Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Hrabri dječak spasio 4-godišnjaka od utapanja

Go down 
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Hrabri dječak spasio 4-godišnjaka od utapanja Empty
PostajNaslov: Hrabri dječak spasio 4-godišnjaka od utapanja   Hrabri dječak spasio 4-godišnjaka od utapanja I_icon_minitime16.08.11 8:33

Hrabri dječak spasio 4-godišnjaka od utapanja 0632007.48

Mario Lazibat (11) skočio je u more i spasio život četverogodišnjem Antoniju Rosiću. Dramatično spašavanje dogodilo se prije deset dana kada je četverogodišnji Antonijo upao u more i počeo se utapati. Hrabri Mario skočio je za njim i odvukao ga na obalu.

"Već sam vidio kako malom dječaku voda ulazi u usta. Utapao se, okrenuo prema dnu. More je tu bilo duboko šest metara, ali ja sam skočio s rive! Uhvatio sam ga za majicu pa ga plivajući dovukao do rive", opisuje dramatično spašavanje Mario Lazibat iz Orašca kraj Dubrovnika.

Prije desetak dana Mario i njegov očuh pecali su ribe na rivi u turističkom naselju Vrtovi sunca. Ubrzo su im se pridružili mali Antonio i njegov otac. Mario je prvi ugledao malog Antonija kako korača unatraške, prema moru.

"Polako sam krenuo prema njemu, govorio mu da stane. Htio sam ga uhvatiti, ali se zaigrao i pao u more. Do njega je dotrčao i moj očuh, htio ga je dohvatiti rukom, no nije uspio. Stigao je odmah i Antonijev tata, ali obojica su jako loši plivači. Zato sam ja prvi skočio", ispričao je hrabri dječak za 24 sata.

Osim očuha, na Maria su silno ponosni njegova majka Željka Lazibat, brat Vlaho (14) i sestra Valentina (19), a tu je i 15-mjesečna sestra Ivana. Svi skromno žive žive kao podstanari. Riječi zahvalnosti uputila je majka spašenog dječaka Antonija.

Na mjestu pada četverogodišnjaka nekoć su stajale stube za izlazak kupača iz mora. No poslije turističke sezone su uklonjene pa je i spašavanje bilo otežano.
Danas.hr
19.01.2011.

-------------------------

Ovo je vijest iz 1 mjeseca i svaka mu čast za to još više respect
[Vrh] Go down
 
Hrabri dječak spasio 4-godišnjaka od utapanja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Dvogodišnju curicu stric spasio od utapanja
» Koliko ste hrabri?
» Pretukli 17-godišnjaka, pa pustili da ga pregazi auto
» Daruvarski policajac spasio oca i djecu iz rijeke
» Heroj Vedran spasio djevojku

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Dobre vijesti-
Forum(o)Bir: