Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Jutro u Tišini Kaptolskoj

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Olimp
Zagrijao tipkovnicu
Olimp


Libra Pig
Broj postova : 739
Godine : 64
Datum registracije : 15.12.2010

Jutro u Tišini Kaptolskoj   Empty
PostajNaslov: Jutro u Tišini Kaptolskoj    Jutro u Tišini Kaptolskoj   I_icon_minitime29.04.11 19:26



Na samom pocetku Jula mjeseca 2007. godine, zaveslam kanu iz Zagreba prema Beogradu. Za put si ostavih 10-tak dana, + - 1 dan sa predvidenim dnevnim putem od oko 70 - tak kilometara. Vrijeme prvoga dana idealno. Lijep suncani nedjeljni dan, gotovo bez oblaka na nebu. Lagano veslajuci prelazim kilometre rijecnoga toka.


Jutro u Tišini Kaptolskoj   S7000274


Podne je davno iza mene, sjenke drveca su se izdužile, hlad prekriva gotovo cijelu vodenu površinu rijeke. Pogled na sat mi kazuje da je vrijeme da polako pocnem tražiti pogodno mjesto gdje cu postaviti logor za nocivanje. Dolazim i do skele kod mjesta Tišina Kaptolska.


Jutro u Tišini Kaptolskoj   S7000275


Poznajem ovaj dio rijeke jer sam vec preveslao taj dio puta i znam da kod skele postoji lijepo mjesto za postavljanje šatora, a isto tako i za sigurno vezivanje kanua.

Nisam se predomišljao. Prodoh skelu, pristadoh uz obalu, upoznah skelara sa kojime popih po koju cašicu vina koje sam imao, postavih šator, vecerah i jedno vrijeme sjedeci uz vodu osluškivao sam prackanje riba u vodi i tihu pjesmu laganih virova koji su se povremeno stvarali u vodi. Kreket žaba iz okoline bio je gotovo zaglušujuci. Kada me komarci "pronadoše" uputih se spavati.

A ujutro ...


Jutro u Tišini Kaptolskoj   S70002791


..... jutro me "pocastilo" prekrasnim izlaskom sunca, mirom vodene površine rijeke, osjecajem kako se život oko mene budi. Probudio sam se svjež i odmoran, bez traga jucerašnjega umora.


Jutro u Tišini Kaptolskoj   S70002801


Nakon dorucka koji si napravih, spakovah svoje stvari i uplovih u jutarnju maglicu koja se podizala tik iznad vodene površine dajuci poseban car ranojutarnjoj plovidbi rijekom.


Jutro u Tišini Kaptolskoj   S70002811

chirio chirio chirio
[Vrh] Go down
http://www.panoramio.com/user/2299965?comment_page=1&photo_p
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Jutro u Tišini Kaptolskoj   Empty
PostajNaslov: Re: Jutro u Tišini Kaptolskoj    Jutro u Tišini Kaptolskoj   I_icon_minitime01.06.11 22:43

kako su lepi pejzazi sta bi dao da mogu da idem
[Vrh] Go down
 
Jutro u Tišini Kaptolskoj
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Šabačko jutro
» Jedno dravsko jutro
» Dunavsko jutro kod Čerevića
» Pjesma za dobro jutro , dobar dan ..
» Dobro jutro, dobar dan, dobro vece

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Planet Zemlja :: Turizam i putovanja :: Olimpove priče-
Forum(o)Bir: