Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Pomoć za samohrane majke i djecu u Kamenskom pokraj Karlovca

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Pomoć za samohrane majke i djecu u Kamenskom pokraj Karlovca Empty
PostajNaslov: Pomoć za samohrane majke i djecu u Kamenskom pokraj Karlovca   Pomoć za samohrane majke i djecu u Kamenskom pokraj Karlovca I_icon_minitime25.11.10 13:37

kopiram u cijelosti mail koji sam dobila:

''Dom za samohrane majke i djecu u Kamenskom pokraj Karlovca koji vodi p. Marko Glogović utočiste je za trudnice koje nemaju nikoga.

U velikoj su potrebi za odjećom, pelenama, hranom i svime ostalim za bebe. Molim vas, pomozimo tim malim anđelima koji stižu na nas svijet i koje su majke prihvatile unatoč bijedi u kojoj se nalaze.

Ako imate odjeću, hranu, pelene, kolica, krevetiće, dekice ili bilo što drugo za novorođenčad, slobodno se javite na slijedeće brojeve telefona:

Blaženka 098 540 152

Željka 098 994 1063

Ako netko želi, može pomoći i financijski pa makar i samo 5 kuna. Novce možete dati nama ili ih uplatiti na:

Udruga za promicanje dostojanstva ljudskog života i obrane nerođenog djeteta "Centar za nerođeni život-Betlehem"

mat. br.2397315, razred djelatnosti: 9499, Kamensko 53.

Žiro račun u Raiffeisen banci 2484008-1104754353

No, i jedna vaša Zdravo Marija, može biti i vise nego dovoljna!

U ime najmanjih, hvala vam svima koji ste već pomogli i od srca hvala svima koji ce to tek učiniti!

Blaženka Bakula & Željka Vidović''

[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Pomoć za samohrane majke i djecu u Kamenskom pokraj Karlovca Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć za samohrane majke i djecu u Kamenskom pokraj Karlovca   Pomoć za samohrane majke i djecu u Kamenskom pokraj Karlovca I_icon_minitime25.11.10 15:47

Ja sam baš lijena za ispisati te račune i uplatiti ih. Ali često ako imam kn u mobitelu okrenem broj za pomoć nekome.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pomoć za samohrane majke i djecu u Kamenskom pokraj Karlovca Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć za samohrane majke i djecu u Kamenskom pokraj Karlovca   Pomoć za samohrane majke i djecu u Kamenskom pokraj Karlovca I_icon_minitime25.11.10 15:53

i to je za svaku pohvalu Kikić, mnogi ni broj telefona ne okrenu cerekalo
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Pomoć za samohrane majke i djecu u Kamenskom pokraj Karlovca Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć za samohrane majke i djecu u Kamenskom pokraj Karlovca   Pomoć za samohrane majke i djecu u Kamenskom pokraj Karlovca I_icon_minitime25.11.10 15:57

Ko god ima treba ovakve domove pomoci na koji god nacin ..bilo novcano bilo pelenama ili bilo sta sto treba bebama ..svi znamo kako bebe brzo rastu i sve stvari koje koristimo do prve godine zivota su sve kao nove ..i zasto ih gurati u cosak i ostavljati moljcima upakujte i posaljite ..ja sam sve svoje ocuvane djecije stvari davala u dom za nezbrinutu djecu ...A sto se tice uplata preko racuna ..ne uplacujem ..cak ni preko fiksnog telefona ne zovem jer mi posta uzme 2 km za uslugu ...sramota ..dva puta sam poslala i vidjela na racunu uslugu ..i sad i ne znam da li jos imaju ali ne zovem na fiksni ..zovem s mobiteela i uvijek ako cujem ili vidim za neku akciju uputim poziv ..za mene je to sitnica ..ali kad bi svi nazvali to je lijepa pomoc bilo kome treba ..volim pomoci gdje god mogu

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Pomoć za samohrane majke i djecu u Kamenskom pokraj Karlovca Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Pomoć za samohrane majke i djecu u Kamenskom pokraj Karlovca Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć za samohrane majke i djecu u Kamenskom pokraj Karlovca   Pomoć za samohrane majke i djecu u Kamenskom pokraj Karlovca I_icon_minitime25.11.10 15:58

Ma nije da nema reklame na tv kao da bih se sjetila. glavom u zid
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pomoć za samohrane majke i djecu u Kamenskom pokraj Karlovca Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć za samohrane majke i djecu u Kamenskom pokraj Karlovca   Pomoć za samohrane majke i djecu u Kamenskom pokraj Karlovca I_icon_minitime25.11.10 16:00

pa reklame su poticaj draga, ne omalovažavaj samu sebe srećo ljubi
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Pomoć za samohrane majke i djecu u Kamenskom pokraj Karlovca Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć za samohrane majke i djecu u Kamenskom pokraj Karlovca   Pomoć za samohrane majke i djecu u Kamenskom pokraj Karlovca I_icon_minitime25.11.10 16:03

Ma dobro mi smo večinom socijalno jako osjetljivi.. tješim se kada dam čeri da ubaciju u one kutijice od cvenog križa..da sam barem malo pomogla. I tješi me ona puno sitinca čine veliku gomilu. Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pomoć za samohrane majke i djecu u Kamenskom pokraj Karlovca Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć za samohrane majke i djecu u Kamenskom pokraj Karlovca   Pomoć za samohrane majke i djecu u Kamenskom pokraj Karlovca I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pomoć za samohrane majke i djecu u Kamenskom pokraj Karlovca
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Nekoliko riječi za samohrane majke sa sinom
» Majke koje napustaju svoju djecu
»  Međimurska udruga traži pomoć: Treba im novac za edukaciju žena koje se brinu za autističnu djecu
» Samohrane mame u potrazi za ljubavi
» Asteroid veličine sibirskog projurio pokraj Zemlje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Humanitarizam i društveni aktivizam-
Forum(o)Bir: