Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Niki sam čistio kopačke, valjda će me se sjetiti

Go down 
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Niki sam čistio kopačke, valjda će me se sjetiti Empty
PostajNaslov: Niki sam čistio kopačke, valjda će me se sjetiti   Niki sam čistio kopačke, valjda će me se sjetiti I_icon_minitime07.01.12 14:12

Niki sam čistio kopačke, valjda će me se sjetiti 0397007.48

Nekad sam čistio Nikine kopačke, pa se nadam da će me se sjetiti i bit će sjajno igrati protiv njega', rekao je u najavi dvoboja 3. kola FA Cupa između Tottenhama i Cheltenhama veznjak četvrtoligaša Marlon Pack.

Niki sam čistio kopačke, valjda će me se sjetiti Z

Riječ je o dvoboju koji se u subotu u 16 sati igra na White Hart Laneu. Pack je 20-godišnji veznjak drugoplasirane momčadi četvrte lige koji je bio učenik u Portsmouthu u doba dok je Harry Redknapp, aktualni trener Tottenhama, bio menadžer Mornara, isto kao i hrvatski reprezentativac Niko Kranjčar.

To je i inače klub za koji Pack navija, te je bio na Wembleyju kada je Redknapp 2008. godine predvodio Portsmouth do trijumfa u FA Cupu.



"Harry je odradio sjajan posao za moj klub i sada ga želim pobijediti. Kada sam odrastao Portsmouth je bio tek prosječna drugoligaška momčad, a Harry je došao i promijenio nas. Ja sam bio tek mlad momak dok je on bio trener, ali gledanje finala Kupa u ulozi navijača bilo je sjajno", prisjeća se Pack.

Utakmicu protiv Tottenhama na White Hart Laneu Pack opisuje kao najveće nogometno iskustvo u dosadašnjem dijelu karijere.

"O ovakvim danima mladi momci sanjaju. Moje iskustvo u nogometu je ograničeno, a ovo će biti najveća utakmica u kojoj sam igrao. To je moja prilika da stvorim ime. Najvažnija je to utakmica u klupskoj povijesti i nemamo što za izgubiti. Oni će vjerojatno stvoriti nekoliko prilika, ali nadam se da će ugasiti svoje 'topove', a ja ću dobiti priliku testirati se protiv Luke Modrića i Garetha Balea", zaključio je Pack.

Sportski.net|TS

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
 
Niki sam čistio kopačke, valjda će me se sjetiti
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Najpametnije svjetske kopačke stižu iz Adidasa
» Niki Kranjčaru dosta Mamićevog igranja "boga hrvatskog nogometa"!
» Mala tajna mozga -Evo zašto se nekad ne možete sjetiti nečijeg imena

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Sport, automobilizam i navijači :: Sport :: Nogomet-
Forum(o)Bir: