Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Šešir - trendi i praktičan modni detalj

Go down 
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Šešir - trendi i praktičan modni detalj Empty
PostajNaslov: Šešir - trendi i praktičan modni detalj   Šešir - trendi i praktičan modni detalj I_icon_minitime02.01.12 15:59

Šešir - trendi i praktičan modni detalj ImgSizer

Šeširi su već neko vrijeme postali poželjan modni detalj koji se uklapa uz sve modne stilove. Ne nose ga više samo muškarci u odijelima nego svi oni koji žele trendi i praktičan detalj koji ljeti štiti od sunca, a zimi grije. Koliko dugo i zbog čega obožava šešire objašnjava Nikica Ivančević, jedan od dizajnera poznatog hrvatskog brenda eNVy room.

"Nekoć sam često nosio šilterice, no otkako sam otkrio šešire stvari su se promijenile. Nosim ih već jako dugo, sigurno nekih pet godina. No, tek u posljednje dvije godine mogu reći da se taj intenzitet povećao", objasni je Nikica.

Šešir - trendi i praktičan modni detalj ImgSizer

A upravo je posljednjih sezona šešir postao neizostavni modni detalj koji ne silazi s modnih pista. Produžili su svoju modnu sezonu te se podjednako nose i na plaži kao trendi zaštita od sunca i zimi kao šlag na kraju dobrog zimskog stylinga. Vodeće svjetske dizajnerske kuće poput Diora, Lanvina, Dsquared2, Dolce&Gabbane i Givenchyja odabrali su upravo šešire kao glavne zimske modne detalje.

Šešir - trendi i praktičan modni detalj ImgSizer

Dolce&Gabbana odabrao je klasične modele s kariranim uzorkom koji se nosi opušteno i blago pomaknuto prema zatiljku. Takve modele voli i Nikica.

"Osim iz trendovskih i estetskih razloga, na koje nisam ni ja imun, šeširi su praktičan dodatak. Kako mi je svaki dan zbog poslovnih obveza iznimno dinamičan te često nemam dovoljno vremena posvetiti se svojoj frizuri, šešir mi je odlična kamuflaža. Imam ih više u ormaru, no najdraži su mi oni ljetni slamnati", naglasio je Nikica.

Šešir - trendi i praktičan modni detalj ImgSizer

Ova zima je definitivno vladavina šešira s velikim obodom koji se nose nisko na čelo. Dior, Lanvin i Dsquared2 prednjače u ovom trendu. Ovaj model nose moderni dandy muškarci, a najbolji primjer za to je poznati glumac Johnny Depp kojem su šeširi jedan od zaštitnih znakova. Toliko obožava svoje najdraže modele, da ih nastavlja nositi i kada su već iznošeni, kako na crvenom tepihu tako i u privatnom životu.

Šešir - trendi i praktičan modni detalj ImgSizer


Najpoznatiji ljubitelj šešira u glazbenom svijetu je američki pop i R&B pjevač i tekstopisac Shaffer Chimere Smith, poznatiji kao Ne-Yo. Ne prođe niti jedan glazbeni nastup da se Ne-Yo ne pojavi sa šeširom, a podjednako često ga nosi i izvan pozornice i crvenog tepiha. Pjevač je najbolji primjer kako se šešir može uklopiti u različite stilove. Dok za nastupe i crveni tepih Ne-Yo bira odijela, u privatnom životu šešire nosi uz pletene veste, majice i casual košulje. Najvažniji je stav!

Mija Dropuljić

Foto: Camerapress, Pixsell

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Šešir - trendi i praktičan modni detalj Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
 
Šešir - trendi i praktičan modni detalj
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kovilm novi modni detalj
» Muška torbica - modni detalj ili preseravanje?
» Trendi modni dodaci za dom
» Crveni šešir
» Gušter Spider-Man novi trendi ljubimac

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Moda i ljepota :: Moda :: Muška moda-
Forum(o)Bir: