Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Nudizam - za i protiv

Go down 
+6
Kikica
californiamen
Blizanka
Lajka
Goran
vanja
10 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next

Nudizam je:
Sasvim ok i prirodno ponašanje
Nudizam - za i protiv T7mw5w_th100%Nudizam - za i protiv I_vote_rcap
 100% [ 2 ]
Bolesno i neprimjereno ponašanje
Nudizam - za i protiv T7mw5w_th0%Nudizam - za i protiv I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nemam stav o tome
Nudizam - za i protiv T7mw5w_th0%Nudizam - za i protiv I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 2
 

Autor/icaPoruka
vanja
Zagrijao tipkovnicu
vanja


Female
Pisces Snake
Broj postova : 185
Godine : 35
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 12.10.2008

Nudizam - za i protiv Empty
PostajNaslov: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv I_icon_minitime17.01.09 14:29

Što mislite o nudizmu i jeste li kad bili na nudističkoj plaži?
Koje su pozitivne, a koje negativne strane nudizma?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nudizam - za i protiv Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv I_icon_minitime17.01.09 15:15

O nudizmu ništa loše ko voli neka izvoli,ali me malo iritira šema roditelji i djeca zajedno :x to mi je malo gnjusno...
Osobno nikada nisam bila na nudističkoj plaži niti ću...


Zadnja promjena: Kate; 18.01.09 17:48; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nudizam - za i protiv Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv I_icon_minitime17.01.09 18:53

Tko voli nek izvoli ... ja ne Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nudizam - za i protiv Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv I_icon_minitime17.01.09 19:01

Neman ništa protiv nudizma no nisam nudist Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Nudizam - za i protiv Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv I_icon_minitime17.01.09 23:35

Nudizam je ok, zašto bi se sramili vlastitog tijela? Nudizam - za i protiv Nudie

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Nudizam - za i protiv Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv I_icon_minitime18.01.09 14:45

slažem se...tko voli, nek izvoli....
bio sam jednom na nudističkoj plaži kao manji...samo, upali smo na tu plažu iako nismo ni znali da je nudistička...nama klincima je bilo to zanimljivo....
i meni je isto gnjusno vidjeti da su roditelji i djeca zajedno...
pozitivna strana nudizma je da je cijelo tijelo lijepo pocrnjelo, a negativne... :scratch: ..nikada ne znaš na koju web stranicu možeš dospijeti..... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nudizam - za i protiv Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv I_icon_minitime18.01.09 15:15

nikad ne bi otišla na nudi-nudi plažu... nemam nish protiv toga, al to nikad ne bi uradila, a moje mišljenje o onima koji to rade... hm... pa neki ko šta hoće... Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Nudizam - za i protiv Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv I_icon_minitime18.01.09 19:07

minchy je napisao/la:
nikad ne bi otišla na nudi-nudi plažu... nemam nish protiv toga, al to nikad ne bi uradila, a moje mišljenje o onima koji to rade... hm... pa neki ko šta hoće... Smile
Zbog čega konkretno nikad ne bi otišla na nudističku plažu; zbog srama ili nećeg drugog?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Nudizam - za i protiv Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv I_icon_minitime18.01.09 20:24

Goran je napisao/la:
Nudizam je ok, zašto bi se sramili vlastitog tijela? Nudizam - za i protiv Nudie

znači li to da si ti nudist
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nudizam - za i protiv Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv I_icon_minitime19.01.09 17:32

Goran je napisao/la:
minchy je napisao/la:
nikad ne bi otišla na nudi-nudi plažu... nemam nish protiv toga, al to nikad ne bi uradila, a moje mišljenje o onima koji to rade... hm... pa neki ko šta hoće... Smile
Zbog čega konkretno nikad ne bi otišla na nudističku plažu; zbog srama ili nećeg drugog?

ne zbog srama... nemam se čega sramiti.. jednostavno to mi se ne sviđa i nikad tamo ne bi otišla...
a ti zapeo za to.... lol! lol! haj ti!!!! Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Nudizam - za i protiv Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv I_icon_minitime19.01.09 18:09

minchy je napisao/la:
Goran je napisao/la:
minchy je napisao/la:
nikad ne bi otišla na nudi-nudi plažu... nemam nish protiv toga, al to nikad ne bi uradila, a moje mišljenje o onima koji to rade... hm... pa neki ko šta hoće... Smile
Zbog čega konkretno nikad ne bi otišla na nudističku plažu; zbog srama ili nećeg drugog?

ne zbog srama... nemam se čega sramiti.. jednostavno to mi se ne sviđa i nikad tamo ne bi otišla...
a ti zapeo za to.... lol! lol! haj ti!!!! Laughing
Zašto ti se ne sviđa i zašto nikad tamo ne bi otišla? Smile
Evo, ja sam se već skinuo! Nudizam - za i protiv Nudie

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Nudizam - za i protiv Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv I_icon_minitime19.01.09 18:10

Goran je napisao/la:
minchy je napisao/la:
Goran je napisao/la:
minchy je napisao/la:
nikad ne bi otišla na nudi-nudi plažu... nemam nish protiv toga, al to nikad ne bi uradila, a moje mišljenje o onima koji to rade... hm... pa neki ko šta hoće... Smile
Zbog čega konkretno nikad ne bi otišla na nudističku plažu; zbog srama ili nećeg drugog?

ne zbog srama... nemam se čega sramiti.. jednostavno to mi se ne sviđa i nikad tamo ne bi otišla...
a ti zapeo za to.... lol! lol! haj ti!!!! Laughing
Zašto ti se ne sviđa i zašto nikad tamo ne bi otišla? Smile
Evo, ja sam se već skinuo! Nudizam - za i protiv Nudie
znači nudist si
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nudizam - za i protiv Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv I_icon_minitime20.01.09 17:23

Goran je napisao/la:
minchy je napisao/la:
Goran je napisao/la:
minchy je napisao/la:
nikad ne bi otišla na nudi-nudi plažu... nemam nish protiv toga, al to nikad ne bi uradila, a moje mišljenje o onima koji to rade... hm... pa neki ko šta hoće... Smile
Zbog čega konkretno nikad ne bi otišla na nudističku plažu; zbog srama ili nećeg drugog?

ne zbog srama... nemam se čega sramiti.. jednostavno to mi se ne sviđa i nikad tamo ne bi otišla...
a ti zapeo za to.... lol! lol! haj ti!!!! Laughing
Zašto ti se ne sviđa i zašto nikad tamo ne bi otišla? Smile
Evo, ja sam se već skinuo! Nudizam - za i protiv Nudie

lako je tako.. hehe....

neću ti više odgovarati.. neću i ne želim- neka ostane na tome.....

baš si zgodan, nema šta... oči mi ispadoše gledajući-dođe mi da sad odem s tobom na nudi-nudi plažu.... Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Nudizam - za i protiv Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv I_icon_minitime20.01.09 18:58

Nemam ništa protiv tko voli nek izvoli.
Ništa novo,ništa čudno.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nudizam - za i protiv Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv I_icon_minitime21.01.09 18:33

Evo što se događa kad idete s pesom na nudističku plažu Smile

Nudizam - za i protiv Smells_funny2_big
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nudizam - za i protiv Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv I_icon_minitime21.01.09 18:34

Omg... lol!
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Nudizam - za i protiv Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv I_icon_minitime30.01.09 13:37

tana je napisao/la:
Evo što se događa kad idete s pesom na nudističku plažu Smile

Nudizam - za i protiv Smells_funny2_big
Što joj fali, osunčala je sve dijelove tijela i još dobila liz! Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Nudizam - za i protiv Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv I_icon_minitime30.01.09 13:43

pas samo snifa da vidi je li kuja Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Nudizam - za i protiv Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv I_icon_minitime30.01.09 13:49

Ha ha Teo! lol!

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Nudizam - za i protiv Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv I_icon_minitime22.02.10 9:47

nisam protiv ...isla ..ne sad ono velike plaze nudisticke ..nego ono male uvale ili osamljena mjesta ..gdje nema mnogo ljudi ili djece ...ako sta ne volim to je kompletne porodice kad idu na nudisticku plazu...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Nudizam - za i protiv Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Nudizam - za i protiv Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv I_icon_minitime22.02.10 10:29

blizanka je napisao/la:
nisam protiv ...isla ..ne sad ono velike plaze nudisticke ..nego ono male uvale ili osamljena mjesta ..gdje nema mnogo ljudi ili djece ...ako sta ne volim to je kompletne porodice kad idu na nudisticku plazu...

Nedavno mi je pričao prijatelj kako je s obitelji išao na jednu skrivenu plažu pola-pola ( dakle nudizam je prihvatljiv..). No, ono što je njega frapiralo ( i na kraju natjeralo da napusti plažu..) jeste da su u jednom trenu parovi bili toliko napaljeni da su počeli voditi ljubav ( pred očima ostalih..djece itd.).
Osobno, ako roditelji smatraju da žele svojoj djeci dati poduku iz anatomije - ne vidim ništa posebno loše ako odu na plažu tog tipa i objasne modele ponašanja. No, "make love" mi je previše intimni čin da bi se vodio pred očima svih na nudističkoj plaži..
Bio sam na nudističkoj plaži i ne vidim nikakav problem - jednostavno neki ljudi uživaju u toj ( svojevrsnoj) opuštenosti pri kupanju golog tijela. Ako to žele pružiti cijeloj obitelji - why not? To je stil odgoja i ne mora biti problematičan, ako je umjereno.Kontrapunkt toga je puritanizam i glorificiranje "stida" i "srama" pred golim tijelom, što također izaziva traume kod djece..
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Nudizam - za i protiv Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv I_icon_minitime22.02.10 12:55

Citat :
ako roditelji smatraju da žele svojoj djeci dati poduku iz anatomije - ne vidim ništa posebno loše ako odu na plažu tog tipa i objasne modele ponašanja.
ja nisam od ovih ..jer ima za poduku i drugih nacina nego ih voditi po nudistickim plazama ... i objasnjavali sta je sta ....a sto se tice vodenja ljubavi ...to nije samo na tim plazama ...svjedok sam na gradskoj plazi i mnogi su sa smijeskom gledali ..bilo je i koji su negodovali i djeci oci pokrivali ...a djeca zbunjena...ne znam meni barem nije bio lijep osjecaj vidjeti i prisustvovati tome

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Nudizam - za i protiv Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Nudizam - za i protiv Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv I_icon_minitime22.02.10 14:12

Ni ja nisam za to da se djecu vodi na nudističke plaže..nikako..jer dijete se odgaja u svom domu.. jasno ne samo u domu ..ali odgaja ga se tako da mu se od malena tijelo prezentira kao nešto potpuno prirodno sa svim manma i ljepotama, a ne sakrivajući se od pogleda djeteta i galameći ako se zabuni, pa nam uleti u kupatilo.
Usađuješ mu prave vrijednosti od malena, a kada odraste ono će svojom slobodnom voljom izabrati želi li takav oblik zabave ili ne.

Nisam nikada bila ni na jednoj nudističkoj plaži manjoj ili onoj malo večoj ..i da se skidam pred desetcima nepoznatih da me se odmjerava to ne dolazi u obzir...ali neka manja plažica što B kaže ili uvala s par hrabrih nas što da ne..jasno bez djece. Nudizam - za i protiv 33242

Što se tiće sexa na plaži..to je mi odvratno i nebih voljela da moram prisustvovati nečijem takvom činu. Nudizam - za i protiv 486573
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Nudizam - za i protiv Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv I_icon_minitime26.04.10 23:38

I dalje stojim kod mišljenja da je golo tijelo nešto sasvim prirodno i da je sramiti se vlastitog tijela u društvu neprirodno - dakle bravo za nudizam

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Nudizam - za i protiv Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv I_icon_minitime26.04.10 23:42

da je sramota biti go, ljudi bi se rađali obučeni...tako da nudizam je sasvim Ok.. bravo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nudizam - za i protiv Empty
PostajNaslov: Re: Nudizam - za i protiv   Nudizam - za i protiv I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nudizam - za i protiv
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Let 3, TBF, Laibach i Lollobrigida sviraju protiv protiv droge
» U Cannesu zabranjen nudizam
» Za i protiv
» Protiv upale uha
» Za i protiv horoskopa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Druženje :: Ankete i razni testovi-
Forum(o)Bir: