Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Pomoć - dječje izjave o božiću

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
_pandora_
Početnik
Početnik



Sagittarius Dragon
Broj postova : 3
Godine : 35
Datum registracije : 01.12.2010

Pomoć - dječje izjave o božiću Empty
PostajNaslov: Pomoć - dječje izjave o božiću   Pomoć - dječje izjave o božiću I_icon_minitime01.12.10 22:50

Bok!
Studentica sam pedagogije i za seminarski rad trebale bi mi izjave što više klinci i klinceza (vrtićanci) swing što žele za Božić pa bih Vas zamolila za pomoć. Ići od vrtića do vrtića nije se pokazalo kao dobra metoda, tete nisu baš spremne na suradnju tako da sam do sad prikupila malen broj tih izjava. Molim Vas da napišete onako kako oni to kažu, onak slatko, možda i s pokojom greškicom, slatkom, samo Vama i njima poznatom riječi... Uglavnom baš onako kako oni to kažu. Hvala puno unaprijed Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Pomoć - dječje izjave o božiću Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć - dječje izjave o božiću   Pomoć - dječje izjave o božiću I_icon_minitime03.12.10 14:13

Moja čera je rekla skromno i napisala sma doslovno od rijeći do rijeći . Ona ima 5.5 god.

Bilo što...briga me jel to moja želja ili nešto što za čega je on (djed mraz) imao novaca

;)

Kasnije ju pitam ponovno..mislim da bi mogla promjeniti mišljenje Laughing
[Vrh] Go down
_pandora_
Početnik
Početnik



Sagittarius Dragon
Broj postova : 3
Godine : 35
Datum registracije : 01.12.2010

Pomoć - dječje izjave o božiću Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć - dječje izjave o božiću   Pomoć - dječje izjave o božiću I_icon_minitime04.12.10 21:38

takva su djeca sve rijeđa Smile hvala puno na trudu
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Pomoć - dječje izjave o božiću Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć - dječje izjave o božiću   Pomoć - dječje izjave o božiću I_icon_minitime04.12.10 21:44

Ma dajj..neki dan ju je pitala moja prijateljica..prvo je rekla..

..A pa i podbočila se ....pa čekaj da razmislim..i rekla...e jel znaš ti onog Šegrta Hlapiče i ima jedna čaša sa slamičicom i njegova slika je na čaši..to bih jako voljela



Onda ju je kasnije pitala..što si ono rekla..što bih htjela ja sma zaboravila..a ona več drugu pjesmu..



.E jel znaš...ima onih gumenih bombona od koka kole..to bih baš voljela


Pa sada vidi..ali to je kod njih normalnoo..oni bi sve i svašta ..a opet neki su svjesni situacije oko njih i ona je zbilja skromna.. Smile
[Vrh] Go down
Christine von Cahill
Totalno relaxiran



Female
Virgo Rooster
Broj postova : 2272
Godine : 78
Datum registracije : 30.10.2010

Pomoć - dječje izjave o božiću Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć - dječje izjave o božiću   Pomoć - dječje izjave o božiću I_icon_minitime17.12.10 20:23

Evo što je moja petogodišnja sestrična izjavila o željenom daru:

-Ja bi za Bodzic dzeljela ono da se moze pravit sladoled,ali da se modze odma jest i sladoled od jagode i slaga.

Eto.Nadam se da je od pomoći i da si skupila još koju izjavu ;)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pomoć - dječje izjave o božiću Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć - dječje izjave o božiću   Pomoć - dječje izjave o božiću I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pomoć - dječje izjave o božiću
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Smiješne izjave
» "Komšićeve izjave su više nego opasne"
» Dječje svađe
» Pravila kada je u pitanju dječje odijevanje
» Krevetnina za dječje sobe

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Roditelji i djeca-
Forum(o)Bir: