Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Elektricni orgazam - najava albuma i promocija knjige

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Elektricni orgazam - najava albuma i promocija knjige Empty
PostajNaslov: Elektricni orgazam - najava albuma i promocija knjige   Elektricni orgazam - najava albuma i promocija knjige I_icon_minitime13.11.10 9:43

Prosinac je mjesec darivanja, a bolji rođendanski poklon od novog albuma povodom 30-te obljetnice zaista ne možemo zamisliti.

Električni orgazam je bend koji već 3 desetljeća opstaje, stvara, svira, dobro se zabavlja, mijenja i dokazuje kako kemija među njima postojana i kako još uvijek znaju raditi prave stvari.
''To što vidiš to i jeste'' 10-ti je po redu studijski album benda čije se prošireno izdanje očekuje u prosincu ove godine.

Pjesme obojane rockom, bluesom i soulom namjerno su ostavljene da ''odleže'' nekoliko godina prije objavljivanja. Bend kaže da im se nigdje nije žurilo... A mi nismo mogli dočekati!
Prije službene promocije koju najavljujemo za posljednji mjesec ove godine, Gile je odlučio podržati objavu knjige ''Bez rocka trajanja'' Anđela Jurkasa u kojoj je i sam ostavio pisani trag.
"Gile je jedna od centralnih figura beogradskog rock and rolla. Od novovalnih početaka do današnjih rock srastanja ostao je prepoznatljiv kao lik čije su stvari podsjećale na neka dobrovoljna okupljanja, neke hedonističke pi**arije, na neke sulude tulume.
Riječju, čovjek čija je glazba, pogotovo u periodu osamdesetih odgovarala onom što sam shvaćao pod terminom - dobra zabava. Plus potpisuje komade glazbe zbog koje je Anica Dobra stala pred mikrofon u "Kako je propao rokenrol?", a to je podatak koji će tadašnjem školarcu značiti puno mokrih snova i tuširanja s dozivanjem u misli njenih putenih usana...Nezaboravno." - objasnio je Anđelo gostovanje vođe Električnog orgazma na svojoj promociji.

Posjetite zato u subotu Interliber na Zagrebačkom Velesajmu, pravac Paviljon 6, prelistajte knjigu i saznajte sve o Orgazmu i novom ''To što vidiš to i jeste'' albumu!

Izvor: mtv.com.hr
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Elektricni orgazam - najava albuma i promocija knjige Empty
PostajNaslov: Re: Elektricni orgazam - najava albuma i promocija knjige   Elektricni orgazam - najava albuma i promocija knjige I_icon_minitime13.11.10 9:48

E nebi bilo loše na njihov koncert otiči..tko zna možda jednom i odem. respect
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Elektricni orgazam - najava albuma i promocija knjige Empty
PostajNaslov: Re: Elektricni orgazam - najava albuma i promocija knjige   Elektricni orgazam - najava albuma i promocija knjige I_icon_minitime13.11.10 9:53

Meni su oni strava. Dobila sam uz karticu za fon taj CD, svidja mi se. cerekalo Kikice, idemo zajedno. veseli
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Elektricni orgazam - najava albuma i promocija knjige Empty
PostajNaslov: Re: Elektricni orgazam - najava albuma i promocija knjige   Elektricni orgazam - najava albuma i promocija knjige I_icon_minitime13.11.10 9:56

Može iči će skupa veseli
[Vrh] Go down
Sponsored content





Elektricni orgazam - najava albuma i promocija knjige Empty
PostajNaslov: Re: Elektricni orgazam - najava albuma i promocija knjige   Elektricni orgazam - najava albuma i promocija knjige I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Elektricni orgazam - najava albuma i promocija knjige
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Hladno Pivo - Svijet glamura (promocija albuma)
» Električni Orgazam
» Besplatan download albuma S.A.R.S.-a.
» Električni Mini E
» 50 najboljih heavy metal albuma

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: