Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Umjesto 200 dolara Indijac na svom računu zatekao 9,8 milijardi

Go down 
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Umjesto 200 dolara Indijac na svom računu zatekao 9,8 milijardi Empty
PostajNaslov: Umjesto 200 dolara Indijac na svom računu zatekao 9,8 milijardi   Umjesto 200 dolara Indijac na svom računu zatekao 9,8 milijardi I_icon_minitime29.01.12 10:16

Umjesto 200 dolara Indijac na svom računu zatekao 9,8 milijardi Umjesto-200-dolara-indijac-svom-racunu-zatekao-9-8-milijardi-slika-151767

Indijski učitelj na štednom računu trebao je imati oko 200 dolara, no kada je išao provjeriti stanje šokirao se.
Indijski učitelj Parijat Saha šokirao se kada je pogledao stanje na svom štednom računu. Umjesto 200 dolara, na računu je, naime, imao čak 9,8 milijardi dolara, donosi BBC.

No, pošteni učitelj pogrešku je odmah prijavio banci, a u banci kažu da je i htio ne bi mogao podići taj novac.

- U nedjelju navečer išao sam provjeriti stanje štednog računa i očekivao sam da ću imati oko 200 dolara na njemu - kazao je za BBC učitelj kojeg su šokirale nule na njegovom ekranu.

- Nazvao sam prijatelja koji radi banci i našalio se kako vjerojatno ne znaju gdje bi sa svim tim novcima pa su višak prebacili na moj račun - kaže Parijat Saha.

Indijska banka nije htjela objasniti otkud tolika svota novca na računu učitelja.Večernji.hr

--------------------


Joj što mene tako ne šokiraju ja bi bila zadovoljna i kada bi bila samo četvero znamenkasta brojka Laughing
[Vrh] Go down
 
Umjesto 200 dolara Indijac na svom računu zatekao 9,8 milijardi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» U kladionicama za SP ostaviti će se 40 milijardi dolara
» Indijac ima 12 prstiju na rukama i 14 na nogama
» Nijemci još čuvaju 13.6 milijardi 'dojčmaraka'
» Starici umjesto dolara podvalio toaletni papir
» Sarajevo, prvi snijeg mnoge zatekao nespremne

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: