Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kaznite Šprajca zbog napada na mene!

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kaznite Šprajca zbog napada na mene! Empty
PostajNaslov: Kaznite Šprajca zbog napada na mene!   Kaznite Šprajca zbog napada na mene! I_icon_minitime15.01.11 9:17

Vladajuća partija ponovno zapovijeda HTV-u i ne srami se to reći! Predsjednica HDZ-a i Vlade pogođena je prilogom o web stranici otvorena-vrata.hr, s koje se još uvijek smiješi njezin prethodnik, i zahtijeva da se zlonamjernici zaslužni za njegovo emitiranje kazne!

Vladin Ured za odnose s javnošću priopćio je u četvrtak kako osuđuje "neprofesionalan i tendenciozan prilog o projektu Otvorena vrata", objavljen 12. siječnja 2011. u središnjem Dnevniku HTV-a.

"Stječe se dojam da je jedini cilj priloga bio diskreditiranje predsjednice Vlade Republike Hrvatske osobno te Vlade u cjelini", protumačili su u Banskim dvorima.

Za stranicu kažu i da je "arhivski materijal", kao i niz drugih informacija, sadržaja i aktivnosti na drugim stranicama javne uprave, koji zbog transparentnosti ostaju dostupni na uvid javnosti i kada prestanu biti aktualni.

Inače, stranicu je radila tvrtka NeoMedia, koja je bez natječaja tijekom mandata Ive Sanadera dizajnirala i mnoge druge Vladine internetske stranice. Po tom pitanju služba Jadranke Kosor ističe tek da je osmišljena "u vanjskoj agenciji", a da joj je vlasnik i dalje Vlada RH.

"Zbog svega navedenog stječe dojam da je jedini cilj priloga bio diskreditiranje predsjednice Vlade Republike Hrvatske osobno te Vlade u cjelini", smatraju u Uredu i izdaju naredbu sljedećeg sadržaja:

"Zbog neprofesionalnog i tendencioznog priloga tražimo odgovornost mjerodavnih urednika i voditelja HTV-a", navodi Ured za odnose s javnošću Vlade RH te dodaje kako s ciljem točnog i objektivnog informiranja javnosti (od HTV-a) zahtijeva objavu ovog reagiranja."

Središnji Dnevnik 12. siječnja uređivao je HDZ-u "omiljeni" urednik Zoran Šprajc te Josip Šarić.

Danas.hr

____________________________________

Kakva država Laughing trla baba lan Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kaznite Šprajca zbog napada na mene! Empty
PostajNaslov: Re: Kaznite Šprajca zbog napada na mene!   Kaznite Šprajca zbog napada na mene! I_icon_minitime13.02.11 16:01

Citat :
"Stječe se dojam da je jedini cilj priloga bio diskreditiranje predsjednice Vlade Republike Hrvatske osobno te Vlade u cjelini", protumačili su u Banskim dvorima.
Po tom pitanju služba Jadranke Kosor ističe tek da je osmišljena "u vanjskoj agenciji", a da joj je vlasnik i dalje Vlada RH.
Predsjednica Vlade RH diskreditira samu sebe. Njihov komentar na ovaj prilog u dnevniku javne kuće zvane HRT dokaz je da su se odavno posvadili sa zdravim mozgom.
Prilog nije pokušaj nikakve diskreditacije, nego je golo iznošenje činjenice. Vlada RH mora voditi brigu o svojim stranicama. Njihova neažurnost na web stranicama odraz je lijenosti i nesposobnosti koja vlada u Vladi. Nemaju nikakve vizije, unazađuju nas i čine nam štetu samim svojim postojanjem. Svatko objektivan vidi da bi mala djeca bolje odradila neke poslove. Čast pojedinom izuzetku, ali generalno u Vladi vlada anarhija i kaos.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
 
Kaznite Šprajca zbog napada na mene!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Sarajka privedena zbog napada na policajku
» osoba ispod mene II
» Osoba ispod mene
» Osoba ispod mene II
» Rak jetre

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: