Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Gost dobio račun s porukom "j*** se"

Go down 
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Gost dobio račun s porukom "j*** se" Empty
PostajNaslov: Gost dobio račun s porukom "j*** se"   Gost dobio račun s porukom "j*** se" I_icon_minitime21.11.10 10:23

Gost dobio račun s porukom "j*** se" 101120050


Menadžer restorana Burger King i jedan od uposlenika dobili su otkaze, jer je kupac na svom obroku našao poruku "j*** se", navedeno je iz ove kompanije.
"Pogledao sam račun i vidio da piše 'j*** se'. To je ponižavajuće. Samo sam naručio jelo, a dobio sam 'j*** se' burger", rekao je Francisco Perez, prenosi agencija AFP.

U saopštenju Burger Kinga se navodi da je vlasnik franšize dao otkaz menadžeru restorana i još jednom uposleniku koji je bio umiješan u slučaj.

"Burger King je ponosan na izvrsnu uslugu svim gostima restorana. Od svih uposlenika se očekuje da cijene i poštuju svakog gosta kojeg poslužuju", stoji u saopštenju lanca restorana brze hrane. Dodali su da zajedno sa vlasnikom franšize duboko žale zbog incidenta.

Megan, radnica u restoranu, je izjavila da misli da osobe koje su dobile otkaz nisu željele biti zlonamjerne.

"Oboje su divni ljudi. Sigurna sam da nisu namjeravali poslati poruku gostu. Vjerovatno su se samo međusobno šalili", rekla je Megan.

Uvrijeđeni gost je rekao da mu je Burger King ponudio besplatne kupone za hranu, ali da on više ne namjerava tamo jesti.

(Sarajevo-x.com)

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Gost dobio račun s porukom "j*** se" Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
 
Gost dobio račun s porukom "j*** se"
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Račun "zna" s kim te vara žena
» Poziv građanima da ne plate račun za plin
» Porezna vreba: Tražite račun u trgovini!
» Jednostavni načini da smanjite račun za grijanje
» Konfiguriranje MS Outlook-a 2003 za račun na Yahoo-u

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: