_icon_minitime09.06.10 14:26

Dobila 3 iz testa iz biologije. Tako da sad moram ispravljat dvije trojke, da bi imala 5 Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 22424

Dobila 5 iz izvještaja o koncertima iz glazbenog. Zaključeno 4 Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 765814
Dobila dvije petice iz etike. Zaključeno 5 Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 765814
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju si ocjenu posljednju dobio/la?   Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 I_icon_minitime09.06.10 14:28

Sve u svemu super Teioo bravo Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju si ocjenu posljednju dobio/la?   Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 I_icon_minitime09.06.10 14:48

A moglo bi biti i bolje Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 765814 Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 22424
[Vrh] Go down
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju si ocjenu posljednju dobio/la?   Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 I_icon_minitime23.06.10 0:57

Zadnja ocjena mi je petica iz hrvatskog, zadnji dan.
Zaključeno 5.

Prošla s 5!!!! Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 31382
[Vrh] Go down
mia
Početnik
Početnik



Libra Monkey
Broj postova : 23
Godine : 31
Datum registracije : 15.08.2010

Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju si ocjenu posljednju dobio/la?   Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 I_icon_minitime16.08.10 15:45

Zadnja ocjena 5 iz Hrvatskog!
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju si ocjenu posljednju dobio/la?   Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 I_icon_minitime13.09.10 14:04

4 i 5 iz Srpskog Smile rekla mi je obe u isto vreme, pa ne znam koja je poslednja Laughing
[Vrh] Go down
Cam
Početnik
Početnik
Cam


Virgo Pig
Broj postova : 9
Godine : 28
Lokacija : Ispred tebe
Datum registracije : 18.09.2010

Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju si ocjenu posljednju dobio/la?   Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 I_icon_minitime18.09.10 14:16

5 iz engleskog.(:
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju si ocjenu posljednju dobio/la?   Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 I_icon_minitime18.09.10 14:35

Cam svaka cast bravo

Rokerka ..Mia..Teio..svaka vam cast ..samo tako nastavite respect bravo

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sponsored content





Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju si ocjenu posljednju dobio/la?   Koju si ocjenu posljednju dobio/la? - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koju si ocjenu posljednju dobio/la?
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Koju ste knjigu posljednju kupili?
» Što kada dijete dobije lošu ocjenu?
» Volkswagen Seatu dao posljednju šansu
» Pas čuvar dobio zube od titanijuma
» Gost dobio račun s porukom "j*** se"

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Teen room-
Forum(o)Bir: