Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku

Go down 
+2
Rokerka
Goran
6 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku Empty
PostajNaslov: Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku   Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku I_icon_minitime08.10.10 15:33

Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku 0223007.42

Roditelji su našli sasvim novi način ponižavanja svojih tinejdžera: umjesto nekadašnjeg pokazivanja slika iz obiteljskog albuma, danas to čine ostavljanjem poruka na Facebook profilu svoje djece.

Noćna mora svakog tinejdžera su postali virtualno zanovijetanje i ‘padobranski’ komentari koje majke tako brutalno ostavljaju na njihovom ‘fejs zidu’, piše portal za odgovorno roditeljstvo Roditeljski.info.

Prema AOL-ovom istraživanju, gotovo trećina adolescenata želi izbaciti roditelje iz popisa ‘fejs frendova’, a gotovo ih dvostruko više izbjegava roditelje na najpopularnijoj društvenoj mreži.

Majke su sklone objavljivanju neugodnih detalja, poput menopauze, a o kojima njihova djeca ne žele znati ništa, kaže Jeanne Leitenberg koja je s prijateljicom Erikom Brooks Adickman otvorila internetsku stranicu ‘Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku‘.

Stranica dnevno dobiva barem dvadesetak pritužbi osramoćenih tinejdžera kojima roditelji na ‘fejsu’ ostavljaju poruke poput ‘budi mi frendica, iako sam ti majka’ ili ‘promijeni sliku jer tata misli da si na ovoj pljunuta Cher’.

- Majke se priključuju ovoj virtualnoj zajednici jer misle da su zbog toga cool i jednostavno žele biti dio ekipe, ali ne razumiju koliko su zapravo nasrtljive – kaže Leitenberg.

Mladi smatraju da roditelji nemaju što raditi na njihovom profilu, baš kao što nemaju što raditi u njihovoj sobi ili na subotnjoj zabavi, a negodovanje se proširilo i na druge servise. Tako se pritužbe mogu pročitati i na Twitteru, a spot pod nazivom ‘Moja mama je na Fejsu’ na Youtubeu broji milijunsku gledanost.

Možda su upravo roditelji razlog zamoru zbog kojeg 20 posto tinejdžera gubi interes za Facebook, kako to pokazuju on-line istraživanja. Među njima je 16 posto onih koji kao razlog navode roditelje, dok 14 posto misli da je Facebook postao mjesto za odrasle i stare ljude.

Više od 75% roditelja koji su registrirani na Facebook među prijateljima imaju djecu, a dokazano je i da se majke češće odlučuju na takvu vrstu ‘praćenja’ svojih potomaka.

Majke se na ovaj način pokušavaju povezati sa svojom djecom, a Facebook je postao nova pupčana vrpca – objašnjava Brooks Adickman – no pri tom zanovijetaju i vrijeđaju se ukoliko se u ovoj virtualnoj zajednici osjete zapostavljenima.

Net.hr

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku Empty
PostajNaslov: Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku   Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku I_icon_minitime30.11.10 15:47

ovi roditelji nisu roditelji za me...ebo ih Facebook...jos malo ce jesti iz PC-a...

Fala ti boze pa sam odrastao bez kutijesine...i sojetio roditeljsku ljubav...a ne preko zice...

E,jesmo spali klincu...trebas malu ili malog zvati da jede preko Facebook-a...

A , sto ako im se podrigne...kako to da otipkaju... looool
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku Empty
PostajNaslov: Re: Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku   Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku I_icon_minitime30.11.10 16:23

Ja u suštini nemam šta da krijem, tako mi moji ne smetaju. cerekalo
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku Empty
PostajNaslov: Re: Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku   Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku I_icon_minitime30.11.10 16:39

Hahaha moji nisu...a biti će da neću ni ja još dugo tamo visiti Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku Empty
PostajNaslov: Re: Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku   Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku I_icon_minitime30.11.10 16:49

Moj sin nema tih problema, zove me na fejs, ali ja neću pa neću cerekalo

Možda je u tome bit, ne treba trčati za djecom i kontrolirati ih, već upravo obrnuto, treba im nastojati pobjeći, pa će oni nastojati kontrolirati vas... veseli

Ja kad negdje na forumu nešto napišem što se mom sinu ne svidi, on se samo na kratko pojavi i napiše "Miiiirrrrrrrr" ili "dobra budi!" hahaha a ja mislim kako on mene ne čita kad ne sudjeluje Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku Empty
PostajNaslov: Re: Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku   Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku I_icon_minitime30.11.10 16:55

I nedaj se Gric..Fejs je jedan običan bull shit Laughing
[Vrh] Go down
Christine von Cahill
Totalno relaxiran



Female
Virgo Rooster
Broj postova : 2272
Godine : 78
Datum registracije : 30.10.2010

Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku Empty
PostajNaslov: Re: Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku   Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku I_icon_minitime04.02.11 18:28

Moji nisu na fejsu,al je zato moja teta :PP al se nas dvije baš i ne srećemo na ćetu,pogotovo zato što sam ja vječno isključena s dotičnog xDD

pričala mi je prijateljica,njezina mama ima fejs i kad joj kaže idi učit i ode na poso,ona kaže sam ok i kvit.a čim mame nema u stanu-op na fejs!a mama se na poslu priključi i kad vidi da je ona tamo,sam joj na ćet napiše ??? i ona se odma gubi s fejsa (a možda se jednostavno odjavi s ćeta,ko ja xDD)
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku Empty
PostajNaslov: Re: Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku   Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku I_icon_minitime13.02.11 23:29

Citat :
a možda se jednostavno odjavi s ćeta

zbog čega se jednostavno odma ne odjavi XD ???

Citat :
promijeni sliku jer tata misli da si na ovoj pljunuta Cher
ovakve stvari su mi retardirane -.- ...da mi moji naprave fb,pa da mi pišu ovakve stvari jednostavno bih ih bez imalo razmišljanja blokiro...ček,pa to je moj fb,ti na svoj stavljaj šta oćeš moj pusti men na brigu.amen
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku Empty
PostajNaslov: Re: Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku   Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku I_icon_minitime24.04.11 19:35

evo resenjnja odes izsunjas ugasis osigurac za komp
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku Empty
PostajNaslov: Re: Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku   Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dovraga! Moji roditelji su na Facebooku
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Moji se roditelji razvode - što činiti?
» Moji programi
» Moji prvi pokušaji
» Moji prijatelji moje blago
» Kad roditelji brane vezu....

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Teen room-
Forum(o)Bir: