Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Nudizam - za i protiv

Go down 
+6
Kikica
californiamen
Blizanka
Lajka
Goran
vanja
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Nudizam je:
Sasvim ok i prirodno ponašanje
Nudizam - za i protiv - Page 2 T7mw5w_th100%Nudizam - za i protiv - Page 2 I_vote_rcap
 100% [ 2 ]
Bolesno i neprimjereno ponašanje
Nudizam - za i protiv - Page 2 T7mw5w_th0%Nudizam - za i protiv - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nemam stav o tome
Nudizam - za i protiv - Page 2 T7mw5w_th0%Nudizam - za i protiv - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 2
 

Autor/icaPoruka
vanja
Zagrijao tipkovnicu
vanja


Female
Pisces Snake
Broj postova : 185
Godine : 35
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 12.10.2008

Nudizam - za i protiv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv - Page 2 I_icon_minitime17.01.09 14:29

First topic message reminder :

Što mislite o nudizmu i jeste li kad bili na nudističkoj plaži?
Koje su pozitivne, a koje negativne strane nudizma?
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Nudizam - za i protiv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv - Page 2 I_icon_minitime26.04.10 23:43

E baš tako Tornado, bravo cerekalo: bravo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Nudizam - za i protiv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv - Page 2 I_icon_minitime26.04.10 23:50

Ja sam protiv ! ko voli...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nudizam - za i protiv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv - Page 2 I_icon_minitime26.04.10 23:51

tornado je napisao/la:
da je sramota biti go, ljudi bi se rađali obučeni...tako da nudizam je sasvim Ok.. bravo

slazem se Nudizam - za i protiv - Page 2 477390
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Nudizam - za i protiv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv - Page 2 I_icon_minitime27.04.10 0:14

Ružno mi je da roditelji pred djecom vode ljubav na nudističkoj plaži.

Okvirno nemam ništa protiv.Dobro je i zdravo sunčanje...i zdravo je skroz golcijat...ali eto, kad nisam dosad i neću Smile
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Nudizam - za i protiv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv - Page 2 I_icon_minitime27.04.10 9:23

za na nudističkim plažamo, protiv na mjestima koja nisu za nudiste
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Nudizam - za i protiv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv - Page 2 I_icon_minitime10.05.10 20:45

teaa je napisao/la:
Ružno mi je da roditelji pred djecom vode ljubav na nudističkoj plaži.

Okvirno nemam ništa protiv.Dobro je i zdravo sunčanje...i zdravo je skroz golcijat...ali eto, kad nisam dosad i neću Smile
Pa to su budale totalne, ti što vode ljubav pred djecom.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Nudizam - za i protiv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv - Page 2 I_icon_minitime10.05.10 21:34

Bila sam jedanput u nudistickom kampu u posjeti.....ljepse mi je ipak vidjeti muskog u kupacim gacicama.....a ne ono da ide klik-klak Nudizam - za i protiv - Page 2 12363
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Nudizam - za i protiv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv - Page 2 I_icon_minitime10.05.10 21:38

Ja nisam bila na toj plaži...za neke stvari ipak nisam...iako je lijepo kad svuda jednako pocrniš.Pa onda haljina golih leđa...pa nema tragova od kostima...ah.
Ipak sam sramežljiva za te stvari. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nudizam - za i protiv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv - Page 2 I_icon_minitime10.05.10 21:40

Apsolutno sam za nudizam... Prekrasan je osjećaj plivati bez kostima...
U nudističkom kampu nikada nisam bila, uvijek negdje na osami ili na brodu, no mislim da su ljudi na nudističkim plažama skroz ok, da ne rade gluposti pred djecom... Između ostalog kažu da je na nudističkoj plaži sramota vidjet muškarca sa erekcijom...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Nudizam - za i protiv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv - Page 2 I_icon_minitime10.05.10 21:40

klik klak Laughing Laughing a zenama nina nana Laughing Laughing

za nudizam ali samo ja i partner ..neka stijena ili uvalica ..nemam nista protiv i ostalih oko nas ali ono trci pa drugi par ..volim mjesta bez guzve i pokazivanja klik klak Laughing Laughing

tea kad se suncas odvezes trakice i nema razlika ;): ne moras se skidati :;):

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Nudizam - za i protiv - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Nudizam - za i protiv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv - Page 2 I_icon_minitime10.05.10 21:42

hej Gric, nisam gledala, ali da sam musko, bome mi se nebi digao ni u ludilu Nudizam - za i protiv - Page 2 12363 mislim u kampu
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Nudizam - za i protiv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv - Page 2 I_icon_minitime10.05.10 21:42

GricGric je napisao/la:
Apsolutno sam za nudizam... Prekrasan je osjećaj plivati bez kostima...
U nudističkom kampu nikada nisam bila, uvijek negdje na osami ili na brodu, no mislim da su ljudi na nudističkim plažama skroz ok, da ne rade gluposti pred djecom... Između ostalog kažu da je na nudističkoj plaži sramota vidjet muškarca sa erekcijom...

blia prisutna par puta na gradskoj plazi ..tako da mislim da seksanje na plazi nema veze da li su nudisti ili ne ...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Nudizam - za i protiv - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Nudizam - za i protiv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv - Page 2 I_icon_minitime10.05.10 21:44

Pravo kažeš za te trakice...ako se odlučim onda neka osamljena uvala gdje nikog nema...čist' da probam Laughing

Prije toga moram izvidit stanje na terenu... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nudizam - za i protiv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv - Page 2 I_icon_minitime10.05.10 21:46

Nisi jedina.....sramezljiva Nudizam - za i protiv - Page 2 0450 ...zaboravila sam reci da sam u tom nudistickom kampu ja bila u badicu i to jednodjelnom Nudizam - za i protiv - Page 2 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nudizam - za i protiv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv - Page 2 I_icon_minitime10.05.10 21:47

blizanka je napisao/la:

blia prisutna par puta na gradskoj plazi ..tako da mislim da seksanje na plazi nema veze da li su nudisti ili ne ...

Istina... to je stvar kulture...

Inače ne vidim ništa loše u tome da cijele obitelji idu na nudističku plažu, ne treba se sramiti vlastitog tijela niti djecu učiti da budu opterećena nepotrebnim sramom... Teko onako, malo, koliko je neophodno da bi čovjeka smatrali kulturnim...
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Nudizam - za i protiv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv - Page 2 I_icon_minitime10.05.10 21:48

Slažem se baš s tobom GricGric Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nudizam - za i protiv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv - Page 2 I_icon_minitime10.05.10 21:49

Maza je napisao/la:
hej Gric, nisam gledala, ali da sam musko, bome mi se nebi digao ni u ludilu Nudizam - za i protiv - Page 2 12363 mislim u kampu

Jedan prijatelj mog muža je bio u kampu i nije se uspio kontrolirati gledajući uokolo.... kaže da ga nikada nije toliko sram bilo u životu... svi su ga gledali kao vanzemaljca i okretali mu leđa... Nudizam - za i protiv - Page 2 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nudizam - za i protiv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv - Page 2 I_icon_minitime10.05.10 21:51

teaa je napisao/la:
Slažem se baš s tobom GricGric Smile

Još samo moraš odbaciti nepotrebnu sramežljivost Nudizam - za i protiv - Page 2 816407
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Nudizam - za i protiv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv - Page 2 I_icon_minitime10.05.10 21:53

Biće mu je to bilo prvi put na nudističkoj plaži...pa i to je ljudski Laughing

Al za mene...teško je željezo savijat...al nikad se ne zna Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nudizam - za i protiv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv - Page 2 I_icon_minitime12.05.10 13:20

U TURSKOJ je otvoren prvi nudistički hotel, a mnogi u tome vide pokušaj liberalnijeg ponašanja kojim bi Turska zadobila simpatije Evropske unije.
Hotel „Adaburnu-Gelmar“ je otvoren 1. maja u gradu Dača, na jugozapadu Turske i dostupan je isključivo strancima.
Hotel ima privatnu plažu udaljenu oko dvadesetak minuta vožnje, a do nje se dolaziti besplatnim autobusima. Gostima nije dozvoljeno da nagi odlaze na obližnje javne plaže, kao ni da goli šetaju po hotelu pre 08.00 ili nakon 20.00 sati.
Nudizam - za i protiv - Page 2 258384
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nudizam - za i protiv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv - Page 2 I_icon_minitime12.05.10 13:32

za nudiste treba posebna plaža, pa ko voli nek izvoli
ne volim vidjeti nudiste na plaži s djecom, pa djeca gledaju sve i svašta
neki ljudi se ne bi ni trebali skidati pred očima javnosti, ružno je za vidjeti
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Nudizam - za i protiv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv - Page 2 I_icon_minitime19.05.10 23:28

Nudističke plaže i ponašanje na njima

Putnici imaju običaj da na putu uživaju u ultimativnoj slobodi. Ipak, kod mnogih postoji psihološka barijera prilikom odlaska na nudističke plaže, piše Matador Travel. Prema listi koju je sastavio portal Go Nomad, najbolje nudističke plaže skoncentrisane su u Francuskoj, Španiji, Grkoj i Hrvatskoj.

Izvor: B92
Nudizam - za i protiv - Page 2 18972053904b7a44fc902ce302331860_extreme

Svako ima ovo ili ono mišljenje o nudizmu na javnim mestima.

Postoje nudističke plaže, nudističke saune, a postoje i časovi crtanja na kojima su modeli goli.

Ali nudističke plaže omogućavaju posebno uživanje, jer vam omogućavaju da budete slobodni, i sjedinjeni s prirodom. Osim toga, cela stvar je sasvim prirodna, jer su ljudi počeli da nose odeću tek pre 72.000 godina. Više od polovine našeg postojanja, bili smo nudisti.

Međutim, u današnje vreme nije tako jednostavno biti sjedinjen s prirodom. To je još uvek kontroverzna tema. Mnogi na nudizam u javnosti gledaju kao na egzibicionizam. Drugi kažu nudizam daje loš primer deci. Npr. u većini država u SAD, žena će platiti kaznu ako na plažu izađe toples.

A žene su, s druge strane, u trendi magazinima paradoksalno bombardovane slikama na kojima se vide mršave, prelepe i uglavnom gole žene. Čak i kad biste hteli da budete nudista, lako će vam se destiti da izbegavate da odete na nudističku plažu iz prostog razloga što vaše telo ne odgovara standardu lepote.

Ali, ono što se odmah primećuje na nudističkim plažama je upravo činjenica da se ovde okupljaju ljudi sasvim različitih oblika, i retko ko liči na Kejt Mos.

Nudizam - za i protiv - Page 2 4153284714b794fd4b9905686413753_extreme

Navešćemo nekoliko saveta kako da se najbolje prilagodite opuštanju na nudističkoj plaži.

Namažite se dobro

Ne zaboravite da kremu za sunčanje sa zaštitnim faktorom namažete na one delove tela koji su na klasičnoj plaži pokriveni. Uopšte nije prijatno ako pregorite na vitalnim delovima svog tela.

Pazite na saginjanje

Nemojte se saginjati da biste namestili peškir ili da biste podigli nešto s peska. Bolje čučnite.

Pogled dole

Nemojte da buljite u druge ljude.

Inkognito

Ukoliko ipak želite da gledate u druge ljude, postoje dva dobra načina da to uradite: (a) stavite tamne naočare; (b) pravite se da čitate knjigu – samo, ne zaboravite da povremeno okrećete stranice.

Pazite s foto-aparatom

Poštujte privatnost drugih ljudi kada vadite foto-aparat iz torbe da biste slikali more i plažu. Gole ljude često uhvati nervoza od foto-aparata.

Sindrom hladne vode

Ako ste muškarac, čak i ako ste srećnik koji poseduje gigantski muški organ, budite svesni da će biti skupljen do sićušnih proporicja kad izađete iz vode. Nemojte da vas bude sramota zbog toga ...

Depiliranje ili ne?

To je teško pitanje, jer suština uživanja na nudističkoj plaži je upravo u tome da se ponašate vrlo prirodno.

Izbegavajte folozofiju

Pokušajte da izbegnete filozofske konverzacije sa ostalim golim ljudima na plaži. Može da deluje malo čudno ako goli na plaži diskutujete o Fukou.

Ponesite kupaći

Ponesite kupaći kostim sa sobom na plažu, za svaki slučaj. Može se desiti, na primer, da svi ostali nudisti reše da odu sa plaže i da ostanete jedina gola osoba, što može da bude nezgodno.

Vrh jutra

Šta da radite u slučaju erekcije? Brzo lezite na pesak licem na dole, ali ne zaboravite da prikrijete tragove na pesku kad ustanete.

NAJBOLJE NUDISTIČKE PLAŽE NA SVETU

Prema listi koju je sastavio portal Go Nomad, najbolje nudističke plaže skoncentrisane su u Francuskoj, Španiji, Grkoj i Hrvatskoj.

Leucate Plage, Francuska

Lokacija: Mediteranska obala, severno od grada Perpignan (Perpinjan)

Ova sjajna nudistička plaža ima 1 km zlatnog peska, voda je leti sasvim topla, a more plitko, tako da je pogodna za porodice s manjom decom.


Nudizam - za i protiv - Page 2 4270557954b794fd51e0bc948339533_extreme
Playa Es Pregons Gran, Balearska ostrva, Španija

Lokacija: Južna obala Majorke

Ovaj divni, mali nudistički zaliv ima savršen polumesec od žutog peska, dok je more toliko prozirno da podseća na Karibe. Na plaži nema kafića i pabova tako da ponesite svoj piknik i piće.

Vera Playa, Španija

Lokacija: Costa Almeria

Vera Playa je španska prestonica nudističkog kupanja. Ova duga peščana plaža vrlo je popularna tokom leta, i nudistima je ovde na raspolaganju pregršt zabave. Barovi na plaži, ležaljke, pedaline, i da, ako zaista želite da probate naturistički kliše, odbojka na pesku. Almeria ima najtopliju i najsuvlju klimu u zemlji, tako da sezona na ovoj plaži traje maltene preko cele godine.

Banana Beach, Grčka

Lokacija: Skiatos, u blizini mesta Koukounaries, na jugozapdnoj obali

Banana Bech je zbirno ime za tri predivne peščane uvale koje tradicionalno okupiraju nudisti.

Valatta, Hrvatska

Lokacija: Istra, u blizini Rovinja

Plaža ima tri kilometra peska i stenovitih delova, uključujući zavučene uvale iza kojih su maslinjaci i vinogradi.

Playa de Maspalomas, Španija

Lokacija: U blizini Playa de Ingles, jug ostrva Gran Canaria

Hiljade jutara peščanih dina koje izgledaju baš kao Sahara čine predivnu plažu imeđu Maspalomasa i popularnog rizorta Playa del Ingles. Plaža je diga 3 km, a dubina zaliva je 1 km. Na plaži se mogu iznajmiti suncobrani i ležaljke.

Euronat, Francuska

Lokacija: Atlantska obala, severozapadno od Bordoa

Jugozapadna obala Francuske je maltene jedna velika nudistička plaža, koja se prostire 150 km od Bijarica do grada Gironde. Hiljade srećnih porodica dolaze ovamo, a plaža je otvorena i za nudističke kampere i za dnevne izletnike.

Plakias Beach, Grčka

Lokacija: Plakias, jugozapadni Krit

Atraktivan pejzaž kojim dominiraju okomite litice i mnogo zlatnog peska. More je mirno i voda plitka – idealno za nudističke porodice s decom.

Les Grottes Plage, Francuska

Lokacija: Ile du Levant, Mediteran

Ovaj dragulj od plaže nalazi se na magičnom ostrvu Levant, a do nje se dolazi obalskom stazom – od keja do plaže treba desetak minuta. To je mala prirodna uvala sa belim peskom i tirkiznim morem, idealnim za plivanje i ronjenje s maskom u plićaku. Najlakše se stiže feribotom iz mesta Le Lavandou (L' Lavondu), između Sen Tropea i Tulona.

Pre sedamdeset godina, Ile du levant je bila rodno mesto nudizma u Francuskoj. Danas je to malo naselje sa malo stalnih stanovnika i mnogo turista. Uobičajeno je da se u centru sela nosi makar neka minimalna odeća

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Nudizam - za i protiv - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Nudizam - za i protiv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv - Page 2 I_icon_minitime19.05.10 23:29

Uh...ima tu pravila...dobro je znati Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Nudizam - za i protiv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv - Page 2 I_icon_minitime30.04.14 2:20

Za... no nema takve plaže kod mene u blizini. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Nudizam - za i protiv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv - Page 2 I_icon_minitime21.10.14 15:07

Za.Bila  tri dana  ovo  ljeto  pa  oni oko mene  uhuuuuu    ali su  se igrali   u pm, a ja  od  srama se nisam niti okrenula pa  pocrvenila  ko  rak  Laughing Laughing Laughing Laughing  a kako  da se okrenem  kad majmun pored mene  drka  jeba on sebe budala  Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nudizam - za i protiv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nudizam - za i protiv
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Let 3, TBF, Laibach i Lollobrigida sviraju protiv protiv droge
» U Cannesu zabranjen nudizam
» Za i protiv
» Protiv upale uha
» Za i protiv horoskopa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Druženje :: Ankete i razni testovi-
Forum(o)Bir: