Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Seve i Ceca prve komšinice

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Seve i Ceca prve komšinice Empty
PostajNaslov: Seve i Ceca prve komšinice   Seve i Ceca prve komšinice I_icon_minitime10.01.11 10:24

Ponedeljak, 10. Januar, 2011.|


Severinin dečko Milan Popović ima kuću u Aja Napi na Kipru, nedaleko od vile folk zvezde Svetlane Ražnatović






Seve i Ceca prve komšinice 37846
Ispijaće kafu na Kipru.
Hrvatska pop zvezda Severina Vučković i najveća balkanska folk zvezda
Svetlana Ražnatović postale su komšinice. Novi dečko atraktivne
Dalmatinke, nekrunisani kralj bakra Milan Popović poseduje kuću na
Kipru, tačnije u Aja Napi, gde se nalazi i Cecina vila. Tako će dve
pevačice biti u prilici da zajedno ispijaju kafice i da se druže.

Inače, porodica Milana Popovića već godinama živi na Kipru, tačnije u
gradu Limasolu, dok tokom leta uglavnom borave u Aja Napi, gde je Milan
pre nekoliko godina izgradio kuću od nekoliko stotina kvadrata. On i
Seve trenutno borave upravo na Kipru, nakon čega će otputovati u Majami.

izvor
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Seve i Ceca prve komšinice Empty
PostajNaslov: Re: Seve i Ceca prve komšinice   Seve i Ceca prve komšinice I_icon_minitime12.01.11 20:24

Smak svijeta je ipak na pomolu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Seve i Ceca prve komšinice Empty
PostajNaslov: Re: Seve i Ceca prve komšinice   Seve i Ceca prve komšinice I_icon_minitime12.01.11 20:26

Mislis li Wall-e? Seve i Ceca prve komšinice 12363
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Seve i Ceca prve komšinice Empty
PostajNaslov: Re: Seve i Ceca prve komšinice   Seve i Ceca prve komšinice I_icon_minitime12.01.11 20:26

E odlično, sad se podjednako plitke guske mogu fino družiti i biti jedna drugoj inspiracija za stvaranje još većeg šunda, možda i duet naprave. looool

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Seve i Ceca prve komšinice Empty
PostajNaslov: Re: Seve i Ceca prve komšinice   Seve i Ceca prve komšinice I_icon_minitime12.01.11 20:27

Ja sam prezadovoljan, nemam riječi, mome ushićenju nema kraja.

Jest vitez, mislim.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Seve i Ceca prve komšinice Empty
PostajNaslov: Re: Seve i Ceca prve komšinice   Seve i Ceca prve komšinice I_icon_minitime12.01.11 20:35

Ma ja mislim da si ti u zabludi Wall-e gotovo kao i nas putnik kroz vrijeme Seve i Ceca prve komšinice 12363


Gorane, jako pausalna ocjena ....ma kako mi gledali na osobe kao sto su njih dvije, imali veceg ili manjeg postovanja prema onome sto one rade, ja im skidam kapu i iskazujem Seve i Ceca prve komšinice 462401 jer to sto rade (nije vazno koji je posao) rade najbolje sto se moze.
I svi oni koji se bave raznim poslovima koje ne nazivamo sundom i kicem imali bi sta nauciti od njih. Seve i Ceca prve komšinice 41576
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Seve i Ceca prve komšinice Empty
PostajNaslov: Re: Seve i Ceca prve komšinice   Seve i Ceca prve komšinice I_icon_minitime12.01.11 20:41

Niti je to što rade kvalitetna glazba, niti imaju imalo morala u sebi. To su dokazale nizom apsurdnih skandala. Skandala koje umjetno stvaraju kako bi si digle publicitet. Severina mi se najviše zgadila pjesmom Zdravo Marijo, sprdnjom sa Majkom Božjom na razne načine, sve zbog marketinga i love. Vitez, ako netko ima puno novca i okuplja masu ne znači da mu treba skidati kapu. ;)
E da, zaboravio sam Cecu i njen brak iz interesa sa ratnim zločincem i profiterom, svaka čast...

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Seve i Ceca prve komšinice Empty
PostajNaslov: Re: Seve i Ceca prve komšinice   Seve i Ceca prve komšinice I_icon_minitime12.01.11 20:53

Izvlacis neke stvari iz mog posta, koje ja nisam rekao.

Kako god rade svoj posao, rade ga dobro. Uspjesne su jako u svom poslu.
Okupljanje mase i novac koji su zaradile je upravo dokaz da su uspjesne u svom poslu, jer je to osnovni cilj njihovog posla.

Skandali? Skandali su sastavni dio posla kojim se bave. Navedi mi procenat uspjesnih domacih ili svjetskih "umjetnika" koji se bave istim poslom a koje cijenis a da za njih nisu vezani skandali, bilo kakvi.

Ovakvim kometarom necijeg licnog zivota Gorane postavljas se u poziciju nimalo bolju od njihove. To ko je i sta je bio njen muz...nema veze sa njom kao ni sa njenom djecom. Svako je odgovoran za svoje postupke i njegova niti bilo cija porodica nije odgovorna za bilo sta.

Jako si sklon davanju pausalnih i povrsinskih ocjena Seve i Ceca prve komšinice 41576
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Seve i Ceca prve komšinice Empty
PostajNaslov: Re: Seve i Ceca prve komšinice   Seve i Ceca prve komšinice I_icon_minitime12.01.11 21:06

Goran je napisao/la:
E odlično, sad se podjednako plitke guske mogu fino družiti i biti jedna drugoj inspiracija za stvaranje još većeg šunda, možda i duet naprave. looool
gorane ,za ovo bi ti moj muž skino kapu i poklonio ti se Laughing a ja i kažem ..tako je
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Seve i Ceca prve komšinice Empty
PostajNaslov: Re: Seve i Ceca prve komšinice   Seve i Ceca prve komšinice I_icon_minitime13.01.11 10:14

vitez je napisao/la:

Ovakvim kometarom necijeg licnog zivota Gorane postavljas se u poziciju nimalo bolju od njihove. To ko je i sta je bio njen muz...nema veze sa njom kao ni sa njenom djecom. Svako je odgovoran za svoje postupke i njegova niti bilo cija porodica nije odgovorna za bilo sta.

Jako si sklon davanju pausalnih i povrsinskih ocjena Seve i Ceca prve komšinice 41576
Jel si ti svjestan koju si količinu gluposti namljeo? Onaj prvi dio tvog posta neću ni komentirati. Jadna li si osoba ako misliš da moral nije broj jedan u životu i ako misliš da postoje osobe čiji se postupci ne smiju kritizirati. Kakvim se to ja postupcima postavljam u poziciju nimalo bolju od njihove? Kako s Cecom nema veze to što je bio njen muž? Tim što se udala za njega dala je do znanja da nema ništa protiv toga čime se on bavi, a bavio se teškim ratnim zločinima i kriminalom i to su znali svi. A koliko se sjećam i ona je nedavno bila u zatvoru zbog nekih kriminalnih radnji.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Seve i Ceca prve komšinice Empty
PostajNaslov: Re: Seve i Ceca prve komšinice   Seve i Ceca prve komšinice I_icon_minitime13.01.11 10:43

Opet vrijedjas Gorane...

Ja niti sam rekao da moral nije vazan, niti sam rekao da ne treba kritikovati.

Rekao sam i doslovno "rade dobro svoj posao i za to im skidam kapu" i nista vise.

Ti si iz mog posta izvukao neke druge stvari...

U svim zemljama(normalnim) na ovom svijetu, i svakom sudskom sistemu (normalnom) na svijetu svako je nevin, dok mu se ne dokaze da je kriv.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Seve i Ceca prve komšinice Empty
PostajNaslov: Re: Seve i Ceca prve komšinice   Seve i Ceca prve komšinice I_icon_minitime13.01.11 10:46

Pročitaj ti malo bolje svoje prethodne postove. Ne znam na čiju nevinost misliš, Cecinu ili Arkanovu? Ta zadnja tvrdnja ti je istinita, samo uvijek direktno do kraja i jasno piši.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Seve i Ceca prve komšinice Empty
PostajNaslov: Re: Seve i Ceca prve komšinice   Seve i Ceca prve komšinice I_icon_minitime13.01.11 10:54

Nemam potrebe da citam, uvijek znam sta pisem Seve i Ceca prve komšinice 41576

I ne prozivam. A sto se tice nevinosti, napisao sam uopsteno i odnosi se na svaku osobu podjednako. Od tog nacela nije izuzet niko, pa ni najgori zlocinac.
[Vrh] Go down
Srpkinja
Početnik
Početnik



Female
Cancer Dragon
Broj postova : 4
Godine : 47
Datum registracije : 14.10.2011

Seve i Ceca prve komšinice Empty
PostajNaslov: Re: Seve i Ceca prve komšinice   Seve i Ceca prve komšinice I_icon_minitime14.10.11 22:46

ja volim i Cecu i Severinu kissi
[Vrh] Go down
Sponsored content





Seve i Ceca prve komšinice Empty
PostajNaslov: Re: Seve i Ceca prve komšinice   Seve i Ceca prve komšinice I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Seve i Ceca prve komšinice
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ceca
» Seve se skinula za VW
» Ceca pevala u Prilepu pred 120.000 ljudi
» Seve opet pokazuje međunožje
» Obračun u najluđoj noći? Seve i Marija Karan u istom klubu...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Estrada-
Forum(o)Bir: