Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Nova optužnica iz Srbije dr. Vesna Bosanac ispitana na policiji

Go down 
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Nova optužnica iz Srbije dr. Vesna Bosanac ispitana na policiji Empty
PostajNaslov: Nova optužnica iz Srbije dr. Vesna Bosanac ispitana na policiji   Nova optužnica iz Srbije dr. Vesna Bosanac ispitana na policiji I_icon_minitime06.03.11 9:57

Dr. Vesna Bosanac, ratna ravnateljica vukovarske bolnice, u proteklih je mjesec dana ispitana u policiji, potvrdio je za Dnevnik.hr Krunoslav Borovec
Kako se neslužbeno saznaje dr. Bosanac je ispitana na temelju optužnice koja je protiv nje podignuta u Srbiji.
Glasnogovornik ministra unutarnjih poslova Borovec nije htio govoriti o drugim detaljima te nas je uputio na Državno odvjetništvo. U DORH-u pak nisu htjeli ništa više komentirati objasnivši da je sve tajno u ovoj fazi postupka te da ne mogu reći ništa više osim ovoga što nam je već rečeno iz MUP-a.

Dr. Vesna Bosanac nam je potvrdila postojanje optužnice ali na nju ne želi trošiti previše riječi.
'Ja sam znala za to još dok sam svjedočila u Haagu, te uz mene terete i pokojnog dr. Đuru Njavru', rekla nam je dr. Bosanac.
Kaže da ne želi davati nikakve komentare i davati na važnosti toj srpskoj optužnici jer je terete za loše postupanje prema srpskim ranjenicima.
Ne želi dizati buku oko ovoga jer su tada 'oni' sretniji
'A to što su Srbi onemogućili dotok struje, vode i lijekove, to kao nikome ništa?', pita se dr. Bosanac.
'Na godišnjem sam odmoru i uživam sa svojim unukom. Svi me zovu, a ja im poručujem da se ne uzrujavaju jer što više dižemo buku i o tome govorimo 'oni' su sretniji', poručila je dr. Vesna Bosanac.
Srbijansko tužiteljstvo tako nastavlja praksu nastavka procesa koje je počelo Vojno tužiteljstvo tijekom devedesetih godina, a koji su uglavnom potaknuti priznanjima iznuđenim batinanjima ili izmišljanjem podataka.
Tihomir Purda, koji je sada već na slobodi, tako je završio u pritvoru u Sarajevu temeljem srspske tjeralice. Već nakon uhićenja Purde su se pojavile informacije i da je dr. Vesna Bosanac na spisku srpskog tužiteljstva, ali se tada to odlučno demantiralo.
Izvor:Dnevnik.hr

-------------------------------------

Užas. Zato se sastao Tadić s Josipovičem i malo otvorio prijateljske odnose da bi mogli lakše podizati optužnice protiv naši ljudi.
Sram ih bilo fuj gdje im je srce i čovječnost bljuv
[Vrh] Go down
 
Nova optužnica iz Srbije dr. Vesna Bosanac ispitana na policiji
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Umrla je Vesna Parun
» Do Božića Nova TV i RTL kreću sa dva nova programa
» Bosanac se snasao...
» Potvrđena optužnica protiv Brankovića
» Senzacionalna optužnica: Polančec na čelu zločinačke organizacije

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: