Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 La Belle Verte - film zabranjen u EU

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
grrow
Početnik
Početnik



Scorpio Pig
Broj postova : 37
Godine : 52
Datum registracije : 10.05.2011

La Belle Verte - film zabranjen u EU Empty
PostajNaslov: La Belle Verte - film zabranjen u EU   La Belle Verte - film zabranjen u EU I_icon_minitime10.05.11 14:27

"La Belle Verte" film koji je bio zabranjen u svim zemljama EU. To je razlog zašto ga je teško naći, iako su u njemu glumili i poznati glumci, kao što je Vincent Lindon. Ali, uvijek je teško sakriti istinu i ta zabrana samo je još više zaintrigirala ljude za film, tako da sada imate priliku upoznati se s njihovom istinom. ........ La Belle Verte je francuski film iz 1996, u režiji Coline Serreau i izdan od strane Les Films Alain Sarde i TF1 . Scenarij i originalnu glazbu napisao je Coline Serreau. Producent Alain Sarde.. Sniman na lokacijama u Australiji i Francuskoj..... pogledaj film
http://www.balkan-express.org/videomen/dodaj-video/viewvideo/876/strani-igrani-filmovi/la-belle-verte-subtitled-legendado
La Belle Verte - film zabranjen u EU 316
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

La Belle Verte - film zabranjen u EU Empty
PostajNaslov: Re: La Belle Verte - film zabranjen u EU   La Belle Verte - film zabranjen u EU I_icon_minitime10.05.11 16:52

Pa ja uopće ne kužim zašto je zabranjen. Ja sam mislila da su palili vještice u filmu ili da je nešto o crkvi, a ono o nekim putnicima kroz vrijeme. Svašta.
[Vrh] Go down
 
La Belle Verte - film zabranjen u EU
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Film Šišanje (2010)
» U Cannesu zabranjen nudizam
» Film o ovisnicima o igricama
» Ocijeni film
» Komentiraj film...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Mediji i film :: Filmski svijet-
Forum(o)Bir: