Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Slike i opis naših kućnih ljubimaca

Go down 
+46
mila01
na7alia
April_fool
anthony
kala
Gracija...
mobile
Ketica
Christine von Cahill
Bobby
cinnamon duckie
Wall-e
cassia
Nedja
bodomiere
svilena
Firefly
Dragance
mihaela
scorpio57
teaa
Rokerka
dear_green_gem
zeljko
Wind
nitapita
legija
sime
Markop
NeoSky
goc
bittersweet
mea
Niky
Ary
slave_six
ajmeivana
Kikica
Lux
Blizanka
Goran
Zlatko
ycyc
boomba
Lajka
Dreamy_angel
50 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Empty
PostajNaslov: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 I_icon_minitime16.10.08 14:55

First topic message reminder :

Ovdje stavite sliku svog dlakavog, ljuskavog, pernatog... prijatelja... i možete ga i pokojom lijepom riječju opisati.. cerekalo cerekalo cerekalo

(ps. ja bi rado, ali nemam k. ljubimca..., kad uzmem...slikicu odmah pastam! :bounce: )

:albino: 🐘 :rendeer: 🐷 🐱 🐒
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 I_icon_minitime20.10.10 21:13

On se samo ljuti kad se borimo oko misa ..i kad mu ne dam blizu kad jedem Laughing Laughing onda je ljut ...a kad treba u kavez onda rasiri krila i neda se ugurati ..i dere se kao da ce mu neko pomoci Laughing najbolji je kad zamislja da je cuko pa legne i moras ga cesati Laughing Laughing

Kiki preslatka je ali na nekog me podsjeca .. Laughing Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 I_icon_minitime20.10.10 21:15

Ma na koga..kako Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 367567 ...ha evo napokon primjena za ovog smajla Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 73820
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 I_icon_minitime20.10.10 21:24

Kiki, maca ti je nekako okrugla, jesi li sigurna da ti to ne hraniš previše? Laughing Laughing Laughing

Bliz, mogu ga točno zamisliti kako se ljuti... preslatki su...



Nego... jesm li ja vama pokazala da mačak i tigrica mogu biti super prijatelji? Mislim da nisam... a ako jesam, gledajte još jedanput Laughing Laughing Laughing
Vrijeme radnje - sredina osamdesetih... slikano iz starog albuma, zato su slike loše...

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 1985a

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 1985b

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 1985c
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 I_icon_minitime20.10.10 21:26

A bemti vidi ih...moja bi se sakrila da ju ptica ne nađe...malo je asocijalna Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 12363 nije delebela ...malo se napuhala od zimske dlake Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 I_icon_minitime20.10.10 21:38

Kikica je napisao/la:
nije delebela ...malo se napuhala od zimske dlake Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 12363

hahaha, a zato joj se ne vide prednje nogice... Laughing Laughing

Ma šalim se, predivna je maca Kikice... Sad joj nabavi još neku tamnu papigicu pa nek ju ganja po kući bravo
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 I_icon_minitime21.10.10 13:06

Ne dovoljno su glupiji tj Gupiji (ribe) Laughing one tihe i ne ometaju "gazdaricu" macu Laughing [img]Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Pa090967[/img]

Neki dan sam ih bila u veliki akvarij prebacila..i one su bile šokirane tri dana su sve bila u jendom čošku nisu se micale ..nisu plivale niti jele i ja ništa vratim ih u teglu njihovu nazad..ja mslim da su mogle pričati rekle bi mi Hvala. Koje veselje kako su one počele plivati, ganjati se, grickati..skakutale po kamenju.. Laughing lude ribe looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 I_icon_minitime22.10.10 12:06

jadne ribe, moraju živjeti u tegli looool
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 I_icon_minitime22.10.10 12:11

Ma nisu jadne ..glupe su Laughing Ali vjeruj mi da su sretne..da vidiš kako se jure u krug Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 I_icon_minitime22.10.10 12:12

pa da, to ti je ono: kako je lijepo biti glup :kavica:

briga njih looool
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 I_icon_minitime22.10.10 12:14

Pa da e baš to..ali to je i istina.. Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 I_icon_minitime22.10.10 23:20

Kikica je napisao/la:
Ne dovoljno su glupiji tj Gupiji (ribe) Laughing one tihe i ne ometaju "gazdaricu" macu Laughing
Neki dan sam ih bila u veliki akvarij prebacila..i one su bile šokirane tri dana su sve bila u jendom čošku nisu se micale ..nisu plivale niti jele i ja ništa vratim ih u teglu njihovu nazad..ja mslim da su mogle pričati rekle bi mi Hvala. Koje veselje kako su one počele plivati, ganjati se, grickati..skakutale po kamenju.. Laughing lude ribe looool

Znam šta su gupiji... uzgajala sam ih...
Počela sam od staklene kugle i zlatne ribice, pa 10 l akvarij, a onda sam nabavila 120 l akvarij.... pa mi je bio mali ....nabavila 250 l... unutra krcato biljem, švertovima, gupijima, a našla se unutra i moli, borac itd itd...
uglavnom, gupiji su se počeli kototi, pa sam ima kupila kotilicu... Onda su porasli pa sam ih premjestila u onaj stari 10 l akvarij... Kad su porasli već su u kotilici bili novi mladunci... Pa sam nabavila 30 l akvarij da ove malo veće premjestim... tako mic po mic došla sam do desetak malih akvarija u kojima je bilo živorotki svih veličina i boja... Počela sam ih prodavati... U ono vrijeme jedan gupi na veliko se prodavao po 1 DM... Pudlica bez rodovnika vrijedila je 100 DM... Vlasnik jednog zoo dućana imao je štence crne pudlice... i trebao je gupije... Tako sam mijenjala 100 ribica za psa...
Bilo je to prije 16 godina... Tako sam dobila moju jube... Sad sam opet tužna... Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 D045
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 I_icon_minitime23.10.10 14:21

A joj Gric..pa čitav biznis si imala.
Baš mi je žao zbog vaše ljubimice hug2 A nama se okotila prva glupijka Laughing ja čera smo ostale zabezeknute mi mislili one su od klope debele... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 I_icon_minitime24.10.10 20:15

Kikica je napisao/la:
A joj Gric..pa čitav biznis si imala.
Baš mi je žao zbog vaše ljubimice hug2 A nama se okotila prva glupijka Laughing ja čera smo ostale zabezeknute mi mislili one su od klope debele... Laughing

Čuvaj samo bebice da ih veliki gupiji ne poklopaju... naročito mužjaci, oni čak znaju plivat iza mame i hranit se na licu mjesta...

Stavi malcima list salate na površinu da pliva, na par mjesta ga zatrgni rukom da se može pobjeć... začas se budu okupili u lokvicama koje će se napraviti u tom listu salate bravo Čestitam sretnoj novoj obitelji Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 N015
[Vrh] Go down
Bobby
Totalno relaxiran



Female
Gemini Monkey
Broj postova : 2068
Godine : 68
Datum registracije : 06.11.2010

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Empty
PostajNaslov: Maxi <3   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 I_icon_minitime19.11.10 20:26

Evo ovdje ću predstaviti svog psa (nisam znala gdje da
otvorim ovu temu, nadam se da se Goran neće ljutiti cerekalo )

Dakle, ukratko ću... Nemogu puno pisati, njegova životna priča me
tjera na plakanje tužni

Maxi je mješanac pekinezera. Star je 7 godina i punih 7 godina je samnom. Smile
Iako je on već ''u godinama'' ništa ga nemože spriječiti da se igra, mazi i
bude sretan (maše repom). Nije toliko agresivan kao ostali pekinezeri...
Maxi se igra s ljudima, velika je maza Smile ali ipak ima nešto i agresivnog u njemu...
Ne voli poštare, veterinare i nepoznate osobe.
Naime, Maxi, kada je imao samo 2 godine (prije 5 godina) je imao veliku nesreću...
Bila je nova godina i moj tetak je sasvim slučajno bacio petardu neznajući
da Maxi može doći do nje, i naravno Maxi ju je uhvatio ustima. nekoliko sekundi
nakon toga petarda je pukla u njegovim ustima, a Maxi je odšepao
do svog boxa sav krvav.
Pronašao ga je tata (prateći krv), a meni naravno nisu ništa rekli, samo
da ga nemogu vidjeti jer ima upalu pluća (a ja kao ja, bila mala pa povjerovala).
Vodili su ga veterinaru i veterinar je rekao da će ga uspuvati, no mama se prva
pobunila jer je znala koliko ga volim i u koliku bih depresiju pala da su ga
uspavali. I Maxi je taj tjedan imao 4 operacije, koje su mu popravile čeljust,
a Maxi ni dan danas nije potpuno zdrav.
Posljedice su loše... Nemože gristi (samo meku hanu ili hranu na flašicu/bočicu)
i užasno cvili kad grmi ili kada netko puca petarde.

Ovo je bilo ukratko, još bih vam pisala, ali suze neprestano cure (kao
što sam znala) i nemogu više... tužni


Evo slike I love you
(jedna uređena)
Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Dsc01009w

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Dsc01754z

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Dsc01749z

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Dsc01752df



[Vrh] Go down
Christine von Cahill
Totalno relaxiran



Female
Virgo Rooster
Broj postova : 2272
Godine : 78
Datum registracije : 30.10.2010

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 I_icon_minitime19.11.10 21:29

Joj,da znaš da bi te sad nečim gađala!!Kako se zove ovaj forum???Moj kućni ljubimac!!Laughing cerekalo

Preeeeeeeeeeeeeeeeeeeesladaaaaaaak!!Naravno!!!

cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo cerekalo
[Vrh] Go down
Bobby
Totalno relaxiran



Female
Gemini Monkey
Broj postova : 2068
Godine : 68
Datum registracije : 06.11.2010

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 I_icon_minitime19.11.10 21:30

Hvala srećo cerekalo I love you
Ma znam, ali svejedno, vidim da nitko nije predstavio
svog ljubimca pa... Laughing
[Vrh] Go down
Christine von Cahill
Totalno relaxiran



Female
Virgo Rooster
Broj postova : 2272
Godine : 78
Datum registracije : 30.10.2010

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 I_icon_minitime19.11.10 21:32

Ajde,nema plakanja-što te ne ubije-to te ojača! cerekalo
[Vrh] Go down
Bobby
Totalno relaxiran



Female
Gemini Monkey
Broj postova : 2068
Godine : 68
Datum registracije : 06.11.2010

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 I_icon_minitime19.11.10 21:36

Ma joj e, sad sam smirena, plakala sam do prije
15-ak minuta... Bubica moja tužni
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 I_icon_minitime27.11.10 20:36

Ovaj vikend imam prekrasnog maznog gosta na čuvanju...


Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 28soj7r

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 260z9k8

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 344p4eo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 I_icon_minitime27.11.10 21:02

ma vid ga je sladak.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 I_icon_minitime27.11.10 21:04

Taman sam tio htjela na pp poslat link da ga vidiš Tija... igramo se cijeliiiiiiiiii dan ljubav
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 I_icon_minitime27.11.10 21:23

kako je dobar ..bas je sladak ... bravo ..mislim da trebas nabaviti opet jednog za sebe ... ;)

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Christine von Cahill
Totalno relaxiran



Female
Virgo Rooster
Broj postova : 2272
Godine : 78
Datum registracije : 30.10.2010

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 I_icon_minitime27.11.10 21:31

a baš je medeni...
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 I_icon_minitime27.11.10 23:19

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Slika11

Meda moj... ljubav
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 I_icon_minitime02.12.10 21:39

evo još jedna slika mog mazonje
Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 6yli85
[Vrh] Go down
Sponsored content





Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 16 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Slike i opis naših kućnih ljubimaca
[Vrh] 
Stranica 16 / 19.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next
 Similar topics
-
» Najotkačenije frizure kućnih ljubimaca
» Fotografiranje kućnih ljubimaca
» Učimo od kućnih ljubimaca
» Male nezgode kućnih ljubimaca
» Fotografije djece i kučnih ljubimaca

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Kućni ljubimci :: Svaštara-
Forum(o)Bir: