Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Ostani gentleman i u svađi

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Ostani gentleman i u svađi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Ostani gentleman i u svađi   Ostani gentleman i u svađi - Page 2 I_icon_minitime10.02.09 21:02

First topic message reminder :

U vezi ili u braku nemoguće je stalno održavati mir i sve držati pod kontrolom. Ponekad kada se posvađate sa svojom partnerkom, zaboravite na fer igru.

Ipak, da biste rešili problem važno je da saslušate mišljenje i argumente druge strane i, naravno, ostanete džentlmen.

Nemojte bežati od rasprave. Da, mnogo je lakše da pobegnete, nego da učestvujete u žučnoj raspravi, ipak, tako nećete ništa rešiti.

Ne zaboravite da postupci mogu da zabole kao i reči. Zato budite malo hrabriji i bez uvijanja recite sve što mislite i osećate.

Ako ste mnogo ljuti, pustite da prođe neko vreme, dok ne savladate bes. Malo prošetajte, pustite muziku ili radite bilo šta drugo što će vas smiriti. Tek kad malo ohladite glavu, pređite na stvar.

Nikada ne vređajte partnerku. Koliko god da ste besni, maksimalno se kontrolišite i ne izgovarajte teške reči.

Budite taktični i ne skrećite sa teme od koje je sve počelo. Ne uvlačite u priču nešto što se davno desilo i što nema veze sa sadašnjih problemom.

Ne mešajte roditelje u vaš problem. Kritikovanje njene ili vaše familije samo će pokrenuti niz drugih problema, a povoda za svađu biće više nego na početku rasprave.

Ako ne želite da date povoda drugima da vam se mešaju u vezu ili vas ogovaraju, svaki problem rešavajte u četiri oka.

Potrudite se da sve sitne razmirice raspravite pre odlaska na spavanje. Odlaganjem nećete ništa dobiti, samo ćete još više otežati situaciju.

Ako ste svesni svoje krivice, izvinite se. Ne komplikujte stvari lažnim izgovorima ili napadom kao "najboljom odbranom". Ako se izvinite i proznate svoju grešku, mnogo bolje ćete se osećati i vi i vaša partnerka.

(MONDO)

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Ostani gentleman i u svađi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ostani gentleman i u svađi   Ostani gentleman i u svađi - Page 2 I_icon_minitime14.02.09 13:26

Ja sam jedan od onih koji nisu u stanju jednog trena nešto što mi smeta držati u sebi, sve što imam za reči kažem odmah. Ne razumijem one kojima nešto smeta kod partnera, a šute o tome istodobno na određene načine dajući do znanja da im nešto smeta. Takvo ponašanje me izluđuje.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Ostani gentleman i u svađi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ostani gentleman i u svađi   Ostani gentleman i u svađi - Page 2 I_icon_minitime14.02.09 15:43

Kad netko šuti, često to čini zato jer ne želi povrijediti partnera. No onda se dogodi da partner misli da je sve OK i bude šokiran kad mu onaj drugi (obično ženska polovica) priredi scenu u trenutku kad više ne može izdržati pa izgubi kontrolu. Ako te ta pojava izluđuje, možda trebaš poraditi i na tome da na vrijeme detektiraš problem i sam pokreneš rješavanje, prije eksplozije spaljen
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Ostani gentleman i u svađi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ostani gentleman i u svađi   Ostani gentleman i u svađi - Page 2 I_icon_minitime18.02.09 21:57

možda trebaš poraditi i na tome da na vrijeme detektiraš problem i sam pokreneš rješavanje, prije eksplozije
Jako dobar zaključak Lux! bravo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Ostani gentleman i u svađi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ostani gentleman i u svađi   Ostani gentleman i u svađi - Page 2 I_icon_minitime18.02.09 22:05

Iskustvo, Gorane, iskustvo Smile stari
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Ostani gentleman i u svađi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ostani gentleman i u svađi   Ostani gentleman i u svađi - Page 2 I_icon_minitime20.02.09 13:12

Tvoje iskustvo Lux te je podučilo da pokažeš izuzetnu mudrost u svemu što pišeš, bravo, inspiriraš nas i oduševljavaš sve! bravo respect uregod

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Ostani gentleman i u svađi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ostani gentleman i u svađi   Ostani gentleman i u svađi - Page 2 I_icon_minitime20.02.09 17:55

hug2
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ostani gentleman i u svađi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ostani gentleman i u svađi   Ostani gentleman i u svađi - Page 2 I_icon_minitime20.02.09 19:23

Kate je napisao/la:
Ma kad poludiš,kad si isprovociran,teško ostati đentlmen ili pak dama...

ovo katino potpisujem...
ali, uvijek pazim da ne polete neke grube riječi zbog bi mi kasnije bilo žao da sam ih izrekao...
u svim dosadašnjim svađama nikad nisam napravio neki mot kao da bih ošamario osobu sa kojom se svađam, osobito ako je ženskog roda....
uglavnom, povisivanje tona i svađe koje traju i po 7 dana....
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Ostani gentleman i u svađi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ostani gentleman i u svađi   Ostani gentleman i u svađi - Page 2 I_icon_minitime19.04.11 13:01

Ratnik svjetlosti je napisao/la:

Treba biti tolerantan prema ženama u periodu pms-a, dosta ga žena podnese i relativno dobro, ali kao što sam već napisao pojedinke to svjesno kasnije koriste kao izgovor za sve i takvo ponašanje me nervira.


Pojedinke mnogo sta koriste kao izgovore ...da je samo pms Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Ostani gentleman i u svađi - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Ostani gentleman i u svađi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ostani gentleman i u svađi   Ostani gentleman i u svađi - Page 2 I_icon_minitime25.04.11 19:21

moja teorija glasi ako te isprovocita lupi u sto i sve snage sto imas a ako nije opasno zacutis ona ce da prica i ce da stane.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ostani gentleman i u svađi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ostani gentleman i u svađi   Ostani gentleman i u svađi - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ostani gentleman i u svađi
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Važne naredbe ostani i mjesto
» U svađi sin udario majčinom glavom u zid i usmrtio ju

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Muški kutak-
Forum(o)Bir: