Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Bitka za najatraktivnije radno mjesto u Hrvatskoj

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Bitka za najatraktivnije radno mjesto u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Bitka za najatraktivnije radno mjesto u Hrvatskoj   Bitka za najatraktivnije radno mjesto u Hrvatskoj I_icon_minitime14.01.11 11:16

Utrka za tri najatraktivnija radna mjesta došla je do vrhunca. Bitka je žestoka jer u Upravu Ine želi desetak ljudi. Smiješi im se mjesečna bruto plaća od 146 tisuća kuna i otpremnina od 500 tisuća eura. Od posla se baš neće pretrgnuti.

Očekivalo se da će Vlada na sjednici u petak donijeti odluku oko novih članova Uprave Ine, no u posljednji trenutak zaključeno je da se odluka o izboru odgodi do daljnjega. Problem je što se u Vladi i unutar vladajuće stranke nikako ne mogu usuglasiti oko imena novih članova Uprave. U redovima HDZ-a vodi se prava bitka oko toga tko će u Upravu.



K'O GROM IZ VEDRA NEBA
Šukera potresla vijest da je izgubio fotelju!
Naime, u Upravi te naftne kompanije uskoro će se osloboditi tri mjesta jer odlaze Tomislav Dragičević, Josip Petrović i Dubravko Tkalčić. U ponedjeljak, 17. siječnja trebala bi se održati Skupština Ine na kojoj će biti imenovani novi članovi Nadzornog odbora – predsjednik NO-a Davor Štern, te članovi Gordana Sekulić i Damir Vanđelić, koji potom, nakon "preporuke" Vlade, trebaju imenovati i novu Upravu, piše Jutarnji list.

Mađari biraju

Mađarska strana raspolaže u Upravi s četiri glasa, dok hrvatska ima samo tri. Dakle, presudnu ulogu u Upravi imaju mađarski, a ne hrvatski članovi.

U igri za Inine fotelje trenutačno je najmanje deset kandidata: bivši ministar financija Ivan Šuker, konzultant Jasminko Umičević, bivši predsjednik Uprave Plinacra, a sada direktor u Crodux plinu Branko Radošević, zatim direktor Sektora za istraživanje u Ina-Naftaplinu Niko Dalić, direktor rafinerije Rijeka Ivan Krešić, državni tajnik u ministarstvu gospodarstva Vladimir Vranković, konzultant Mirko Skalicki, direktor Inina sektora istraživanja i proizvodnje nafte i plina za JI Europu Želimir Šikonja, direktor kartičnog poslovanja Ine Davor Mayer te član odbora izvršnih direktora Ine Tomislav Thur.

Tko od njih ima najviše šansi teško je reći. Iz igre je, navodno, ispao Niko Dalić, a njega je iz kombinacija praktički izbacila njegova supruga Martina Dalić, nova ministrica financija. Velikih šansi navodno nemaju Branko Radošević i Jadranko Umičević.

Zanimljivo je da bivši ministar Šuker, iako neki tvrde suprotno, još ima šansi da uđe u Upravu Ine. Naime, u HDZ-u su oko toga podijeljeni – jedni smatraju da to nije dobro i da im ne treba još jedna afera "potpisao sam, a nisam pročitao", dok drugi smatraju da se Šukeru nakon ministarskog ipak mora naći adekvatno mjesto.

Danas.hr

_______________________

To je jednostavnoo apsurdno..tave vrtoglave cifre da imaju neki direktorčići i menađeri u zemlji u kojoj jerealni proosijek plača 2800kn. Sram me što živim u takvoj zemlji..ma sram me nekada što sam pripadnik iste rase, vrste čega več s takvima koji dopuštaju nakve nepravedne razlike.
[Vrh] Go down
maca faca
Totalno relaxiran
maca faca


Female
Pisces Broj postova : 1902
Godine : 124
Lokacija : San Francisco
Datum registracije : 25.11.2010

Bitka za najatraktivnije radno mjesto u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Bitka za najatraktivnije radno mjesto u Hrvatskoj   Bitka za najatraktivnije radno mjesto u Hrvatskoj I_icon_minitime14.01.11 11:19

mene nije sram ja bi htjela bit na njihovom mjestu

looool

a ak bi me nekakva savjest počela mučit-uništila bih ju alkoholom looool
[Vrh] Go down
 
Bitka za najatraktivnije radno mjesto u Hrvatskoj
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Za jedno radno mjesto čak 1000 molbi radnika
» Ugodno radno okruženje
» Izdajem radno mesto manikira i pedikira u salonu A blok Novi Beograd
» Otvaramo konkurs za radno mesto; Prodavac u maloprodaji, dnevna i noćna smena
» Drži li vas mjesto?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Gospodarstvo-
Forum(o)Bir: