Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Želiš li mi biti jamac za kredit?

Go down 
+3
Lux
Blizanka
Goran
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Želiš li mi biti jamac za kredit? Empty
PostajNaslov: Želiš li mi biti jamac za kredit?   Želiš li mi biti jamac za kredit? I_icon_minitime24.01.09 19:42

Da li ste ikada bili nekome jamac za kredit i kome bi se usudili biti jamac, kakva su vaša iskustva vezana uz to?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Želiš li mi biti jamac za kredit? Empty
PostajNaslov: Re: Želiš li mi biti jamac za kredit?   Želiš li mi biti jamac za kredit? I_icon_minitime24.01.09 19:47

Nisam bila nikad jer nisam ni zarađivala donedavno. Bila bi samo nekome u koga imam potpuno povjerenje i za koga znam da je sposoban otplaćivati svoj kredit.
Znam slučajeve kada su se ljudi gadno opekli. Bili jamci nekim osobama koje su uzimale po 6-7 kredita ... ma raspašoj totalni. Treba bit ekstra oprezan u tome.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Želiš li mi biti jamac za kredit? Empty
PostajNaslov: Re: Želiš li mi biti jamac za kredit?   Želiš li mi biti jamac za kredit? I_icon_minitime24.01.09 21:09

Nisam bila nikad, niti mislim ikom biti. Ovde kod nas su to pravo iskoristavali i to svoje dobre prijatelje dovodili malte ne do prosjackog stapa.Ali sto je najtuznije ti ljudi se prave ko da nista nije bilo, da ih ubijes, pa ni kriv ni duzan :k&k:
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Želiš li mi biti jamac za kredit? Empty
PostajNaslov: Re: Želiš li mi biti jamac za kredit?   Želiš li mi biti jamac za kredit? I_icon_minitime24.01.09 22:25

Jesam bratu,on me valjda neće zaj****... lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Želiš li mi biti jamac za kredit? Empty
PostajNaslov: Re: Želiš li mi biti jamac za kredit?   Želiš li mi biti jamac za kredit? I_icon_minitime24.01.09 22:34

nisam nikad bio jamac, ali bit ću ako će netko jamčit za mene lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Želiš li mi biti jamac za kredit? Empty
PostajNaslov: Re: Želiš li mi biti jamac za kredit?   Želiš li mi biti jamac za kredit? I_icon_minitime24.01.09 22:34

Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Želiš li mi biti jamac za kredit? Empty
PostajNaslov: Re: Želiš li mi biti jamac za kredit?   Želiš li mi biti jamac za kredit? I_icon_minitime24.01.09 23:16

blizanac je napisao/la:
Nisam bila nikad, niti mislim ikom biti. Ovde kod nas su to pravo iskoristavali i to svoje dobre prijatelje dovodili malte ne do prosjackog stapa.Ali sto je najtuznije ti ljudi se prave ko da nista nije bilo, da ih ubijes, pa ni kriv ni duzan :k&k:
I u Hrvatskoj su takve situacije još uvijek masovne, ljudi bez morala čine sve za materijalnu korist,
bez grižnje savjesti uništavaju drugima živote. No

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Želiš li mi biti jamac za kredit? Empty
PostajNaslov: Re: Želiš li mi biti jamac za kredit?   Želiš li mi biti jamac za kredit? I_icon_minitime24.01.09 23:19

Goran je napisao/la:
blizanac je napisao/la:
Nisam bila nikad, niti mislim ikom biti. Ovde kod nas su to pravo iskoristavali i to svoje dobre prijatelje dovodili malte ne do prosjackog stapa.Ali sto je najtuznije ti ljudi se prave ko da nista nije bilo, da ih ubijes, pa ni kriv ni duzan :k&k:
I u Hrvatskoj su takve situacije još uvijek masovne, ljudi bez morala čine sve za materijalnu korist,
bez grižnje savjesti uništavaju drugima živote. No
Kad država niša ne poduzima da to spriječi pa više nitko nikom ne vejruje
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Želiš li mi biti jamac za kredit? Empty
PostajNaslov: Re: Želiš li mi biti jamac za kredit?   Želiš li mi biti jamac za kredit? I_icon_minitime21.03.09 9:47

da..nema problema..
tako do 20 000 Kn..bez problema

preko toga..dajes mi hipoteku na svoju nekretninu koju posjedujes..
(stan,kuca,zemljiste,dionice i dr.)
:;):
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Želiš li mi biti jamac za kredit? Empty
PostajNaslov: Re: Želiš li mi biti jamac za kredit?   Želiš li mi biti jamac za kredit? I_icon_minitime21.03.09 10:52

Ja se u taj rizik ne bi upustio, ni da me rođena sestra pita za to. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Želiš li mi biti jamac za kredit? Empty
PostajNaslov: Re: Želiš li mi biti jamac za kredit?   Želiš li mi biti jamac za kredit? I_icon_minitime21.03.09 11:03

naravno da je to danas rizik Gorane...
ali je pomalo i zalosno..
pomognes a mozes stradati...
stoga nista ne prepustam slucaju...
ljudima se oduzimaju kuce i stanovi kao jamcu...
jednostavno im je egzistencija pogazena...
a zasto..jer je pomogao..
a sad to ispasta...
stvarno zalosno..
ali ponajvise krivim same institucije...
jer ne rade adekvatno svoj posao...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Želiš li mi biti jamac za kredit? Empty
PostajNaslov: Re: Želiš li mi biti jamac za kredit?   Želiš li mi biti jamac za kredit? I_icon_minitime21.03.09 11:04

gorane e da me ti pitas odmah bi ti potpisala bez razmisljanja...nasla bih dobar potpis... Laughing Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Želiš li mi biti jamac za kredit? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Želiš li mi biti jamac za kredit? Empty
PostajNaslov: Re: Želiš li mi biti jamac za kredit?   Želiš li mi biti jamac za kredit? I_icon_minitime21.03.09 11:13

Ha ha, i ja bi tebi blizanko! cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Želiš li mi biti jamac za kredit? Empty
PostajNaslov: Re: Želiš li mi biti jamac za kredit?   Želiš li mi biti jamac za kredit? I_icon_minitime21.03.09 13:27

Nisam bila al recimo mojoj jednoj frendici bez dvouma bi bila sigurno..... hug2
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Želiš li mi biti jamac za kredit? Empty
PostajNaslov: Re: Želiš li mi biti jamac za kredit?   Želiš li mi biti jamac za kredit? I_icon_minitime21.03.09 14:03

Nisam bila, premda bih nekim ljudima bez problema potpisala ali im nije potrebno. S malim kreditima nije problem, no oni veći znaju biti nezgodni, a najgore je to da ako i potpišeš nekome kome vjeruješ i čiju situaciju dobro znaš, ti si zapravo ograničen u podizanju vlastitog kredita ukoliko se za njim pokaže potreba. Osim toga, ako je čovjek u braku ili vezi, partner može biti ograničavajući faktor ako imate zajedničke financije a vi želite nekome jamčiti. U tom slučaju je i odgovornost veća.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Želiš li mi biti jamac za kredit? Empty
PostajNaslov: Re: Želiš li mi biti jamac za kredit?   Želiš li mi biti jamac za kredit? I_icon_minitime21.03.09 14:14

Jednom dok sam još radila moja je mama obečala mom ujaku da ću ja njemu bez problema to odraditi. I tako mene ujak nazove da će on ići u banku i kod bilježnika pa bi oni došli po mene, a ja pojma nemam o čemu on to priča.
Joj kako sam se naljutila na moju mamu , a ona sva u čudu pa što se toliko ljutim i što mi je to neki problem.
Popi...la sam. A zapravo i da su osobno pitali nebi im bila jamac, da je nekom trebalo za školu djeci ili da nemaju za kruh, nema problema, ali oni su si htjeli kupiti stiropor i srediti kuću, e pa nečete na moj račun.
Da stvar bude još gora, ja moj muž smo si tad spremali male svatove i nitko nas nije pitao dali treba šta pogurati, nego da im još jamčim.
Ma i bolje da sam otišla od svih tako daleko,pa me manje gnjave, ali svejedno taj šugavi telefon uzmu pa me stignu izbedurati preko njega. loše
[Vrh] Go down
Zlatko
Totalno relaxiran
Zlatko


Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 2586
Godine : 43
Lokacija : Sesvete
Datum registracije : 15.10.2008

Želiš li mi biti jamac za kredit? Empty
PostajNaslov: Re: Želiš li mi biti jamac za kredit?   Želiš li mi biti jamac za kredit? I_icon_minitime21.03.09 14:19

nikad Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Želiš li mi biti jamac za kredit? Empty
PostajNaslov: Re: Želiš li mi biti jamac za kredit?   Želiš li mi biti jamac za kredit? I_icon_minitime28.06.10 22:28



Danas je suviše nezgodno vreme da bi bio jamac (žirant), naročito za neki veći kredit...

Bio sam par puta ali to je bilo proverenim osobama i u malo stabilnije vreme...


A čuo za veoma loša iskustva jamaca...proveli se kao 'bosi po trnju'...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Želiš li mi biti jamac za kredit? Empty
PostajNaslov: Re: Želiš li mi biti jamac za kredit?   Želiš li mi biti jamac za kredit? I_icon_minitime28.06.10 22:32

Ne bih..

Ovde se zadnjih godina praktikuje drugaciji nacin garancije..osoba koja uzima kredit mora upacivati zivotno osiguranje kao garanciju tako da svakog momenta u slucaju da se nesto dogodi ili ne placa rate u svakom momentu banka moze prekinuti osiguranje .
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Želiš li mi biti jamac za kredit? Empty
PostajNaslov: Re: Želiš li mi biti jamac za kredit?   Želiš li mi biti jamac za kredit? I_icon_minitime28.06.10 22:51

Bih...par ljudi za koje sam sigurna.Posudim i u dan mi vrate..uopće ne razmišljam.
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Želiš li mi biti jamac za kredit? Empty
PostajNaslov: Re: Želiš li mi biti jamac za kredit?   Želiš li mi biti jamac za kredit? I_icon_minitime28.06.10 23:08

Ne,nikome.Jer nikad ne znas sta se iza brda valja.Ko bi gore sad je dole,i tako..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Želiš li mi biti jamac za kredit? Empty
PostajNaslov: Re: Želiš li mi biti jamac za kredit?   Želiš li mi biti jamac za kredit? I_icon_minitime28.06.10 23:13

Dita von Teese je napisao/la:
Ne,nikome.Jer nikad ne znas sta se iza brda valja.Ko bi gore sad je dole,i tako..

Pitanje da li bi te tko zvao?!Eto ja bih tebi bio,pa nek sve ode u... Želiš li mi biti jamac za kredit? 765814
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Želiš li mi biti jamac za kredit? Empty
PostajNaslov: Re: Želiš li mi biti jamac za kredit?   Želiš li mi biti jamac za kredit? I_icon_minitime28.06.10 23:14

Posteno od tebe Sumrak.. Želiš li mi biti jamac za kredit? 969280
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Želiš li mi biti jamac za kredit? Empty
PostajNaslov: Re: Želiš li mi biti jamac za kredit?   Želiš li mi biti jamac za kredit? I_icon_minitime28.06.10 23:17

Dita von Teese je napisao/la:
Posteno od tebe Sumrak.. Želiš li mi biti jamac za kredit? 969280

Ja uvijek igram na posteno,samo kao nagrdau dobijem duplo golo. Želiš li mi biti jamac za kredit? 765814
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Želiš li mi biti jamac za kredit? Empty
PostajNaslov: Re: Želiš li mi biti jamac za kredit?   Želiš li mi biti jamac za kredit? I_icon_minitime28.06.10 23:21

Pametnije je ne biti jamac.Uvijek je rizik da nešto može ići na krivo.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Želiš li mi biti jamac za kredit? Empty
PostajNaslov: Re: Želiš li mi biti jamac za kredit?   Želiš li mi biti jamac za kredit? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Želiš li mi biti jamac za kredit?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» [b]Nebankarski kredit za preduzeca i fizicka lica
» Ne prdi ženi u lice ako želiš seks!
» “Ako nešto dovoljno jako želiš, cijeli Svemir se uroti da ti pomogne” – Coelhovih 25 uputa za sreću
» Biti tata
» Da li je prednost biti plav(a)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Gospodarstvo-
Forum(o)Bir: