Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Australac tragao za zlatom pa na nebu fotografirao NLO?

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Australac tragao za zlatom pa na nebu fotografirao NLO? Empty
PostajNaslov: Australac tragao za zlatom pa na nebu fotografirao NLO?   Australac tragao za zlatom pa na nebu fotografirao NLO? I_icon_minitime02.01.11 23:23

Australac tragao za zlatom pa na nebu fotografirao NLO? Australac-tragao-za-zlatom-pa-na-nebu-fotografirao-nlo-504x335-20101249-20101210152802-e71f4d6f8726db7de37a5f5dbcc0fa72

Istraživač koji je u planinama tražio zlato tvrdi da je pronašao nešto mnogo bitnije. Adam Cainero vjeruje da u brdima Majors Creek snimio NLO kako lebdi. Tog vikenda nije našao nikakvo zlato pa je s prijateljem krenuo automobilom niz planinu. Kada su se spustili stali su kako bi je fotografirali. Isprva nisu primjetili ništa neobično sve dok Adam kod kuće nije pregledavao fotografije.
- Kada sam slikao sunce mi je udaralo u oči i nisam mogao ciljati. Samo sam okinuo. Kada smo kasnije gledali slike zaprepastili smo se - rekao je Adam.
Tragač za zlatom kaže kako poznaje velik broj ljudi koji su na tom području već viđali neobične objekte na nebu.
Područje Southern Tablelands u australskom Novom Južnom Walesu poznato je po učestalim pojavljivanjima navodnog NLO-a. Svake godine ljudi dojave desetak slučajeva, a svakog mjeseca okupljaju se kako bi razmjenili iskustva s NLO-ima, piše Daily Telegraph.
Na području Gosforda u Novom Južnom Walesu 1995. i 1996. godine NLO se učestalo pojavljivao. Slučajem se bavila i policija.

24sata.hr
[Vrh] Go down
Rubin
Zagrijao tipkovnicu



Male
Cancer Buffalo
Broj postova : 233
Godine : 26
Lokacija : Zagreb/Trnje
Datum registracije : 10.11.2011

Australac tragao za zlatom pa na nebu fotografirao NLO? Empty
PostajNaslov: Re: Australac tragao za zlatom pa na nebu fotografirao NLO?   Australac tragao za zlatom pa na nebu fotografirao NLO? I_icon_minitime14.11.11 12:12

Ovo mi više izgleda kao neka pojava na nebu, ili kao padobran.
Nema šanse da nlo ima takav oblik.
[Vrh] Go down
 
Australac tragao za zlatom pa na nebu fotografirao NLO?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Putnik fotografirao NLO dok je letio zrakoplovom?
» Video linkovi i fotografije NLO-a
» Australac nestao nakon što je s krive strane mostarskog mosta skočio u Neretvu
» Plamena zmija' na nebu iznad Engleske
» Varnica na nebu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Na rubu znanosti :: Bliski susreti :: Vanzemaljski oblici života-
Forum(o)Bir: