Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kad roditelji brane vezu....

Go down 
+3
teaa
californiamen
Rokerka
7 posters
Autor/icaPoruka
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Kad roditelji brane vezu.... Empty
PostajNaslov: Kad roditelji brane vezu....   Kad roditelji brane vezu.... I_icon_minitime27.03.10 16:22

Cesto cujem price drugarica da im roditelji ne dozvoljavaju da ima decka zato sto nije iz dobre porodice, stariji je dosta od nje (a on stariji 2 godine -.-), nije dobar u skoli ili nesto sasvim 10-to...oni su uvek u stanju da smisle neki glup razlog.
Pa, sta uraditi u takvoj situaciji, kad ti se neko svidja svidja svidja onako bas bas...mnogo...a oni ne daju...
Jel im se treba suprotstaviti ili ih ipak poslusati i zasto?
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Kad roditelji brane vezu.... Empty
PostajNaslov: Re: Kad roditelji brane vezu....   Kad roditelji brane vezu.... I_icon_minitime27.03.10 16:43

Ne treba se suprotstaviti - iskustvo iz njih progovara: zato ih valja saslušati. Ali, ne i i - poslušati. Jer, ipak, tko može bilo kome nešto ( efikasno..) zabraniti?
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Kad roditelji brane vezu.... Empty
PostajNaslov: Re: Kad roditelji brane vezu....   Kad roditelji brane vezu.... I_icon_minitime27.03.10 17:30

ma da....pa kad i ne poslusas posle ti zabranjeno da izadjes iz kuce -.-
Mislim, ja nemam taj problem...meni decko sad ne treba Smile ali drugarice...evo 2 drugarice ne smeju u luna park zbog toga...ne daju im nista....

Ja ne znam...mislim, ne verujem da bi mi branili da imam decka koji se meni svidja...al ako bi branili, verovatno imaju neki normalan razlog...
a ako im je razlog ocene ili tako nesto glupo...ko ih ebe onda Kad roditelji brane vezu.... 12363
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Kad roditelji brane vezu.... Empty
PostajNaslov: Re: Kad roditelji brane vezu....   Kad roditelji brane vezu.... I_icon_minitime27.03.10 17:35

Pikachu je napisao/la:
ma da....pa kad i ne poslusas posle ti zabranjeno da izadjes iz kuce -.-
Mislim, ja nemam taj problem...meni decko sad ne treba Smile ali drugarice...evo 2 drugarice ne smeju u luna park zbog toga...ne daju im nista....

Ja ne znam...mislim, ne verujem da bi mi branili da imam decka koji se meni svidja...al ako bi branili, verovatno imaju neki normalan razlog...
a ako im je razlog ocene ili tako nesto glupo...ko ih ebe onda Kad roditelji brane vezu.... 12363

Pa vjerojatno postoje razlozi zbog kojih im zabranjuju viđanje? Možda je to nešto što ne znamo pa sada govorimo i nagađamo?
Ukoliko zaista postoje valjani razlozi, možda zrelost roditelja može pomoći da te drugarice naprave nešto zbog čega bi im poslije bilo žao, a sada to, zbog neiskustva i nezrelosti, ne mogu vidjeti?
Protiv sam "čistih" zabrana bez objašnjenja. Nitko ne voli da mu se nešto zabranjuje ako ne shvaća razloge zabrane i ako ih ne prihvaća. Često upravo ono što nam zabranjuju precjenjujemo jer nam to "guši" ego, pa tada upravo iz inata želimo to napraviti kako bismo dokazali da smo zreli i odgovorni za svoje postupke.
Kad roditelji brane vezu.... 432419
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Kad roditelji brane vezu.... Empty
PostajNaslov: Re: Kad roditelji brane vezu....   Kad roditelji brane vezu.... I_icon_minitime27.03.10 20:43

Ima različitih razloga protiv neke veze.Možda loš tip,možda narkoman,možda neki ljubomorni koji voli kontrolirat(ima jedan slučaj).Čovjek ne bi rekao...ali mladi mogu upast u različite probleme zbog krivih veza.Pretežno nije dobro miješati se...ali je nekad neophodno i potrebno.
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Kad roditelji brane vezu.... Empty
PostajNaslov: Re: Kad roditelji brane vezu....   Kad roditelji brane vezu.... I_icon_minitime27.03.10 22:47

hm nikad mi roditelji nisu branili niti jednu vezu....
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Kad roditelji brane vezu.... Empty
PostajNaslov: Re: Kad roditelji brane vezu....   Kad roditelji brane vezu.... I_icon_minitime03.05.11 21:50

to je lepoo
[Vrh] Go down
Dusan
Ljubitelj foruma
Dusan


Male
Pisces Pig
Broj postova : 5696
Godine : 29
Lokacija : Relax Forum
Datum registracije : 10.09.2010

Kad roditelji brane vezu.... Empty
PostajNaslov: Re: Kad roditelji brane vezu....   Kad roditelji brane vezu.... I_icon_minitime03.05.11 23:54

Ljubav ne moze da se zabrani Smile
[Vrh] Go down
http://www.relax-forum.com
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Kad roditelji brane vezu.... Empty
PostajNaslov: Re: Kad roditelji brane vezu....   Kad roditelji brane vezu.... I_icon_minitime04.05.11 8:10

tako je capo
[Vrh] Go down
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Kad roditelji brane vezu.... Empty
PostajNaslov: Re: Kad roditelji brane vezu....   Kad roditelji brane vezu.... I_icon_minitime30.08.11 14:10

Meni roditelji ne brane veze jer ne znaju za njih. cerekalo
Tata ne bi bio oduševljen jer znam po sestrinom iskustvu kada joj je dečko došao doma da ju pozdravi il nešto, tata ga je htio ubit (ne doslovno, al nije mu odgovaralo). Tako da radije njemu neću ništa govoriti. A mama, a ona bi bila okej s tim, no nisam već dugo nikog imala tako da ni nemaju što znati. Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kad roditelji brane vezu.... Empty
PostajNaslov: Re: Kad roditelji brane vezu....   Kad roditelji brane vezu.... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kad roditelji brane vezu....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Brane
» Upoznajte alpskog ibeksa sa brane Cingino
» Kako biti bolji roditelji?
»  Kako vas zovu roditelji ?
» Moji se roditelji razvode - što činiti?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Teen room-
Forum(o)Bir: