Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Zašto ljudi napuštaju vlastitu djecu

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
klara
Početnik
Početnik



Male
Aries Dog
Broj postova : 20
Godine : 42
Datum registracije : 02.12.2011

Zašto ljudi napuštaju vlastitu djecu Empty
PostajNaslov: Zašto ljudi napuštaju vlastitu djecu   Zašto ljudi napuštaju vlastitu djecu I_icon_minitime02.12.11 11:23

Danas u našem modernom društvu ljudi tvrde da je sasvim normalno


Ostaviti vlastitu djecu, otići i ne pitati za njih.....kakav je to otac...kakva mu je svrha...o čemu razmišlja...kakav život misli imati....



[Vrh] Go down
diya
Totalno relaxiran
diya


Female
Sagittarius Horse
Broj postova : 2371
Godine : 45
Datum registracije : 22.11.2011

Zašto ljudi napuštaju vlastitu djecu Empty
PostajNaslov: Re: Zašto ljudi napuštaju vlastitu djecu   Zašto ljudi napuštaju vlastitu djecu I_icon_minitime02.12.11 12:00

ja neznam sorry dal je to tako il ja ništ nevidim ?
[Vrh] Go down
http://klaudiyya.blogspot.com/
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Zašto ljudi napuštaju vlastitu djecu Empty
PostajNaslov: Re: Zašto ljudi napuštaju vlastitu djecu   Zašto ljudi napuštaju vlastitu djecu I_icon_minitime02.12.11 12:35

..ne vidim ni ja Smile vjerovatno su slike u pitanju, ali odgovor zašto ljudi napuštaju vlastitu djecu ne mogu znati, mogu pretpostavljati, i ne mogu shvatiti. Tko i kakva to osoba može jednog malog mišića ili anđela ostaviti, kakav je to čovjek i dali uopće je. Dali takav netko može voljeti druge ljude, kada može ostaviti svoje najrođenije. Ne kažem da nebih poslušala sve argumente i razloge zašto bi to netko uredio, ali nebi takav imao popusta kod mene. Govorim sada o ljudima koji su ostavili malu djecu, a ne onima čija su djeca svoji veliki odrasli ljudi.
[Vrh] Go down
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Zašto ljudi napuštaju vlastitu djecu Empty
PostajNaslov: Re: Zašto ljudi napuštaju vlastitu djecu   Zašto ljudi napuštaju vlastitu djecu I_icon_minitime02.12.11 12:41

To je neprirodan i neljudski postupak. Ali uvijek postoji onaj ali... U načelu nema opravdanja . Međutim više sile i nevolje , bolesti učine mnoga loša čuda i zla da ljudi tako postupe. Ponekad je i bolje tako nego da dijete pati pored biološkog roditelja koji mu ne može pružiti ono elementarno jer je npr toliko bolestan da mu može nauditi. Zato nisam dovoljno ni mudra ni pametna da raspravljam o o ovakvoj temi niti da donosim zaključke. tema mi je bolna i ne mogu nikoga osuditi. Sve ima svoje zašto i zato.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zašto ljudi napuštaju vlastitu djecu Empty
PostajNaslov: Re: Zašto ljudi napuštaju vlastitu djecu   Zašto ljudi napuštaju vlastitu djecu I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zašto ljudi napuštaju vlastitu djecu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Mačke "usvajaju" pse, a ljudi napuštaju svoju djecu
» Zašto se ljudi odlučuju imati djecu?
» Majke koje napustaju svoju djecu
» Zašto su ljudi ljubomorni na uspijeh drugih ljudi?
» 7 razloga zašto NE tući djecu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Brak, obitelj i prijatelji-
Forum(o)Bir: