Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kako ste naučili kuhati?

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Kako ste naučili kuhati? Empty
PostajNaslov: Kako ste naučili kuhati?   Kako ste naučili kuhati? I_icon_minitime11.12.11 12:28

Da li vas je neko ucio ..mozda ste ucili iz kuharica ili ste jednostavno sam svoj majstor ...

Ja licno ne volim kuhati iz kuharica ..ne volim nista po receptu raditi ..sve sto kuham kuham na neki svoj nacin ...jer nekad mi opdgovara staviti glavicu luka a nekad dvije sve zavisi ....a naucila ..promatrala ..pitala ...i malo eksperimentisala ...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kako ste naučili kuhati? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33597
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Kako ste naučili kuhati? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste naučili kuhati?   Kako ste naučili kuhati? I_icon_minitime04.06.15 19:12

kako sam naučio...jednostavno...naučila me gladna guzica...jedno vrijeme jedeš ono suho i konzerve i to sve dopizdi...jer bogati sve se skori u tebi, pa kad ideš na WC ko da se porađaš...i onda lijepo uzmeš namirnice pa probaš...prvi put većinom baciš i jebeš sve po spisku ko je izmislio kuhanje...e, kad ti uspije onda si sretan ili sretna...pa te povuće da i drugo probaš...i tak pomalo naučiš se...ok, super ako ima tko da ti pokaže i uputi...to je najbolje...ali ako nema, sam ćeš se naučiti...uglavnom znam sebi skuhati i ispeći jelo...nisam sakat po tom pitanju...Smile naravno, muško ne smije nikad reći ženi da zna kuhati...jer onda se ličinka zvani muškarac pretvori u leptira zvani papučar...Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
 
Kako ste naučili kuhati?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prijedlozi, šta danas kuhati
» Većina današnjih žena ne zna kuhati
» Što ste danas spoznali
» Sta smo naucili iz Americkih filmova
» Znanstvenici su naučili robote lagati

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Gastronomija :: Svaštara-
Forum(o)Bir: