Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Niki Kranjčaru dosta Mamićevog igranja "boga hrvatskog nogometa"!

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Niki Kranjčaru dosta Mamićevog igranja "boga hrvatskog nogometa"! Empty
PostajNaslov: Niki Kranjčaru dosta Mamićevog igranja "boga hrvatskog nogometa"!   Niki Kranjčaru dosta Mamićevog igranja "boga hrvatskog nogometa"! I_icon_minitime15.10.11 23:46

Niki Kranjčaru dosta Mamićevog igranja "boga hrvatskog nogometa"! 0339007.48

'Tko je Mamić da ocjenjuje tko može igrati li ne? U ovoj je zemlji mnoštvo velikih bivših igrača čija je procjena stručna i vrijedna, a ne mogu doći do riječi i prostora od njega', poručio je Niko Kranjčar Zdravku Mamiću.

Prvi čovjek Dinama Zdravko Mamić već se dugo 'igra' boga hrvatskog nogometa, a nakon posljednje utakmice reprezentacije u Rijeci zakoračio je na novu, još višu stepenicu.

Već duže vrijeme pokušava ugurati Sammira među Vatrene, a nakon pobjede nad Latvijom okupio je Izvršni odbor HNS-a i 'produžio život' Slavenu Biliću. Nakon toga je ustvrdio kako su Niko Kranjčar i Vedran Ćorluka nespremni te poručio kako će "Hrvatska sa Badeljom i Sammirom biti prvak Europe". Pametnom dovoljno...

Niki Kranjčaru dosta Mamićevog igranja "boga hrvatskog nogometa"! 1196007.48

Niko Kranjčar, koji još uvijek pamti način na koji je morao napustiti Dinamo, na najnovije kritike Zdravka Mamića odgovorio je bez 'kočnica':

"O kakvim se to statusima temeljem starih zasluga priča!? U ovim sam kvalifikacijama i ciklusu postigao i golove, čini mi se najviše od svih, a bez lažne skromnosti, pružao sam do Atene i nekakve dobre partije. Prije šest godina me boljelo što mi je priredio, ali sam sve stoički istrpio a da ne reagiram i niti jednom riječju nisam uzvraćao njegovim živopisnim objedama. Sada se opet našao prozivati me i potencirati moju formu jer mu odgovara da se oslobodi prostor nekom njegovom igraču. Tko je on da ocjenjuje tko može igrati li ne? U ovoj je zemlji mnoštvo velikih bivših igrača čija je procjena stručna i vrijedna, a ne mogu doći do riječi i prostora od njega. Kad se tako u Hrvatskoj prihvaća stanje odnosa u kojima nisu bitne stručne vrijednosti nego tko više galami, neka bude kako jest, ali mene neka pusti na miru!", poručio je u Sportskim novostima Niko Kranjčar Mamiću.

Podsjetimo, prvi čovjek Dinama je u petak nakon prvog prvenstvenog poraza Modrih u Zadru opet galamio te najavio drastične kazne za "jadnike koji mučki udaraju s leđa i umišljene zvijezde koje ne rade svoj posao dok hrvatski ljudi gladuju".

Kako bi rekao njegov brat Zoran Mamić i ostali spin-doktori, opet je bio 'emotivan'...

net.hr

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Niki Kranjčaru dosta Mamićevog igranja "boga hrvatskog nogometa"! Empty
PostajNaslov: Re: Niki Kranjčaru dosta Mamićevog igranja "boga hrvatskog nogometa"!   Niki Kranjčaru dosta Mamićevog igranja "boga hrvatskog nogometa"! I_icon_minitime16.10.11 10:28

...ma mafija ništa drugo..kao Camora..svugdje imaju svojih pipaka bljuv
[Vrh] Go down
 
Niki Kranjčaru dosta Mamićevog igranja "boga hrvatskog nogometa"!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Niki sam čistio kopačke, valjda će me se sjetiti
» Najbrži autogol u povijesti nogometa
» Fizika nogometa - Ubačaj sa strane
» Zbog igranja Pac-Mana firme izgubile 120 miliona dolara
» Oslijepio nakon četiri dana neprestanog igranja igrica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Sport, automobilizam i navijači :: Sport :: Nogomet-
Forum(o)Bir: