Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Najpoželjniji opet slobodni

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Najpoželjniji opet slobodni Empty
PostajNaslov: Najpoželjniji opet slobodni   Najpoželjniji opet slobodni I_icon_minitime09.02.11 10:38

Najlepše žene Holivuda Sandra Bulok, Skarlet Johanson i Dženifer Aniston ponovo su same. Na listi najpoželjnijih i odnedavno slobodnih su i Šon Pen i Toni Parker. Razlazi i razvodi slavnima nisu bili prijatni, ali se mnogi nadaju da će napokon uspeti da pridobiju njihovu naklonost.

Protekla godina će u Holivudu biti zapamćena po brojnim svađama, raskidima i razvodima, jer su pucale čak i veze koje su smatrane neraskidivim, a rezultat je drastično povećanje broja zvezda koje samuju u svojim prostranim, luksuznim vilama.
Najpoželjniji opet slobodni Bulok-2

Zbog svega toga, sajt Purepeople došao je na ideju da sastavi listu najpoželjnijih samaca u Holivudu.

Jedna od njih je, svakako, glumica Sandra Bulok, koja posle razvoda od nevernog Džesija Džejmsa nije našla novog partnera, već se posvetila svom usvojenom sinu, Luiju Bardou.

Najpoželjniji opet slobodni Ska

Još jedna sveža raspuštenica, Skarlet Johanson, ušetala je u klub najpoželjnijih samica, ali zahvaljujući svom ljupkom izgledu i bujnim oblinama, 26-godišnjoj glumici neće biti suviše teško da nađe svoju „jaču polovinu".

Najpoželjniji opet slobodni K-n-2

Britanka Kira Najtli, koja je nedavno raskinula petogodišnju vezu sa Rupertom Frendom, započela je 2011. godinu bez partnera, iako bi mnogi voleli da je vide pored novog Spajdermena, Endrua Garfilda, sa kojim glumi u filmu Never Let Me Go.

Najpoželjniji opet slobodni Liv-2

Od razvoda 2008. godine od muzičara Rojstona Lengdona iz grupe „Spejshog", s kojim ima šestogodišnjeg sina Majla, Liv Tajler se i dalje čuva za onog pravog.

Najpoželjniji opet slobodni Dzen

Na listi je i kraljica holivudskih samica Dženifer Aniston, koja od razvoda sa Bredom Pitom i romansom sa pevačem Džonom Mejerom, kao da ne može da pronađe srodnu dušu.

Najpoželjniji opet slobodni Son-2

U muškom taboru, prvi na listi je Šon Pen, koji, od kada se razveo od Robin Rajt, sve svoje vreme posvećuje Haitiju, gde je, posle razornog zemljotresa, proveo 10 meseci pomažući postradalom stanovništvu.

Najpoželjniji opet slobodni Hb

Nakon razvoda od Hali Beri, koja je našla utehu u naručju francuskog glumca Olivijea Martineza, kanadski maneken Gabrijel Obri okušao je sreću sa starletom Kim Kardašijen, ali se sve brzo završilo.

Najpoželjniji opet slobodni Pp

Posle burne brakorazvodne parnice i definitivnog rastanka od Eve Longorije, Toni Parker je ponovo sam. Budući da taj zavodnik najviše voli temperamentne crnke, moraće dobro da se namuči, pošto su izazovne slavne dame takvog opisa, poput Eve Mendez ili Salme Hajek, već sve zauzete.

Najpoželjniji opet slobodni Sam

Čejs Kroford će, po svemu sudeći, proslaviti Dan zaljubljenih sam, osim ako ubrzo ne pronađe sebi partnerku, a ovih dana samuje i Ejdrijen Broudi, bivši dečko Elze Pataki.

izvor
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Najpoželjniji opet slobodni Empty
PostajNaslov: Re: Najpoželjniji opet slobodni   Najpoželjniji opet slobodni I_icon_minitime09.02.11 16:15

Ne bojim se za niti jednu od njih..više me brinu ovi njihovi ex dečki i nisu im baš neki bili frajeri Laughing
[Vrh] Go down
 
Najpoželjniji opet slobodni
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» slobodni.net
» Jeste li slobodni?
» Masoni i Slobodni Zidari
» Odmaralište "Kutak za slobodni trenutak" Vrnjačka Banja
» Opet...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Estrada-
Forum(o)Bir: