Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Juan Sebastian Veron 18. prosinca završava karijeru

Go down 
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Juan Sebastian Veron 18. prosinca završava karijeru Empty
PostajNaslov: Juan Sebastian Veron 18. prosinca završava karijeru   Juan Sebastian Veron 18. prosinca završava karijeru I_icon_minitime16.10.11 12:38

Nakon što je prije nekoliko dana najavio da će igrati još samo do kraja mjeseca, argentinski vezni nogometaš Estudiantesa iz La Plate Juan Sebastian Veron pomaknuo je datum odlaska u igračku mirovinu za dva mjeseca.

Juan Sebastian Veron 18. prosinca završava karijeru 0230007.48

Veron je objavio da će igračku karijeru prekinuti s posljednjim, 19. kolom argentinske Aperture, u kojem njegov Estudiantes 18. prosinca na svom stadionu dočekuje Santa Fe.

"Neće biti lako ostaviti nogomet nakon 20 godina. Činjenica da se povlačim čini me prilično tužnim", rekao je bivši nogometaš Lazija, Manchester Uniteda, Chelseaja i Intera te dodao:

"Nogomet je moj život. Nogomet je jedino čime sam se ikad bavio. Doduše, radio sam godinu dana u tvornici automobilskih guma."

Nekoć ponajbolji vezni nogometaš na svijetu je rekao kako neće dopustiti da ozljeda gležnja pokvari zadnja dva mjeseca njegove karijere.

"Limitiran sam malo u kretanju, ali ništa naročito. Problem nastaje na kraju utakmica. Ne toliko nakon treninga, koliko na kraju utakmica. Nažalost, nakon toga teško se oporavljam. U mojim godinama trpim previše. Da sam mlad, mogao bih nastaviti ovako. No, u 37. godini mislim da je došlo vrijeme da kažem – dosta!", izjavio je Veron.

net.hr

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
 
Juan Sebastian Veron 18. prosinca završava karijeru
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Messi: Karijeru bih mogao završiti u Argentini
» Pevec 2011. završava s dobiti od 26 milijuna kuna?
» Država ili grad na slovo kojim završava prethodno
» Jelena Isinbajeva prekinula karijeru
» Nikolina Pišek gradi karijeru u Srbiji

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Sport, automobilizam i navijači :: Sport :: Nogomet-
Forum(o)Bir: