Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Slike i opis naših kućnih ljubimaca

Go down 
+46
mila01
na7alia
April_fool
anthony
kala
Gracija...
mobile
Ketica
Christine von Cahill
Bobby
cinnamon duckie
Wall-e
cassia
Nedja
bodomiere
svilena
Firefly
Dragance
mihaela
scorpio57
teaa
Rokerka
dear_green_gem
zeljko
Wind
nitapita
legija
sime
Markop
NeoSky
goc
bittersweet
mea
Niky
Ary
slave_six
ajmeivana
Kikica
Lux
Blizanka
Goran
Zlatko
ycyc
boomba
Lajka
Dreamy_angel
50 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Empty
PostajNaslov: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 I_icon_minitime16.10.08 14:55

First topic message reminder :

Ovdje stavite sliku svog dlakavog, ljuskavog, pernatog... prijatelja... i možete ga i pokojom lijepom riječju opisati.. cerekalo cerekalo cerekalo

(ps. ja bi rado, ali nemam k. ljubimca..., kad uzmem...slikicu odmah pastam! :bounce: )

:albino: 🐘 :rendeer: 🐷 🐱 🐒
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 I_icon_minitime16.05.10 16:17

Pokotovo kad je ovako majušan i presladak... Ponekad se pitam zašto mačići uvijek ne ostanu tako majušni , zaigrani i preslatki...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 I_icon_minitime16.05.10 16:20

Da,jao i ja se pitam imam ih 6 malih al izabrali smo toga da ostavimo sebi jer obožavam ga,a drugi ja kažem ma da ostanu tako mali sve bi ih zadržala veseli
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 I_icon_minitime16.05.10 16:23

Ajoj, a tek kad ih ima nekoliko... pa kad skaču i prevrću se jedan drugom preko glave... 6 kažeš... pa kako izlaziš sa 6 njih na kraj?

Znaš li da kod mačaka boja dlake određuje karakter? Ili obrnuto, nisam baš sigurna, možda karakter određuje boju dlake .... Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 33242
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 I_icon_minitime16.05.10 16:27

Nisam znala to za boju dlake,znam samo ovaj mali je poseban,ide stalno za mnom jednu noć je i spavao samnom ma nevjerovatan je..a s njim 6 jaoo srećom djeca dosta oko njih i hrane ih i sve,ja samo mog malog Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 I_icon_minitime16.05.10 16:39

Proguglaj malo, meni osobno su najmiliji sivi tigrasti mačići, oni imaju svoju osobnost, umiljati su a nisu zločesti...

Inače žuti mačići poput tvojeg su full dobri, toliko da su ponekad i dosadni svojim umiljavanjem, crni i smeđi (jednobojni) su izrazito zločesti i grebu bez upozorenja, sivi su pitomi ali nepredvidljivi, za bijele se više ne sjećam šta su rekli... Šareni mačići su takvi i karakterom, što više određene boje prevladava, to više imaju takve naravi...

A ti i Švrćo ste se očito našli, znaš kao ona pjesma "ima neka tajna veza" Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 816407
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 I_icon_minitime16.05.10 16:42

Hvala za ovo,još ču malo pročitati na netu i da jesmo se našli :;):
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 I_icon_minitime17.05.10 10:40

moj novi ljubimac ....ne voli kavez nikako ...cak ni preko noci nije u njemu Laughing Laughing

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Picture275custom

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
scorpio57
Totalno relaxiran
scorpio57


Scorpio Rooster
Broj postova : 2012
Godine : 66
Lokacija : sb
Datum registracije : 18.05.2010

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 I_icon_minitime28.05.10 14:51

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 June2anti


Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 20060729_zeba
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16291
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 I_icon_minitime31.05.10 22:46

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Dsc00648ug

Uploaded with ImageShack.us

Beagle Aba
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 I_icon_minitime10.06.10 15:16

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Image182

Kuki,mjesanac mopsa....(srecom ne lici puno na mopsa) Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 12363
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 I_icon_minitime10.06.10 15:20

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Dsc09621edited

Kuki i macak Potrcko (ime mu stoji jer se voli umiljavati i trckarati za bilo kim)
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 I_icon_minitime10.06.10 15:24

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Dsc06506v

Potrcko kada je bio malo mace.......nasla sam ga napustenog,bio je saka jada Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Kopfschuettel .....kako me samo ljuti kako neki ljudi mogu biti bezosjecajni Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 237776
Srecom nabasao je na mene i sada je Potrcko jedan veliki umiljati macak Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 31382
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 I_icon_minitime10.06.10 15:47

B. ptica je MRAK... Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 12363 pravi je frajer Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 969280
Ary koji sladak kuco..medeni je baš Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 982261
Wind jesi ti draga duša..vidi ga kako je divan mačkić mali..a kuco je baš hepi kuco. Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 748534
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 I_icon_minitime14.06.10 1:25

Tornado je napisao/la:
Moj Žuća...

Slikano pre 20 minuta...


Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Slika009e

Bas je Žuća porasao...jel jos krije charape? tease
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 I_icon_minitime15.06.10 1:50

Macor mog tate

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Mv0z14

Njegov rep Laughing

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Bdt6q0
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 I_icon_minitime17.06.10 15:26

Kakav rep ima mačor Miha Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 462401 ..baš je odličan ..super Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 477390 Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 982261
[Vrh] Go down
Dragance
Totalno relaxiran
Dragance


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 1556
Godine : 38
Datum registracije : 04.06.2010

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 I_icon_minitime17.06.10 15:29

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Mazaf

moja mala 56-ica Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 I_icon_minitime17.06.10 15:30

Jaooo Korni.. Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 462401 vidi ga kako je mali. Jel cura ili dečko Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 765814
[Vrh] Go down
Dragance
Totalno relaxiran
Dragance


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 1556
Godine : 38
Datum registracije : 04.06.2010

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 I_icon_minitime17.06.10 15:33

Cura,i vise nije tako mala...to je slikano prije a sad bi mogla pojesti pola frizidera,hehehe
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 I_icon_minitime17.06.10 20:33

A što jede ..koliko je velika..jel narasla što god Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 765814
[Vrh] Go down
Dragance
Totalno relaxiran
Dragance


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 1556
Godine : 38
Datum registracije : 04.06.2010

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 I_icon_minitime17.06.10 20:55

Kada sam je dobila (prije 4 god)bila je jako mala,jos manja nego na slici.Sada je velika kao moja cijela saka Smile .Sta jede?Pa jede svoju hranu za kornjace,to su neki suseni racici,crvici,nemam pojma sta je to vec...ali isto tako obozava mljeveno meso,piletinu,ribu,sve vrste salama,narandje,breskve,paradajz...ma jede sve,prava je prozdrljivica,i da joj dam 30 puta na dan da jede,sve bi smazala...
[Vrh] Go down
Firefly
Totalno relaxiran
Firefly


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 1149
Godine : 34
Lokacija : Među oblacima
Datum registracije : 06.07.2010

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 I_icon_minitime07.07.10 0:45

Neće te vjerovati ali ja pod krovom imam miša, mačku i psa Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 765814

Moj nefotogenični miš Nox. Skočimiš koji ne skače samo ronda točno 3 ujutro.

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Slika066k

Ovo je najnoviji član Maca, Micek i po sestri Gad -.-' još nije dobila stalno ime

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 P6092978

I ovo je najstariji član obitelji labradorica Halle Berry, ima 3 godine. Uzeli smo je kao šene za socializaciju psa vodiča slijepih.
ali je imala problema s kukovima pa su je na kraju zauvijek ostavili kod nas Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 969280 to je moja maza

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 P6113018
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 I_icon_minitime07.07.10 9:06

Jaooooooooooo Geaa.kako su lijepe životinjice. Ja imam dvije mace neće nitko crnu mačkicu..jao mene kad se obje okote Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 12363
Maca je prelijepa..biti mala čupavica..miš ima ja kojeg negdje po tavanu..samo se moji ne daju uloviti..a labradorica ..kako mi je divna. Ja bi tako rado psa da imamo ali muž se ne slaže s tom idejom kaže da životinji kao čuki treba več prostor od našeg..i da za to moramo i ogradu prvo popraviti jer pas ne smije biti vezan nikako. Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 477390
A nedaleko od nas umro čovjek a ostavio crvenu retrivericu i sada nitko ne zna što će s psom ja si sve kontam da obradim muža pošto je Dona tako se zove čuko predivan čukica i jao voli i mene i moju žabu Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 765814
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 I_icon_minitime07.07.10 9:41

Predivni su ti ljubimci Gea, nadam se da neće ostati sestrino ime za mačkicu. cerekalo: Ja isto imam crnog labradora. Kiki uzmi Donu i ne pitaj muža ništa, dođem ti ja pomoči popraviti ogradu. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 I_icon_minitime08.07.10 20:14


Moj Žuća Supermen.. cerekalo:


Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 84209474
[Vrh] Go down
Sponsored content





Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Slike i opis naših kućnih ljubimaca   Slike i opis naših kućnih ljubimaca - Page 12 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Slike i opis naših kućnih ljubimaca
[Vrh] 
Stranica 12 / 19.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Najotkačenije frizure kućnih ljubimaca
» Fotografiranje kućnih ljubimaca
» Učimo od kućnih ljubimaca
» Male nezgode kućnih ljubimaca
» Fotografije djece i kučnih ljubimaca

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Kućni ljubimci :: Svaštara-
Forum(o)Bir: