Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Vjenčani prsten

Go down 
+5
ajmeivana
Kikica
Blizanka
Goran
Lux
9 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Vjenčani prsten Empty
PostajNaslov: Vjenčani prsten   Vjenčani prsten I_icon_minitime14.02.09 15:51

Nosite li vjenčani prsten ako ste u braku i namjeravate li ga nositi ako sklopite brak?

Usput pitanje za žene - inzistirate li da ga vaš suprug nosi, odnosno hoćete li inzistirati na tome ako sklopite brak?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vjenčani prsten Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčani prsten   Vjenčani prsten I_icon_minitime14.02.09 17:25

Ja imam tetoviran prsten na prstu,nek napravi i on tako i uvijek će ga nositi cerekalo:
Pa bilo bi ok da nosi burmu...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vjenčani prsten Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčani prsten   Vjenčani prsten I_icon_minitime14.02.09 18:15

Inače ne nosim prstenje ... smeta mi ... nemam pojma dal' ću ga onda nosit, vjerovatno hoću jer će mi značiti nešto ...a dal' bi inzistirala da ga on nosi - ne, njemu na izbor, ne forsiram nikog na ništa, pa tako ni na to Smile
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Vjenčani prsten Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčani prsten   Vjenčani prsten I_icon_minitime14.02.09 19:00

Voljela bih da se i dečki jave. Mi žene smo navikle nositi nakit pa većini burma ne predstavlja neki problem. No njima je ponekad, vjerujem, stvarno teško ako prije nisu nosili ništa na rukama.

Jedina stvar o kojoj je moj muž smatrao potrebnim prije braka nešto dogovarati bilo je upravo to - nikad na rukama nije nosio ni sat, kamoli prsten na prstima. Rekao je da se ne ljutim ali da on to neće moći. Nije ni znao da mi je za to savršeno svejedno - možda ga je netko plašio da će morati. Tako ga je imao samo na dan vjenčanja i nikad više, čuvamo ga u kutijici, htjeli smo ga "upotrijebiti" na krstitkama, ne znam zašto, ali to je u petljanju oko djeteta ostalo zaboravljeno. Ja sam svoj željela nositi i nosim ga - kao dijete voljela sam vrtjeti burmu na maminoj ruci koju noje nikad skidala.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vjenčani prsten Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčani prsten   Vjenčani prsten I_icon_minitime14.02.09 19:38

Nisam oženjen pa ne nosim ni prsten, da sam oženjen nosio bih ga. Moji roditelji ne nose prsten jer im više ne stanu na prst.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vjenčani prsten Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčani prsten   Vjenčani prsten I_icon_minitime15.02.09 12:45

Ja sam onda kao tvoj muž Lux, ne podnosim nikakav nakit, ne nosim ni prsten, ni sat.
Možda bi nosio prsten prvih par dana nakon vjenčanja, simbolike radi, ali trajno - nema šanse.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Vjenčani prsten Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčani prsten   Vjenčani prsten I_icon_minitime15.02.09 13:35

nisam oženjen, ali jednom kada budem, vjerojatno ću ga nositi..Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vjenčani prsten Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčani prsten   Vjenčani prsten I_icon_minitime15.02.09 13:43

Zbog čega kornyć; zbog običaja ili zato što ti je to lijepo? Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Vjenčani prsten Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčani prsten   Vjenčani prsten I_icon_minitime15.02.09 13:44

korny je napisao/la:
nisam oženjen, ali jednom kada budem, vjerojatno ću ga nositi..Smile
cini ti se Korny Laughing

moj muz nosio je samo kod maticara i vise ne ,ne nosi nista od nakita, ja samo volim poneki prstencic Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vjenčani prsten Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Vjenčani prsten Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčani prsten   Vjenčani prsten I_icon_minitime15.02.09 13:50

Goran je napisao/la:
Zbog čega kornyć; zbog običaja ili zato što ti je to lijepo? Smile

zbog običaja, lijepo je i odbija neželjene svađe...Laughing

šalu na stranu, nositi ću, to je po meni simbol ljubavi.....Smile
tj, jedan od....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vjenčani prsten Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčani prsten   Vjenčani prsten I_icon_minitime15.02.09 13:51

blizanac je napisao/la:
korny je napisao/la:
nisam oženjen, ali jednom kada budem, vjerojatno ću ga nositi..Smile
cini ti se Korny Laughing

moj muz nosio je samo kod maticara i vise ne ,ne nosi nista od nakita, ja samo volim poneki prstencic Smile

čini mi se da ću biti oženjen ili da ću ga nositi? Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Vjenčani prsten Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčani prsten   Vjenčani prsten I_icon_minitime15.02.09 14:08

Laughing Laughing Laughing

da ces nositi... a ozenit ces se sigurno u to ne sumnjam Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vjenčani prsten Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Vjenčani prsten Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčani prsten   Vjenčani prsten I_icon_minitime15.02.09 14:13

ne vidim razloge da ga ne nosim..dakle, nositi ću ga...Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Vjenčani prsten Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčani prsten   Vjenčani prsten I_icon_minitime15.02.09 14:24

bravo cheers ...volim kad musko nosi prsten ali vrlo rijetko to ko nosi... Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vjenčani prsten Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Vjenčani prsten Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčani prsten   Vjenčani prsten I_icon_minitime15.02.09 14:27

Goran je napisao/la:
Ja sam onda kao tvoj muž Lux, ne podnosim nikakav nakit, ne nosim ni prsten, ni sat.
Možda bi nosio prsten prvih par dana nakon vjenčanja, simbolike radi, ali trajno - nema šanse.

Onda ćeš naći ženu sličnih stavova kao što je on našao, inače će biti svašta :;):
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vjenčani prsten Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčani prsten   Vjenčani prsten I_icon_minitime15.02.09 14:31

Ako je prstenje i njegovo (ne)nošenje presudno, onda u *urac i vjenčanje i partnerica... Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Vjenčani prsten Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčani prsten   Vjenčani prsten I_icon_minitime15.02.09 14:35

To da, ali poznavala sam parove koji su upravo o ovom pitanju puno raspravljali, a na kraju ostali zajedno Smile

Mi ljudi smo u nekim svojim dijelovima ostali kao djeca, ako je to u pitanju. skočko

S druge strane, mnogi pristaju igrati se igre moći - to je upravo to - natjerat ću ga da nosi taj prsten pa kud puklo... Onda s druge strane dođe sličan zahtjev i tako u nedogled, veza se pretvara u neku čudnu igru No
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vjenčani prsten Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčani prsten   Vjenčani prsten I_icon_minitime15.02.09 14:42

Što je toliko bitno u tome da netko nekog tjera da nosi prsten? Jel tu toliko psihologija bitna; znači, ako ti partner nosi prsten to je kao neko obilježavanje teritorija, znak da je on/a samo tvoj?! hmmm

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Vjenčani prsten Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčani prsten   Vjenčani prsten I_icon_minitime15.02.09 14:48

Upravo tako, nekim ženama je to jako bitno. Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vjenčani prsten Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčani prsten   Vjenčani prsten I_icon_minitime15.02.09 17:14

Koliko je samo onih koji varaju partnere sa prstenom na ruci... nije prsten lokot za pimpača ili ČKU! Laughing
A to davanje do znanja da je netko samo tvoj na taj način mi je smiješno. Sad me to zaintrigiralo da počnem istraživati kako je uopče začeta ta tradicija prstenovanja. cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Vjenčani prsten Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčani prsten   Vjenčani prsten I_icon_minitime15.02.09 17:20

Naići ćeš na jako zanimljive stvari, vjerujem Smile Inače poklanjanje nakita (dakle dragocjenosti) ima duboku tradiciju u svim krajevima svijeta. Prsten svojim kružnim stabilnim oblikom simbolizira postojanost i vezu s onim tko je prsten poklonio. Kad mladenci razmijene prstenje, to simbolizira njihovo obostrano predavanje vezi - braku.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vjenčani prsten Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčani prsten   Vjenčani prsten I_icon_minitime15.02.09 17:48

Najbitnije je da se predavanje i vjenčanje dogodi u glavi i duši, prstenje i papiri su tu forme radi. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Vjenčani prsten Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčani prsten   Vjenčani prsten I_icon_minitime15.02.09 17:51

Papiri dobro dođu i ako veza ode u ku..khmkhm ... A prstenje je tu stvarno nebitno.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vjenčani prsten Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčani prsten   Vjenčani prsten I_icon_minitime15.02.09 17:55

Da, to u vezi papira je istina. Ameri su najdalje otišli s predbračnim ugovorima.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Vjenčani prsten Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčani prsten   Vjenčani prsten I_icon_minitime15.02.09 17:58

I njima bi bilo bolje da se pozabave sadržajem više nego formom. To sve tako proračunato djeluje tužni
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vjenčani prsten Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčani prsten   Vjenčani prsten I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vjenčani prsten
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Zasto se vjenčani prsten nosi na domalom prstu?
» Šta je to: Golo, čuči u žbunju i nosi prsten?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Muški kutak-
Forum(o)Bir: