Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Tragovi bezumlja mojih naroda

Go down 
Autor/icaPoruka
Olimp
Zagrijao tipkovnicu
Olimp


Libra Pig
Broj postova : 739
Godine : 64
Datum registracije : 15.12.2010

Tragovi bezumlja mojih naroda  Empty
PostajNaslov: Tragovi bezumlja mojih naroda    Tragovi bezumlja mojih naroda  I_icon_minitime15.01.11 22:36

Ne krivim nikoga i sve krivim za ovo šta dopustismo da se medu nama dogodi. Što nagrdismo zemlju i sebe same, šta dobar glas o sebi poružnješmo za nekoliko pokoljenja unaprijed, pred sobom i pred cijelim svijetom. Što maknismo barijere civilizacije pred barbarstvom koje nama zavlada,,,što...što...
Ne bih o politici, jer je ne volim, izbjegavam je i ne držim niciju stranu u politickim raspravama. Vec cu malo o posljedicama šta su nastale zbog nas samih, nama samima. O posljedicama koje izmedu ostalih i mi prirodoljupci i te kako osjetimo i zgražavamo se nad njima susrevši ih u kretanju kroz prirodu.O posljedicama koje nam pri susretu kvare raspoloženje i užitak stecen do tada.
Ploveci rijekama mojih naroda, ujedno sam plovio više stotina kilometara i linijom razgranicenja. Linijom "nicije zemlje - vode" preko koje su s jedne na drugu stranu letjeli ubojiti projektili upuceni s namjerom da oduzmu nekome život, da ga osakate, da nekoga sirocetom naprave.
Iako je oružano bezumlje davno prošlo, iako je rijekama puno vode poteklo od onda, iako se život "vraca" u svoje kolotecine, ipak su tragovi i te kako vidljivi. Vidljivi mada smo duboko u koritu rijeke, mada raslinje zaklanja poglede, vidljivi da nama samima pokažu našu sramotu, a onda i drugima pokažu kakvi smo...
Na obali vidamo još uvijek polusrušene objekte još uvijek uz obalu prostiru se desecima kilometara minsko sumnjiva podrucja. Još uvijek nije sigurno biti "svoj na svome".
DOKADA......


Tragovi bezumlja mojih naroda  Img00111s0

Tragovi bezumlja mojih naroda  S70004141

Tragovi bezumlja mojih naroda  S70067961


Tragovi bezumlja mojih naroda  19814
[Vrh] Go down
http://www.panoramio.com/user/2299965?comment_page=1&photo_p
Gost
Gost




Tragovi bezumlja mojih naroda  Empty
PostajNaslov: Re: Tragovi bezumlja mojih naroda    Tragovi bezumlja mojih naroda  I_icon_minitime15.01.11 22:51

što reći..jako lijepa priča ....
[Vrh] Go down
 
Tragovi bezumlja mojih naroda
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Brioni - simbol luksuza „svih naših naroda i narodnosti"
» Mojih ruku djelo
» Tragovi na grobu mučitelja
» Tragovi Bigfoota pronađeni u Minnesoti
» Otkriveni fosilni tragovi prvih spužava

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Planet Zemlja :: Turizam i putovanja :: Olimpove priče-
Forum(o)Bir: