Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Natjecanje u alkoholizmu

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Natjecanje u alkoholizmu Empty
PostajNaslov: Natjecanje u alkoholizmu   Natjecanje u alkoholizmu I_icon_minitime31.01.09 12:42

Gušt mi je povremeno popiti čašu crnog vina ili pivo uz jelo ili kad sam u dobrom društvu.
Ok je kad to činiš iz gušta i kad imaš granice. Pojava koja mi je tragikomična su likovi koje
često znam sresti u kafiću ujutro, doteturaju za šank krvavih očiju i prvo što izuste je: "Joj
kako sam se nakres'o jučer" i umjesto kave odmah zveknu žesticu ili pivkana i za pola sata
su opet pijani. Zašto neki veličaju svoje pijanstvo i misle da su face ako su konstantno pijani?
Čovjek bi rekao da je takvo ponašanje karakteristično za pubertetsku dob, ali ima i strašno
puno odraslih koji se tako ponašaju.
U kojim prigodama i količinama konzumirate alkohol i što mislite o "natjecateljima u pijanstvu"?
pijano

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Natjecanje u alkoholizmu Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u alkoholizmu   Natjecanje u alkoholizmu I_icon_minitime31.01.09 13:35

kad je nekom rodendan ili neka godisnjica,ali to je obicno samo casa vina, ne treba mi alkohol da bi se bolje osjecala, potrebno mi je samo dobro i veselo drustvo.A sto se tice "natjecanja" nimalo mi se ne dopada, ne znam kome i sta ti ljudi dokazuju.U zadnje vrijeme sam jako puno primjetila mladih a i starijih ujutro oko 9 vec piju po parkicima. Flasa kruzi od jednog do drugog.I sto mi je najtuznije sve vise je djevojcica od petnaestak godina i oni misle da su in... tužni
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Natjecanje u alkoholizmu Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u alkoholizmu   Natjecanje u alkoholizmu I_icon_minitime31.01.09 16:09

Baš malo prije gledam na tv da je u zadnjih tri mjeseca u Hrvatskoj porasla prodaja alkohola (večinom najjeftinijeg) za 30%! Valjda se ljudi bore protiv krize alkoholizmom.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Natjecanje u alkoholizmu Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u alkoholizmu   Natjecanje u alkoholizmu I_icon_minitime31.01.09 16:16

ja sam apsolutni nepotrošač alkohola lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Natjecanje u alkoholizmu Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u alkoholizmu   Natjecanje u alkoholizmu I_icon_minitime31.01.09 16:30

Teo je napisao/la:
ja sam apsolutni nepotrošač alkohola lol!

spank lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Natjecanje u alkoholizmu Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u alkoholizmu   Natjecanje u alkoholizmu I_icon_minitime31.01.09 16:32

volim popiti čašu pive prije spavanja jer me opusti....
ili čašu vina nakon dobrog ručka....
a ono da se baš dobro nalijem...pa uglavnom mora biti neka prigoda..rođendani, fešte, maškare....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Natjecanje u alkoholizmu Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u alkoholizmu   Natjecanje u alkoholizmu I_icon_minitime31.01.09 16:34

Ja i piće,ja ne pijem Smile ...
A ok,kada izađem vikendom u grad pijem...
ali znam kada mi je dosta... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Natjecanje u alkoholizmu Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u alkoholizmu   Natjecanje u alkoholizmu I_icon_minitime31.01.09 18:15

Goran je napisao/la:
Gušt mi je povremeno popiti čašu crnog vina ili pivo uz jelo ili kad sam u dobrom društvu.
Ok je kad to činiš iz gušta i kad imaš granice. Pojava koja mi je tragikomična su likovi koje
često znam sresti u kafiću ujutro, doteturaju za šank krvavih očiju i prvo što izuste je: "Joj
kako sam se nakres'o jučer" i umjesto kave odmah zveknu žesticu ili pivkana i za pola sata
su opet pijani. Zašto neki veličaju svoje pijanstvo i misle da su face ako su konstantno pijani?
Čovjek bi rekao da je takvo ponašanje karakteristično za pubertetsku dob, ali ima i strašno
puno odraslih koji se tako ponašaju.
U kojim prigodama i količinama konzumirate alkohol i što mislite o "natjecateljima u pijanstvu"?
pijano

Ovo što si opisao, po meni, je alkoholizam.
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 34
Datum registracije : 23.04.2011

Natjecanje u alkoholizmu Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u alkoholizmu   Natjecanje u alkoholizmu I_icon_minitime13.05.11 23:17

ne pijem
[Vrh] Go down
Sponsored content





Natjecanje u alkoholizmu Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje u alkoholizmu   Natjecanje u alkoholizmu I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Natjecanje u alkoholizmu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» O Alkoholizmu
» Dječje međunarodno natjecanje u slikanju

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Muški kutak-
Forum(o)Bir: